Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
http://www.youtube.com/watch?v=Fak5Z0yFGjg&eurl=
мдаааа, тъй като доскоро вървяха по тв-тата някакви недомислени клипове по повод детското насилие, ето какво всъщност трябва да се види Rolling Eyes
Цитирай

София

Даа, жалко е, но децата копират родителите си. Понякога не се усещаме какво могат да научат децата ни от нашето поведение. Много грозно, тази агресия, неприлични знаци...ужас Tired
Цитирай

Много готин клип.....и верен

Повлиявайте позитивно  Peace
Цитирай

Аз пък само песента чувам, клип не виждам newsm78
Цитирай

BE, 2260

Един клип с подобно послание върви и по българските телевизии, много добре направен и затрогващ Confused

Нунич, и при мен тръгваше само музиката, но отидох на View>Encoding> Auto Select и взе, че се оправи Rolling Eyes
Цитирай

Асеновград

много ми се иска всеки да има културата да се държи адекватно и то не само пред деца ами въобще... но уви има толкова хора на който им липсват първите седем годинки ... ooooh!
Цитирай

Ей такова филмче трябва да върви по телевизията, та повече хора да го видят.
Не осъзнаваме на сто процента поведението си и не се замисляме често какви може де са последиците...
Цитирай

Супер е клипът, кратък и ясен. И започва с наблюдаеми неща, ха, колко е сладко детето, дето си поглежда часовника като баща си... а после...
Цитирай

WOW.....
хем го знаем .....,но е добре да си го припомним.........
Цитирай

за пореден път се потвърждава теорията, че малките са като гъби. Да му мислим ние!!!
Цитирай
  А напоследък отвсякъде ги залива помия милите SadНе ми се мисли какво бъдеще създаваме, дори само като нищо не правим за да предотвратим лошия пример.Това са нашите деца...
Цитирай

София

Точно така е...А ние-родителите не го осъзнаваме. Sad И вече се виждат последствията от нашата незаинтересованост.
Цитирай

Fight club

Настръхнах...
Цитирай

Повод за размисъл...
Цитирай

3 метра над небето

Наистина е страшно.Но те копират от нас.Определено се замислих за доста неща.Много полезен саит Peace  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора