Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

Враца

За Марти на jam.
Сигурно помните, че малкия сладур имаше проблеми след раждането и тогава стискането на палци и молитвите помогна.
Сега малчо и мама имат нужда от кураж и положителна енергия:
Цитат
Марти на jam отново не е добре, в болница е заедна с майка си. И аз не зная какво му е, вчера беше с малко висока температура, а днес температурата му е спаднала много до опасни граници. Първо беше приет в Пирогов, а сега е в Неонатологичното отделение на Медицинска академия.
Надявам се jam да не ми се разсърди, защото не е искала да моли форума за помощ, но аз мисля, че нашата подкрепа ще й е нужна. Моля ви да й помогнем емоционално и не само.
Цитирай

Varna

Марти, предния път показа че е победител, надявам се че и сега ще е така. Кураж и много сила за мама Jam! Hug
Цитирай

Praynig

Дано с Марти всичко е наред  Praynig и скоро да се приберат с мама у дома  Praynig

Цитирай

Стара Загора

И моите палци здраво са стиснати за Марти и мама Джам  Praynig Praynig Praynig Марти е силно момче..нека и мама е силна.
Цитирай

Пловдив

Praynig Praynig PraynigБъди силен малък Марти!
Цитирай

София

Всичко ще е наред! Да вярваме!
Цитирай

София

Моля се за малкия Марти Praynig Дано бързо се оправи! Много кураж на мама Джам! Аз вярвам в добрия изход!
Цитирай

Sofia

Стискам палци Марти да оздравее бързо! Джам с теб сме! Hug
Цитирай

София

Стискам палци и се моля малкия Марти бързо да се оправи, той доказа, че е силен и може Hug
Цитирай

София, "Младост 3"

jam имаш място с малкия в сърцето ми - чакам ви да се върнете живи и здрави в къщи
Цитирай

София

Dano skoro se opravi malkiq Marti! Praynig
Цитирай
Моите палци също са здраво стиснати за Марти!!!
Цитирай

Praynig
Цитирай

София

С вас сме,  Praynig скоро да излезете от болница здравички! Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Варна

Praynig  Praynig  Praynig
Дано се оправи бързо малкото човече!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора