Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 дек. 2006, 10:16 ч.

Yves Rocher

• 645
  • 3
  •   1
Отговори
  • BG
Знае ли някоя от вас дали има някаква промоция в магазина на Yves Rocher на Витошка? И има ли друг магазин на Yves Rocher?
Видях в сайта, че имат доста интересни неща и ако имат някаква промоция мога да се възползвам. Знаете ли гори-долу на каква цена са продуктите в БГ?

# 1
  • weltweit
Аз съм фен на декоративната им козметика, както и на продуктите за тяло Party
Има още един магазин на Графа, точно след попа по посока към Славейков Peace
Имаше промоция на парфюми миналата седмица и на някои продукти за тяло, има и подаръчни комплекти.
Цените са добри като цяло,особено като ги намалят Party

# 2
  • София
И аз съм почитател на марката bowuu bowuu bowuu Последно си взех фон-дьо-тен и съм много доволна. Преди седмица-две имаше някаква промоция на кремчетата за лице, но аз нямах нужда и не си купих. Ама сега май съжалявам  Cry Виж, може още да е в сила, бяха намалени с 30-тина %.

# 3
  • Пловдив
Промоциите в магазините на Ив Роше са в сила до 09.12 - и важат за всички магазини в страната. С всяка покупка подаряват чифт пантофки, но ако имаш клиентска карта при тях.  Аз също харесвам продуктите, цените са средни според мен.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт