Карате ли се с половинката си за секс?

  • 4 686
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Ние се караме всяка седмица.По точно съпругът ми започва караниците,защото на него не му стига на седмицата 1 път,а на мен пък да.При вас как е?

# 1
  • Мнения: 1 475
ние не се караме, но често има нацупени, защото желанията ни за секс се разминават във времето, т.е единия когато иска другия му се спи или обратното на единия когато му се иска, другия няма желание!Но при нас това е на периоди, защото има и периоди в които има консенсус по въпроса и секс се прави всеки ден без възражения от която и да е от страните  Peace  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 495
Много рядко се караме за това. Обикновено той е този, който е уморен или няма желание, но не смятам това за толкова важно нещо за да се карам чак.

# 3
  • Мнения: 2 613
Не се караме за секс.Гледам да не пресрочвам много времето без секс,и не чакам да ме врънка,ами сама подемам инициатива.И на него като му стане едно драгоооо....

# 4
  • Мнения: 819
Ами да, само че при нас е обратното-аз се карам и се сърдя, защото в повечето случаи той е изморен и му се спи, стига му и 2 пъти седмично/ппримерно/, докато на мен това ми е малко Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 3 123
ами не не се караме-и двамата сме от много искащите и веднъж седмично определено не ни оправя.Ако той ме събуди в 3 през нощта,не отказвам-той също. Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Да бе, то оставаше и за това да се караме ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 047
Ето моите отговори:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115945.msg2115049#msg2115049
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=69302.msg1563803#msg1563803

п.п.Стига с тоя секс,че ще ни бият вече!

# 8
  • Мнения: 14 486
 Laughing Laughing Laughingкараме се - кой от двамата иска повече

# 9
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Понякога ми се цупи Crossing Arms, чак да се караме- не, ама той иска по няколко пъти на ден ,пък аз не чак толкова ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
Понякога ми се цупи Crossing Arms, чак да се караме- не, ама той иска по няколко пъти на ден ,пък аз не чак толкова ooooh!
И на мен ми се случвало да се нацупя няколко пъти.Но общо взето цупещия се е  ТОЙ.Обикновенно ,почти винаги  той иска,а аз се подръпвам.

# 11
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не, не се караме...просто не правим секс Mr. Green.....

# 12
  • Мнения: 323
Да бе, то оставаше и за това да се караме ooooh!
 :

# 13
  • София
  • Мнения: 245
Не, не се караме! Единственият път, когато се случи да се нацупи, че не му "пускам", бях бременна, тогава доста дълго време не го "огря", заради поведението му.
От тогава внимава как се държи  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 745
Не се караме за секс  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт