Мнението ви за Николай Бареков?

  • 3 963
  • 75
  •   1
Отговори

Никога не съм била особено голям фен на Николай Бареков и сутрешното му предаване по бТВ, но след като видях архивния запис с негово участие, направо паднах. Ето за какво става дума:

http://vbox7.com/play:82869042

Е, Албена Вулева меко казано не ми допада, но ако кадрите наистина са автентични, определено  хвърли голяма медийна бомба!

Вярно е, че човек все от някъде трябва да започне, но все пак? И Бареков минава за един от водещите журналисти не само в бТВ, но и в България! Просто не е за вярване какви хора влияят върху общественото мнение в нашата страна - все едни псевдо герой, които хвърлят прах в очите и ни въвличат в своята игра с публиката......
 

# 1
  • Мнения: 14 471

 И Бареков минава за един от водещите журналисти не само в бТВ, но и в България! Просто не е за вярване какви хора влияят върху общественото мнение в нашата страна - все едни псевдо герой, които хвърлят прах в очите и ни въвличат в своята игра с публиката......
 

ми не го гледай и няма да ти влияе върху мнението. и защо се чудиш - колкото по нависоко отиваш толкова повече мръсотия трябва да понесеш. който не му понася се спира. независимо дали става дума за бизнес, политика или журналистика

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Симпатичен ми е!

То и аз като си гледам пиянски изпълнения и снимки, ми се иска да не се позная, ама... Mr. Green
Кой ги няма?

# 3
Винаги съм смятала че е отвратителен но сега просто останах без думи  smile3505

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз гледах "Сигнално жълто" по една случайност  Sick Според мен кадрите са автентични, въпреки, че първоначално едва го познах #Crazy Ама и той студент е бил, а и студентите са хора и трябва да се прехранват някак си newsm22

# 5
  • Мнения: 3 447
Ама и той студент е бил, а и студентите са хора и трябва да се прехранват някак си newsm22
Абе че трябва - трябва, ама баш пък като пеят "Клитора шти цепна" ли  newsm78

# 6
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Много добър млад журналист! А за клипа-все пак и той е човек.

# 7
  • Мнения: 920
Тръгнеш ли да се ровиш в лайната, няма начин да не замирише. А Вулева се е осмърдяла отвсякъде.
И аз съм правила простотии и съм танцувала на маса, но слава Богу не съм медийна звезда.
Много го уважавам за това, което постигна - с много амбиция и труд.

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Е няма такава простотия!  Sick

# 9
Това момченце ми е съученик от гимназията, отвратителен е просто!
Близо седем години унижаваше едно невероятно свястно момиче (която заради него се премести в Пловдив - от София!), най-накрая тя не издържа на пиянските му оргии и се върна в София. Заради него фалира фирма "Файв краунс" - и когато му пратиха мутри да го "съветват", Николайчо влезе в казармата, за да се покрие...
Дано се е променил и да се отнася по-различно към съпругата си.

# 10
  • Мнения: 2 161
Най-накрая Бареков успя да произведе новина.

# 11
Тръгнеш ли да се ровиш в лайната, няма начин да не замирише. А Вулева се е осмърдяла отвсякъде.
И аз съм правила простотии и съм танцувала на маса, но слава Богу не съм медийна звезда.
Много го уважавам за това, което постигна - с много амбиция и труд.

Ако знаеше как го е постигнал, едва ли щеше да го уважаваш  Simple Smile Много връзки върза Николайчо, докато стигне до битиви-то  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 7 640
Ако знаеше как го е постигнал, едва ли щеше да го уважаваш  Simple Smile Много връзки върза Николайчо, докато стигне до битиви-то  Simple Smile

много ясно- той няма нито дикция, нито присъствие и поведение за водещ на подобно предаване.
За визия и интелект- личното ми мнение не е много ласкаво Confused

# 13
  • Мнения: 208
Неприятен ми е защото не го бива като журналист.Не знам как се е намърдал в БТВ,но едва ли е заради "качествата" му. Интересно ми е как ли ще си вдигне главата от срам след тия кадри.

# 14
  • Мнения: 1 475
ще има продължение на материала в Сигнално жълто, което ще е още по-брутално доколкото разбрах от вестника!
А по-принцип винаги ми е бил нелицеприятен Николай Бареков! Има нещо в него, и аз немога да определя какво, което ме кара като го видя на екран да превключа канала! Sick

# 15
  • Мнения: 2 070
Не ме кефи изобщо! Без да съм гледала клипчето.

# 16
  • Мнения: 2 161
Неприятен ми е защото не го бива като журналист.Не знам как се е намърдал в БТВ,но едва ли е заради "качествата" му. Интересно ми е как ли ще си вдигне главата от срам след тия кадри.
А,те са оперирани от чувство за срам.Светла Петрова,която водеше Сеизмограф разискваше в предаването си разпалено злободневни теми като наркотици,корупция,проституция и прочие, а същевременно синът й беше задържан в испански затвор заради дрога,мисля!А баща му шеф на парламентарната група на НДСВ (тогава)!Ами не им личеше да се срамуват от личните си неуспехи като родители,а трябва,според мен.

# 17
  • Мнения: 2 070
Коритаров, въпреки, че е по-възрастен, ми е къде къде по-интересен. Също и Асен, забравих му фамилията, който е в сутрешния блок на К1 - също добър професионалист.

# 18
  • Мнения: 511
 hahahaЧовека с куфарчетата Party
Като го видя сутрин и си вдигам настроението.
Любимите му теми за "куфарчетата с парите" и "досиетата".
Дайте му на човечеца едно куфарче и да миряса!

# 19
  • Мнения: 920
Не го пазнавам и не знам нищо за личния му живот, а и не ме интересува.
Склонна съм да вярвам, че е проникнал с връзки, защото беше едно просто, дървено човече. Но адски много се разви през годините. Явно с много труд.
Нямам нищо против да се коментира професионализма му, но изпълненията на Вулева са ми органически противни.

Коритаров, въпреки, че е по-възрастен, ми е къде къде по-интересен. Също и Асен, забравих му фамилията, който е в сутрешния блок на К1 - също добър професионалист.

Коритаров е друга класа.
А за Асенчо мога да кажа много неща, но слава Богу, не си изкарвам прехраната, като се ровя в мръсотията.

# 20
  • в баира
  • Мнения: 861
Винаги съм смятала че е отвратителен но сега просто останах без думи  smile3505

Същите чувства!

# 21
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Изобщо остана ли вече нещо,което ви учудва?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 621
Никога не съм го харесвала, много ми простее. А тази простотия... Sick

# 23
Много връзки върза Николайчо, докато стигне до битиви-то  Simple Smile


Би ли ми казала къде на днешно време можеш да почнеш работа без връзки?... без значение каква е работата.. Thinking

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз го харесвам.......клипа е ужас  Embarassed ....той водещ на някакъв конкурс ли е там.......

# 25
  • София
  • Мнения: 1 476
Неприятен ми е, но не заради въпросното клипче.

# 26
Много връзки върза Николайчо, докато стигне до битиви-то  Simple Smile


Би ли ми казала къде на днешно време можеш да почнеш работа без връзки?... без значение каква е работата.. Thinking

Навсякъде - аз си имам много по-хубава и по-престижна работа от Николайчо, но просто не съм публична личност като него. Без никакви връзки бях назначен на това място преди 8 години.
А за връзките на Николайчо имах предвид филма "Маргарит и Маргарита" - там др. Неризанов много хубаво показваше как се "връзват" връзки.
А щом човек, който започна "кариерата" си като водещ на предаване за чалга ("Чака рака" е именно негов "патент") и диджей по чалга барове днес се води топ политически анализатор, смятайте каква ни е политиката, какви са ни журналистите и какво ни е обществото като цяло...
Интересно дали бившата му приятелка - Маги Тодорова чете в този форум, тя може да ви разкаже доста по-интересни случки за Николайчо.

# 27
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не ми харесва като водещ; дори ми простее много.
набеден от някой, че става, ама не...
отдавна не гледам Тази сутрин на бТВ, няма какво да се научи от там.
а клипът няма кво да го коментирам...

# 28
  • Мнения: 730
Изобщо остана ли вече нещо,което ви учудва?

Нищо не ме учудва мене Tired

# 29
  • Мнения: 648
    Клип не гледах, но и не искам Sick Барека ми е неприятен от как се е появил на екрана на БТВ, чудя се в тая телевизия от де ги намират и що за продукции лансират Rolling Eyes В този смисъл, както казва Милен Цветков: "Сменяй канала", ми прав си е човека, какво да се мъча с водещи в късен пубертет ooooh!

# 30
  • Мнения: 11 747
Аз го харесвам Бареков.Клипа го гледах оттук- оттам,не целия,ама не видях кой знае какво скандално- да не е убил човек или да е изнасилил някого? newsm78 При положение,че има депутати педофили и т.н.,това е бял кахър!
Харесвам и Коритаров,макар че мой познат- журналист твърди,че в предаването се появявал пиян и едвам си намествал погледа и си казвал изречението- на мен ми харесва!Няма да се женя за него- просто гледам телевизия! bowuu

# 31
Аз също го харесвам, смятам че е голям пич, така че давам един глас за newsm10

# 32
  • Мнения: 106
Не ми харесва, защото не е безпристрастен журналист. До гуша ми дойде от платени журналисти. Колкото до клипчето, без коментар. А и както казва щурчето от Пинокио: "Всеки си има вкус", на някои може и да им допадне. Приятен уикенд!

# 33
  • Мнения: 148
Определено не съм фен на Бареков, постоянно се опитва да изопъчава думите на гостите си . Но - това се казвда кариера.

# 34
  • Мнения: 920

А за връзките на Николайчо имах предвид филма "Маргарит и Маргарита" - там др. Неризанов много хубаво показваше как се "връзват" връзки.
по-интересни случки за Николайчо.

Ооо, да. И аз много съм се чудила на този филм.
Тогава много семейства с 2 деца нямаха гарсониера. А мацката я получи заради едното чукане.
И после й я взеха - кофти.
кое ви възмущава?
1. Как я взе?
2. Защо й я отнеха?

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 15:54 от Г-жа Смутена-Засрамена

# 35
  • Мнения: 262
От самото начало ми е противен, изнервя ме само като го гледам и слушам. Много е нахален, вярно че за такава работа трябва да си такъв, но той нещо  Crazy Абе, не ми харесва  Naughty

# 36
  • Мнения: 1 267
харесвам го. сече му пипето. играе със словото. освен това е завършил българска филология - още един плюс

# 37
  • Мнения: 7 107
Когато беше в ТВ Европа го харесвах като водещ може би заради стилът му ала Явор Дачков. И после го взеха в БТВ на мястото на Оги (и джуджетата). Мариана Векилска не знаеше какво прави там, а този нарцис цъфна. Мно`у тъпо парче се оказа.

# 38
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
От самото начало ми е противен, изнервя ме само като го гледам и слушам. Много е нахален, вярно че за такава работа трябва да си такъв, но той нещо  Crazy Абе, не ми харесва  Naughty
  И на мен така ми действа само да допълня, че е ехиден и не излушва гостите си  и   мен много ме дразни
Не гледах клипа

# 39
  • Мнения: 1 666
Аз пък го харесвам!
И какво толкова се случва в този клип, та се възмущавате толкова? Ами ония години бяха такива - просташко време, в което царстваха мутрите и чалгата. Всеки е търсил и намирал начин как да се издържа, защото, за тези които са били много малки и не помнят, ще отбележа, че 96-97-98 бяха много трудни години. Все пак не е убивал хора, нали? Нито пък ги е "рисувал" пред властта през соц-а като Коритаров.
Освен това и аз самата като студентка в ония години съм участвала в такива купони и веселби, съответно имам и кадри (дълбоко засекретени Wink), които няма да давам за пример на сина ми. Луди-млади, както се казва!

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 16:29 от els

# 40
  • Мнения: 7 640
харесвам го. сече му пипето. играе със словото. освен това е завършил българска филология - още един плюс

сигурна ли си, по нищо не личи Sunglasses

# 41
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз го харесвам Бареков.Клипа го гледах оттук- оттам,не целия,ама не видях кой знае какво скандално- да не е убил човек или да е изнасилил някого? newsm78 При положение,че има депутати педофили и т.н.,това е бял кахър!
Харесвам и Коритаров,макар че мой познат- журналист твърди,че в предаването се появявал пиян и едвам си намествал погледа и си казвал изречението- на мен ми харесва!Няма да се женя за него- просто гледам телевизия! bowuu

Аз също го харесвам,в крайна сметка това е минало,всеко от нас има минало,кой по-добро ,кой-по лошо.Въпроса е в това ,че се е развил като личност.Какво точно не можем да перглътнем това ,че е бил чалгаджия и  е станал известен.......... newsm78.Малко ми е комична цялата тая история JoyНе е лош  като  водещ има много други които не са за ефир,но ние избираме какво да гледаме! Shocked

# 42
  • Мнения: 23
Аз пък досега не го харесвах, но след като видях репортажа реших 4е не е толкова страшно какъв си бил, важното е какъв си сега. Не 4е запо4нах да го харесвам, но това 4е е бил 4алга водещ, не го прави лош. Борил се е за прехраната си. Пове4ето мутри са били охрана или пиколо по хотели, може и 4иста4и да са били. Като Косъо Самоковеца. После са се издигнали и накрая окон4ателно са отпаднали. От играта.

# 43
  • Мнения: 46
Един глас  newsm11 много пъти,  когато съм го гледала се е  подмазвал явно на определени политици и изобщо не ми харесва като водещ. Не го упреквам за клипчето, ама си затвърдих отрицателното мнение за него като журналист, като човек не го познавам

# 44
Аз не го харесвам.Дори спрях да гледам сутрешния блок на бтв.

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Познавам го от около 2002-2003 г. когато беше войник в поделението в което работя. Запомнила съм го защото майка му идваше да се моли на началниците му да го пускат в отпуски, защото "детето" не можел да издържа на нарядите.
Никога не съм го харесвала!

# 46
  • Мнения: 47 888
Аз не го харесвам.Дори спрях да гледам сутрешния блок на бтв.
и аз

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Симпатичен ми е!

То и аз като си гледам пиянски изпълнения и снимки, ми се иска да не се позная, ама... Mr. Green
Кой ги няма?
Нещо такова е и моето мнение.

# 48
  • Мнения: 6 417
Адски надут Rolling Eyes

# 49
# 50
  • Мнения: 803
Още преди клипчето не ми е харесвал. Не ми допада начина, по който води, не ми допада начина, по който говори с гостите си.
Колкото до клипа  - според мен се е държал изключително селски и просташки.
Ок, студентски години, изкарвал пари - ама трябва ли да се бара за паламарката и да крещи "Кл***ра щи цепна!" ?!?!?!

# 51
  • Мнения: 193
Не го харесвам и не го гледам. Толкова се е самозабравил, че е комичен в желанието си да се превърне в институция.

# 52
  • Мнения: 6 417
Подушвам някаква кампания срещу Бареков. Първо изтипосаха снимка на апартамента му за 90 000 евро, който купил с незнайно какви пари. Сега пък други компромати...Макар че не виждам кво толкова е станало. В извънработно време всеки може да пее където и каквото си иска.  Rolling Eyes А Бареков си е върл чалгаджия от малък Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 453
уникален клип Laughing

# 54
  • Мнения: 6 167
слава богу,
че не ми се сваля клипчето, че сигурно много грубо ще се изкажа.
моето мнение за бареков е,че се опитва да достигне нивото на един друг водещ ( който откакто излезе от радиото и влезе с разкопчаната си ризка в тв предаване също не ми е любим).
никакво пипе не му сече на бареков.
и на вид, и на поведение е гнусен, а опитите му да прави журналистика са жалки.

# 55
  • Мнения: 4 473
Не се сещам кого визира Лени, но на мен този човек ми е толкова жалък, че няма накъде повече Tired. Ще му се да е оригинален като Коритаров, но освен брутален и нагъл - друго нЬе е. ooooh!

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Ще му се да е оригинален, но освен брутален и нагъл - друго нЬе е. ooooh!

Клипа не гледах. И сутрешния блок на БТВ не гледам - неприятен ми е Бареков. Напорист, недомислени неща приказва, ама с хъс. Такива тъпотии пляска редовно, че... не знам, антипатичен ми е. Предпочитам по НоваТВ Лора да гледам - сладурана.

# 57
  • Мнения: 1 258
Въртим,сучем и все до чалга опираме.От 96-та,та до днес.

# 58
  • Мнения: 6 167
Не се сещам кого визира Лени, но на мен този човек ми е толкова жалък, че няма накъде повече Tired. Ще му се да е оригинален като Коритаров, но освен брутален и нагъл - друго нЬе е. ooooh!

виж, как се сещаш за Коритаров и без да го споменавам Wink

# 59
  • Мнения: 843
  ДА , добър  журналист.  Харесвам много от нещата, които  правят.  

                  Леко се потрисам от маниерът му да се натриса.  без да го харесват- но,  Не е лош!
        

# 60
  • Мнения: 6 417
харесвам го. сече му пипето. играе със словото. освен това е завършил българска филология - още един плюс
Бъзикаш се Rolling Eyes

# 61
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Е кво пък не му харесвате. Пари си е изкарвал някакси. аз го помна едно време като беше водещ във Канал Ком, тогава беше много известен също. Няма нищо срамно в клипчето, вие все едно не се забавлявате и кви ли още простотии сме правили всички Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 792
 Посредствен е, опитва се да се нагажда,но не успява да изгради собствена позиция не знае какво търси и какво и иска, повече на позата залага, клипът го потвърждава.

# 63
  • Мнения: 7 474
Не гледам вече сутрешния блок заради него  Crossing Arms, неприятен ми е  страшно   Crossing Arms клипа не променя нещата  hahaha

# 64
  • София
  • Мнения: 2 623
Много неприятен и простеещ индивид  Sick
Да не говорим, че с това " произвеждане на новина "
направо се наака вече  Sick

# 65
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
Оставете настрана клипчето...От къде този млад човек е събрал толкова злоба се4 чудя?Не обичам журналисти,които канят гости с първоначалната идия да се гаврят с тях....

# 66
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ох, аз Бареков съм го гледала само един-два пъти и нямам изградено мнение, но пък "мутрата" с маймунката го разпознах - беше портиер на един пловдивски бар в края на 80-те, началото на 90-те... умрях от смях, това ли са "спонсорите" и "мутрите"...  Joy  Joy  Joy

# 67
  • Мнения: 2 149
Моето мнение е противоположно на последните няколко - аз си харесвам Бареков.
Замислих се наскоро, колко е млад, но колко амбициозен. Гледам го, и въпреки, че политиката не ми е в кръвта и съзнанието, ми прави впечатление, че е доста просветен в редица области. И литературата му е силна карта също така. Примерно де.
Злоба...не съм го виждала досега злобен никога. Но е нападателен, кефи ме как задава по няколко въпроса, все едни и същи, само и само магарето, което е там да се оплете и да трябва да си признае нещо, а не да се крие зад дълги изречения с цитати и чуждици, само и само нищо да не каже.
Тва момче си го бива, това е моето скромно мнение.

# 68
  • Мнения: 6 206
Ох, аз Бареков съм го гледала само един-два пъти и нямам изградено мнение, но пък "мутрата" с маймунката го разпознах - беше портиер на един пловдивски бар в края на 80-те, началото на 90-те... умрях от смях, това ли са "спонсорите" и "мутрите"...  Joy  Joy  Joy
Ако Джонсъна е от така страшните мутри, направо нямам думи.
В края на 80-те съм била 5 клас и не знам за баровете, но днес си има малко момче, съпруга, ресторант и си е въобще любезен човек.  Така че, айде да не изопачаваме нещата.
В средата на 90-те обаче такава беше модата, ходили са хората и са слушали такива глупости.
Бареков е състудент на мъжа ми, аз не го познавам, но мъжа ми казва.... айде да не го излагам.
Бареков е абсолютен нагаждач за мен, човек без собствено мнение, и страшно ме дразни, той си започва разговора с неговата си мисъл и убеждение /извадени незнайно откъде, да не бъдем цинични/ и едно си баба знае, едно си баба бае. Казва му човека насреща, говори му абсолютно неща, които нямат общо дори с тема, а той си казва пак "Значи вие твърдите, че ...." и пак си каже каквото е в неговия пилешки мозък. Пълна противоположност на Ани Цолова.
Не обичам да плюя против успелите хора, защото е факт, че момчето сам тръгна и там стигна, но като не става, не става.

# 69
Видях го и аз прословутия клип най-сетне - всичко си е достоверно и вярно, това е истинското лице на Николайчо  Sad

# 70
  • Мнения: 288
Нещо ми липсваше в неговия образ до момента, до който не видях клипа в предаването на Вулева - всичко си дойде на място!
Един човек се представяше за нещо голямо и велико именно защото избива комплекси и не може да приеме от къде е тръгнал. А това вече е симптом, че не приемаш себе си и да не си достатъчно интелигентен, за да се заобичаш. Затова и другите няма да те обичат.

# 71
  • Мнения: 1 733

 И Бареков минава за един от водещите журналисти не само в бТВ, но и в България! Просто не е за вярване какви хора влияят върху общественото мнение в нашата страна - все едни псевдо герой, които хвърлят прах в очите и ни въвличат в своята игра с публиката......
 

ми не го гледай и няма да ти влияе върху мнението. и защо се чудиш - колкото по нависоко отиваш толкова повече мръсотия трябва да понесеш. който не му понася се спира. независимо дали става дума за бизнес, политика или журналистика
Разбира се! Deepskyblue е права! Всеки от нас има някакви изпълнения, за които сигурно се срамува. Това не значи, че е по-малко качествен!

# 72
  • Мнения: 208
Гледам го, и въпреки, че политиката не ми е в кръвта и съзнанието, ми прави впечатление, че е доста просветен в редица области. И литературата му е силна карта също така. Примерно де.
Това вече трябва да е шега?
Иначе и аз съм на мнение,че се опитва да имитира Коритаров. В началото когато започна да води сутрешния блок във БТВ нещо се лигавеше, после реши очевидно,че иска да е сериозен журналист и започна да се прави на Коритаров  Joy
Не съм на мнение,че за да преживяваш трябва да се държиш пошло. Ако е някой се е напил и се е държал по подобен начин - ок. Обаче ако Бареков не е бил пиян когато е снимано въпросното клипче, тогава значи не е със всичкия си.

# 73
  • Мнения: 2 052
Винаги ми е бил неприятен, да не кажа отвратителен с тези негови измислени "новини". Едно парвеню, за което важи с пълна сила поговорката "пази Боже сляпо да прогледа". Не го понасям и не го гледам, много по-интересни са ми Коритаров и Лора Крумова. Но не се учудвам, че има подобни изцепки.

# 74
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ох, аз Бареков съм го гледала само един-два пъти и нямам изградено мнение, но пък "мутрата" с маймунката го разпознах - беше портиер на един пловдивски бар в края на 80-те, началото на 90-те... умрях от смях, това ли са "спонсорите" и "мутрите"...  Joy  Joy  Joy
Ако Джонсъна е от така страшните мутри, направо нямам думи.
В края на 80-те съм била 5 клас и не знам за баровете, но днес си има малко момче, съпруга, ресторант и си е въобще любезен човек.  Така че, айде да не изопачаваме нещата.
...

Точно това имам предвид и аз, като слушаш коментара на записа, излиза че Бареков се подмазвал на някакви страшни мутри, а не е такъв случая май, просто посетители на бар със съмнителна програма, просташко е, но чак пък толкова страшно...  newsm78

# 75
  • София
  • Мнения: 1 845
Не мога да го понасям.

Общи условия

Активация на акаунт