Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 дек. 2006, 11:02 ч.

"Лек" за пищящо бебе?

• 1 206
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
Мили мами,
Предварително се извинявам, ако темата се повтаря, пробвах да открия нещо по въпроса с търсачката, но не успях. Embarassed
Питането ми е относно ПИЩЕНЕТО при бебчетата, чела съм, че е нормално, че си "откривали" гласа и пр., и пр. Имаше ли го и при вас този период, или сте от щастливките на съдбата, незапомнили подобни "ексцесии"? Laughing
Бебо е на 6 месеца, от около месец пищи, направо до прегракване, така се буди и сутрин и през нощта (държа да отбележа, че писъците са от радост, не са в резултат, че нещо го боли, защото тогава ревем и то как самооо!...  ooooh!) Положението вече е "извън контрол", просто не издържам на моменти, идва ми да хвана гората. Embarassed Crazy Mr. Green
Колко време ще продължава, как беше при вас, как реагирахте (най - вече) на крясъците и има ли начин да го накарам да спре да го прави, или трябва да си купувам тапи за уши?
Предварителни благодарности и виртуални прегръдки от една вече тотално "изтрещяла" майка.
 Hug

# 1
  • София
Няма лек, какъв лек, тиксо на устата ли Laughing ... Въоръжи се с търпение, ако искаш си сложи слушалки на ушите и слушай музика, ще отмине този период.
Крис пищи, но явно не толкова, че да ме дразни. Той като писка, му отвръщам и така пищим двамата 5 минути, той се хили и после започва да се занимава с нещо друго. Явно търси контакт с теб, ако му отвръщаш, по-бързо ще спре.

# 2
  • София
И ние имахме такъв период и на моменти все още си го имаме! smile3514 smile3521 newsm53Обаче,колкото и да е странно спира като почна или да му пея или и аз да крещя като него и му става интересно и спира!Друго което ни помага е като почна да му подскачам или да го гушна и да танцуваме! newsm44 newsm68 smile3532Пробвай!УСПЕХ!!! newsm10  love001  love001  love001

# 3
Моят племенник също пишеше много често и много силно Simple Smile Спря едва когато се научи да казва думички. Явно е е било от безсилие да каже каквото иска. Дано при вас отмине по-бързо Wink
Успех !

# 4
  • София
[ Той като писка, му отвръщам и така пищим двамата 5 минути, той се хили и после започва да се занимава с нещо друго. Явно търси контакт с теб, ако му отвръщаш, по-бързо ще спре. [/color]

newsm10

# 5
Сина ми е на 7мес. и понякога пищи като дивак.Силно ипродължително!!! #CrazyНезнам колко още ще продължи това,но на мен понякога ми е забавен с тези писаци.Оставям го да се напищи и това е.погледни от веселата страна.Ще отмине! Peace

# 6
  • Димитровград
Ами пищеше,ама не чак много.И аз така съм отговаряла на писъците и спира бързо да писка.

# 7
  • София
И ние пищим Mr. Green
Аз му пускам бебешките филмчета/от форума си ги записах/ и му отвличам вниманието Mr. Green
Ако не пробваи с детски песнички! Peace
Не е важно да са по-шумни от него, а да го карат да се заслуша!

Не е хубаво много да викат, защото ще преграхнат като запалянковци след мач smile3514

# 8
  • София
И ние пищим и то от месец насам. Една сутрин се събуди и пробва, оттогава пищи, понякога повече, понякога по-малко. Веднъж е от радост, друг път за внимание, трети от нерви. Всичките й писъци са различни. И аз понякога пищя с нея. У нас е малка лудница. Едно е сигурно, с лявото ухо вече чувам по-слабо Wink

# 9
  • NL
Поне пищи ,напищява се и спира,при нас е нямало този период ами по точно това което прави малката е постоянно да повтаря "ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ" без да спира  Thinking

# 10
  • Банкя
И ние имахме такъв период и на моменти все още си го имаме! smile3514 smile3521 newsm53Обаче,колкото и да е странно спира като почна или да му пея или и аз да крещя като него и му става интересно и спира!Друго което ни помага е като почна да му подскачам или да го гушна и да танцуваме! newsm44 newsm68 smile3532Пробвай!УСПЕХ!!! newsm10  love001  love001  love001

Няма лек, какъв лек, тиксо на устата ли Laughing ... Въоръжи се с търпение, ако искаш си сложи слушалки на ушите и слушай музика, ще отмине този период.
Крис пищи, но явно не толкова, че да ме дразни. Той като писка, му отвръщам и така пищим двамата 5 минути, той се хили и после започва да се занимава с нещо друго. Явно търси контакт с теб, ако му отвръщаш, по-бързо ще спре.

При нас също се успокоява като започна да пея ,но когато и се скарам или крещя започва повече да плаче ,бих препоръчала като му пееш изведнаж да казваш ниакоя думичка от песента много помага

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт