Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 дек. 2006, 11:46 ч.

Трихомони!!!

• 1 230
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте!Ще започна от това,че вчера ми откриха тази инфекция,и след като приключих разговора по телефона с лекарката,започнах да си задавам куп въпроси,по които се надявам,ако има някой препатил от това да внесе малко светлина.Значи въпроса ми е възможно ли е да съм имала трихомони още по време на бременноста и да не са били открити?Единствено гъбички ми откриха и ги лекувах с свещички.Има ли вероятност да съм родила с тази инфекция без да е имало някакви лоши последици за бебето,защото всичко си беше нормално.Изключвам като причина -изневяра,а повечето мнения са ,че се предава изключително по полов път.Ако някой е по подробно осведомен да ме просвети  Praynig

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 23:26 от petleto

# 1
petleto , може би е от нарушена флора .Поне така при мен беше след аборт, първо гъбички после трихомони.накрая БВ .Може би след раждането и при теб така се е получило .Не се притеснявай .

# 2
Трихомони не се предават само по полов път.Може да се хванат по много начини -и от слаба имунна система ,от басейн ,от ползване на общи хавлии и мн.други.Поне се лекуват лесно и бързо,за разлика от гъбичките,които и да се излекуват след време пак се появяват.

# 3
Ако детето ти започне да боледува често,считай че си му предала нещо.По време на моята бременност имах кандида албиканс / за трихомони не са ми казали нищо,но ...?/ и гинеколожката ,която ме следеше не извърши лечението както трябва.До ден днешен /почти осма година/ с детето си имам непрекъснати здравословни проблеми.В някои от темите съм ги описала най-подробно.

# 4
  • София
Ако детето ти започне да боледува често,считай че си му предала нещо.По време на моята бременност имах кандида албиканс / за трихомони не са ми казали нищо,но ...?/ и гинеколожката ,която ме следеше не извърши лечението както трябва.До ден днешен /почти осма година/ с детето си имам непрекъснати здравословни проблеми.В някои от темите съм ги описала най-подробно.
Ами да чукна на дърво  не боледува,но като се замисля,ако съм имала такава инфекция преди това,би трябвало да я е имало и същата кисела миризма на течението,която се появи от няколко месеца Thinking.Иначе течение си имам от както се помня.Чудя се как съм се заразила  Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт