ЕДНА ИСТОРИЯ

  • 1 644
  • 25
  •   1
Отговори
  • до канала
  • Мнения: 518
Аз съм страничен наблюдател.Тя е моя съседка и приятелка на майка и е на 47 години. Тя загуби единствената си дъщеря в катастрофа-шофьорът беше пиян.Дъщеря и отличничка на випуска не успя да стане абитуриентка.От тогава до сега тази жена не спира да прави опити да забременее въпреки че нямаше цикъл успя да го възстанови с лекарства но не може да забременее вече 1.5г обиколи всички светила във Варна но без резултат.Реши се на ин-витро-пропуснах да кажа че за нея парите не са проблем има си ги достатъчно но и казаха че яйчниците и не произвеждат качествени яйцеклетки.А сега на къде? Тя държи да роди не ще и да чуе за осиновяване.Другият вариянт който ще пробва скоро е ин-витро с донорство от племенницата си.Надявам се скоро да бъде сред нашите редици

# 1
  • Мнения: 1 416
Много жестока съдба!  Sad Жалко за живота на дъщеря й!  Cry
Но, на 47 години... Това раждане й се е превърнало във фикс-идея. По-добре да си осинови детенце, според мен...  Rolling Eyes

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Много тъжно и жестоко! Cry Защо Бог отнема най-скъпото на човек Cry
Не мога да кажа какво да прави, тя ще си реши, но щом иска детенце дано скоро да се получи и да си роди! Praynig Praynig Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
Мога да й пожелая само успех. А относно години се питам дали някой ден ще можем да се отърсим от предразсъдъците си? С това си мнение не ангажирам никого.

# 4
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ох, незнам какво да напиша, освен че никой не заслужава подобна съдба.Много само да и пожелая успех и дано скоро да се случи мечтаното от нея чудо.....

# 5
  • Мнения: 135
Дано скоро се сбъдне желанието на тази жена! Никой добър родител не заслужава подобно наказание!!! Пожелавам успех! Важното е тя да не се отказва, а че ще има хора, които да я съветват да не "прави" такава грешка - това е ясно! В крайна сметка, никой не знае какво и е на тази женица! Стискам палци!   bouquet

# 6
  • по света
  • Мнения: 1 587
Желая и успех,но все пак трябва и да помисли да детето освен за себе си.Няма да му е лесно то на 20 години а майка му на почти 70 Thinking

# 7
  • Мнения: 1 030
Много съжалявам за нещастието, което е сполетяло клетата жена!
Дано успее да си роди детенце или да си осинови. Толкова хора осиновяват деца и ги обичат повече от свои собствени. А това, че има средства, може само да й е от полза, без пари няма шанс...Дано има късмет и Господ й прати радост у дома!

# 8
  • Мнения: 811
пожелавам и скороШна бременност и да не слуШа този и онзи,заЩото винаги Ще 4ува разли4ни мнения.Да слуШа сърцето си и данно скоро е в редиците ни  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 498
Горката жена-голяма трагедия е преживяла....дано си роди свое детенце Praynig....

# 10
  • Мнения: 1 455
Много тъжно! Дано скоро да постигне мечтата си,пожелавам и успех!

# 11
  • София
  • Мнения: 245
Желая и успех,но все пак трябва и да помисли да детето освен за себе си.Няма да му е лесно то на 20 години а майка му на почти 70 Thinking

Не съм съгласна Naughty. Това са предрасъдъци.
Съпругът ми е на 31, а свекърва ми на 79. Смея да твърдя, че е отгледала прекрасен човек, въпреки годините си.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 877
 Peace  няма невъзм. неща!

# 13
  • Мнения: 2 197
Пожелавам и успех.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт