Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кори Селести

сутрин е, тъкмо се събуждаме..
Елина става от леглото, обръща се, размахвайки пръст към нас
 - аз отивам да пишкам на голямата тУалетна, а вие да стоите тук мирно и ЗАВИТИ !!!

онемяхме просто......Smile
Цитирай

Узунджово

Ами щом трябва ще слушате Smile.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Еееееееее, Реза - иде и ваш'то време  Twisted Evil !
Ама това е 'убаво, дето вече го прави Елината - браво  #Milti . Да я целунеш, барабар със сестра й от мен  Love !
Цитирай

Варна

Laughing хи хи хи ...Реза, и ние сме по вашия път. За сега ни се указва кой къде да стои/скача/седи по време на различните занимания в къщи; кой точно да свали/вдигне гащите, кой точно памперс да се сложи, кой да я гушка, с коя точно паста и четка да се мият зъбите (защото има два комплекта)........ Tired
Цитирай

София

Ох много смешно, само като си представя картинката.
Жори когато иска нещо много много, знае че трябва да ме помоли иии започва да тропа с крак и отсечено да казва :Мамо, моате те"(хем моли хем заповядва тропайки с крак, голяма скица).
Дивачета сладки.
Цитирай

Варна

Една случка и от мен.
Детелинка крещи "искам гачките"
Аз се ослушвам и накрая казвам "кажи вълшебната думичка"
Тя се прави на нечула и пак си настоява нейното.
Казвам "Кажи мамо моля дай ми играчките"
На което ми се отговаря "мамо моля искам гачките"
Цитирай
Страшни са мъниците!!! Моята щерка стои до баба си (свекърва ми, която я гледа сега у дома, че е  болна, а аз на работа)-докато тя мие чиниите и заповядва: "Хубаво да миеш чинийте! Чу ли? " и разсмахва пръстче  Laughing . После: "Този гадиоб е на тати, не пипай тука, този е на мама и тука не пипай!!!" В тоя шкаф има буби!!! Не се смей казвам ти да знаеш!!!Чу ли?" При което баба й е вече на земята вече от смях....А тя жената преди няма и две седмици се върна от Италия....Абе кво да ви кажа... Почва да ме хваща страх след още 3 години дали няма да ме пратят на квартира Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.