Колко деца има във вашата група( в яслата)

  • 1 280
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 494
Здравейте, мами!
От известно време ме гложди един въпрос, по-скоро проблем:
В яслата на моето дете, на една от групите им се е повредил пода, следователно тази група сега -вече месец- е съединена с нашата. По този начин сега в една стая играят и спят повече от 20 деца...
 Според вас това в реда на нещата ли е и не е крайно време да се запита директорката докога смята да изчаква.

# 1
  • Мнения: 2 891
В нашата група с аповече от 20 по принцип.

# 2
  • Мнения: 189
Градината са почти 30....
В яслата бяха към 25, но като правеха ремонт  ги събираха по 2 групи х 25 и така доста време - към 2 месеца, че може и нагоре. И за мен не беше нормално и в една стая храна, игра, легла.... Но беше по-добрия вариант, отколкото да затворят яслата за 2 месеца...

# 3
  • Мнения: 1 494
Пропуснах да добавя един по- отдавнашен проблем- кутията за газта, с която се отоплява яслата изпуска газ.Чудно защо само аз го усетих, но наистина се оказа, че е така...
Странното в случая е, че:
 1. От фирмата, която доставя газ, казаха, че е от първостепенна важност за тях да я оправят, но ето вече 3 седмици "няма части"...
 2. От яслата ме обвиниха, че съм се обадила на тази фирма, защото идвали и им казали, че щом е така, ще им спрат газта...За съжаление, обаче, яслата няма нафта и следоватално е принудена да си мълчи...
Аз ли не съм добре или нещо пропускам...само дето , съвсем не се чувствам виновна...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
В нашата група са 30.Но много добре гледани.

# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 3 211
в яслата бяха по принцип 35деца, редовно идваха над 25, освен в най-грипните моменти, тогава бяха по 15-17
Сега в градината е същата работа. Като тези деца се гладат от 1 г-жа (сестра в яслата) и 1 леля Shocked

# 8
  • Мнения: 5 577
18 по списък, но са не повече от 16. Гледам, че две имена имат само такса - т.е. не посещават.

# 9
  • Мнения: 656
В нашата група са около 30 деца

# 10
  • София
  • Мнения: 13 200
В нашата ясла бяха 15 деца в група. Доколкото знам това е норматива. В градината са 25.. и пак това е норматива... 20 деца в ясла е ненормално!

# 11
  • Мнения: 9 990
33 Grinning Упс, сега видях, че става въпрос за яслата...там бяха 27... GrinningПрекрасно гледани от една сестра и една леля, която как не и изникнаха на тази жена по 27 чифта ръце за гушкане-незнам...все държеше някое...Никога не пропускам да благодаря за грижите им цели две години... Heart Eyes

# 12
# 13
  • Мнения: 6 461
В групата на Тошко са около 25 деца.
Когато правиха ремонт на занималнята се наложи да разпръснат групата .Поради това аз спрях Тошко за две седмици от градинката,до като ремонта приключи понеже разбрах,че щели да спят по две деца на легло..... #Crazyтова разбира се не мога да го позволя... Naughty

# 14

Общи условия

Активация на акаунт