Омръзна ли ми?

  • 5 278
  • 49
  •   1
Отговори
 От 8 години съм с моя партнъор и от 2 сме женени. Вече 3-ти месец започва от както неискам да спя с него. Почти винаги секса е ...3 минути:( Тъкмо ми стане хубаво и......на него вече му се спи. Винаги аз съм...активната..... и т.н. И след толкова време опити да му покажа и обясня че не ми е приятно това ( а ми се правеше секс непрекъснато!!!!), сега вече...просто ГРАМ желание НЯМАМ !!! Просто неискам дори целувка:( Наистина неискам. Какво да правя сега? Как да си набавя желание...? Искам да правя секс по принцип, но като се сетя какъв ще е и ми се изпарява желанието:( Понякога.......срам ме е да го кажа но...понякога си мисля за друг мъж....за секс, за...нежност........но не съм изневерявала. Само мисли си останаха. Страх ме е обаче до кога така.
 Между другото....аз съм на 22 г.! С него съм от 15 годишна.........Обичам го все още, но не съм влюбена маи вече. Няма тръпка, няма желание, нищо няма. Безразлично ми е и ми е все едно. Как да преодолея този период, защото ми се струва че няма да доведе до нищо добро. От този месец спирам и противозачатъчните. Имам някои медицински показалатели заради които го спирам а на нищо друго нямам доверие. С прекъснат полов акт се роди сина ни Simple Smile Презерватива само вида му...ми убива желанието.....наистина! А друго какво...? Неискам друго дете, поне не на този етап. Това още ми влошава положението със секса, сега ме е и страх да не забременея.  Лекувам и цистит сега и дори съм щастлива че имам оправдание да не спя с него:( Нали секса влошавал симптомите на цистита. Какво да правя?
 Само не ми казвайте да говоря с него за това. Достатъчно съм говорила. Явно просто 3 минутния секс му е достатъчен. Достатъчно му е да си направи кефа и да заспи без да му дреме че има и друг...... Неискам да го опреквам. Не му се сърдя....изобщо дори. Просто искам да знам мога ли за себе си да подобря нещата или е безвъзвратно загубено желанието ми да спя с него.

# 1
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Момиче, време е да го оставиш Sick Явно нещата са до тук и нямам да ти стане по - хубаво с него Tired

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Това с оставянето ми се струва малко грубо Thinking Все пак са женени и дете имат, не са някой хлапетии  Rolling Eyes
При нас пък той постоянно ме натиска и иска по час-два да го правиме, пък на мен ми писва Tired
Нормално е да не си вече влюбена в него, все пак сте заедно от 8 години, което въобще не е малко! А и тръпката и влюбването са в началото на връзката, после остава любовта и уважението! Peace
Дано нещата се оправят Praynig

# 3
  • Мнения: 26
МОЖЕ И ДА Е ВРЕМЕННО.МОЖЕ ЖЕЛАНИЕТО ДА ТИ СЕ ВЪРНЕ.

# 4
  • Мнения: 2 006
Колкото и да не ти се иска да чуеш това-друг начин да се оправят нещата няма, освен  честно и откровенно да му кажеш, че триминутния секс не те задоволява и дори започваш да мислиш за други маже.
А, до преди тези три месеца секса не е ли бил три минути?Ако е бил как до тогава ти е стигал-ако не е бил-пак трябва да поговориш с него, защото може и при него да има промяна Thinking
Опитай се пък ти първо да му направиш някаква еротична изненада-абе просто се задействай по някакъв начин Peace
Успех ти желая   bouquet

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ако проблемът е само в секса и то, защото партньорът не ще да полага повече желание и усилия,  Wink трябва да си поговориш с него.
Ако има съмнения в теб и някакво охладняване на чувствата, трябва да поговориш със себе си.

За всичко останало нямам идея-на 22 никога не съм била омъжена, гаджетата ми от тийн годините, слава богу, са някъде другаде. Аз самата изпитвам съмнения към тези гимназиални връзки и бъдещето им, но, може би, щото на мен не се е случвало.

# 6
  • Мнения: 620
Явно е,че сте се наситили един на друг  Sunglasses Ситуацията ти е гадничка,съвет няма да ти давам,(щото няма да е
от очакваните и споделяни от повечето хора съвети Wink).
Обаче и това едва ли не да седнете и да "подпишете договор" за половинчасов секс ми звучи много глупаво.... Sunglasses 

# 7
. Само да отбележа че, аз съм на 22, но той започна 34-тата, така че не е съвсем тийн, за радост де:)

# 8
  • Мнения: 2 082
ти казвала ли си му,че не стигаш до оргазъм и какво ти отговаря той,когато сте говорили.и секса от самото начало ли е такъв или сега се промени?

# 9
  • Мнения: 3 500
Единственият начин да се оправят нещата са разговорите.А може би една временна раздяла.не можеш ли да гостуваш на вашите една седмица, всеки да пообмисли нещата.Но истината е, че трябва да му кажеш всичко.Стига си се подтискала.А може би една изневяра няма да ти дойде зле - ако нещата наистина са толкова зле.Не те подстрекавам, а просто съм затруднена как е най-добре да се постъпи в такава ситуация.Много гадно, наистина.

# 10
  • Мнения: 5 647
И аз си мисля, че преди да предприемаш каквито и да е други действия, поговори с него. Обясни му, че ако секса продължи да е по 3 минути, ще прибегнеш до чужд мъж. От кога е така? От скоро ли? Друга промяна в отношението му към теб има ли?

# 11
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil
 Така аз имах подобен приятел- мислех си  че е от възрастта - оказа се, че не е - може стига да иска  Peace
не само говори ами и действай - след като той свърши  ти продължи да си играеш със себе си - натвърдъка,  че не си задоволена ще ми подейства като виагра  Twisted Evil

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Офф, лошо!
Не знам какво да те посъветвам...... ама май с разговори трябва, иначе ще се тормозиш повече.
Успех!

# 13
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Защо просто не му кажеш, че за трите минути не си струва да се хабиш?  Twisted Evil
Това беше първата ми мисъл. Иначе, след като си пробвала разговори по темата, и казваш, че няма резултат, следващата стъпка е да му покажеш, че има и други начини ти да получиш това, от което се нуждаш.
Ако семейството ти е важно за теб, и искаш нещата да се оправят, заплаши го с изневяра, може да се стресне. Да го лишиш от секс също е възможност.
Вие имате и детенце. Липсата на секс или на качествен такъв, неминуемо рефлектира върху психиката, изнервя, и най-често малкия човек е потърпевш. А и не знам като порасне, как ще се чувства с майка, търсеща удоволствие от друг мъж.
Ако не виждаш бъдещето си занапред с този мъж, просто се разделете, без дори да си даваш труда да му обясняваш положението.
Просто ти трябва да си наясно със себе си и с това, какво очакваш от бъдещето си.  На 22 години живота е пред теб. Обмисли сериозно какво искаш, и после търси начин да го постигнеш.  Peace
Дано все пак нещата се оправят  Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 4 146
Не се обиждайте, но доста леко давате съвети за изневяра или раздяла. Ако наистина държиш на детето си и на съпруга си (все пак с него ви свързват и много други неща, не само секса), опитай се да промениш ситуацията. Отидете на почивка само двамата. Прекарайте втори меден месец. Говори с него. Ако трябва му дай ултиматум, че няма да получи своите 3 мин, ако продължава да не ти дава това, от което имаш нужда ти.
Една изневяра може и да остане скрита в момента, но в бъдеще ще се разбере и може да разбие семейството точно, когато сте щастливи и сте решили проблемите.
Детето има нужда и от майка и от баща. Единия му дава неща, които другия не може. Не си заслужава да изгубиш човек, който обичаш и семейството си, заради една нощ с някой на когото не му пука за другите хора.

# 15
  • Мнения: 953
опитай нещо нетрадиционно.извинявай ако повтарям някого или си го правила,но при мен е помогнало.аз бях инициатора на нещо нетрадиционно- облекло,место и т.н. и тогава казах че искам качество иначе ще намеря от кого да го получа.нещата сега се повече от перфектни.

# 16
  • Мнения: 620
Май болшинството е ЗА притискането на мъжа с поставянето на ултиматуми Rolling Eyes
Вярно,че той е постъпвал егоистично ,ама и този метод със заплахата също си е егоизъм.....
Замисляте ли се,как ще се чувства мъжа ви в момента,когато ви доставя удоволствието ooooh!
Според мен това ще прецака тотално секса и пак ще се опре до "помощ от приятел" Wink
Понеже съм си такава,че се поставям на мястото и на двете страни при евентуален спор....та и
тук ако аз съм мъжа и докато се секся....едва ли не усещам "дулото на патлака"опряно в главата ми.....
следващия път като стане дума за секс,ще попитам...."извинявай,скъпа......каза ли нещо? newsm78 Rolling Eyes newsm78"
и ще превключа телевизора на някой спортен канал Sunglasses

# 17
  • Мнения: 3 360
Аз не бих дала съвет....С разговори?И какво?В този случай подкрепям мнението на  ladyleopard .
Уф,дано намериш разрешението сама и нещата да се наредят!Но не забравяй ,че винаги има две страни-не бива само да упрекваме!

# 18
  • Мнения: 6 167
ужас. на 22 аз бях девствена и в университета.
искрено ти съчуствам, не знам дали можеш да обърнеш нещата.
по-скоро да откриеш какво искаш или нещо такова.
сексът не ти е основния проблем, според мен.
мъжът ти няма какво да го коментирам изобщо.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 910
Доколкото разбирам инициативата в секса е изцяло негова - защо невземеш нещата в свои ръце - ти бъди активната в акта - така ще можеш да контролираш еякулацията /със смяна на позата, забавяне на ритъма и т.н - ти си знаеш  Wink/
Направи нещо различно /мръснишко/ - да го впечатлиш и да предизвикаш въображението му.

# 20
  • Мнения: 620
Винаги аз съм...активната.....
 Само не ми казвайте да говоря с него за това. Достатъчно съм говорила. Явно просто 3 минутния секс му е достатъчен.

Струва ми се,че много хора нямат навика да четат задълбочено..............що ли Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 455
Само секса ли е проблема? На мен ми се струва,че не.И въпреки всичко не бих си позволила да заплашвам с изневяра.Бих го предизвикала по друг начин,бих отделила повече време за себе си,дрешки,гримове,нова прическа..,абе изцяло бих се поглезила без да му обръщаш голямо внимание и ако мъжа ти не е глупав сам ще поиска да ти достави удоволствие.

# 22
  • Мнения: 798
Много неприятно. Лошо е , че той не иска да задоволи твоите нужди. Все пак ако те обича би следвало да се интерсува какви желания имаш и да му е приятно да ги задоволява. 3 минути е мнооого малко време. Може би има проблем с продължаването на акта. Защо не опитате с бра4ен консултант или сексолог. Де факто ако той ти доставяше удоволствие, нямаше да ти се отще нали...? Мъжете трудно признават проблем в секса. Все пак са мъже и по презумпция са перфектни любовници. Трябва да си много деликатна.
  А и в крайна сметка има и други начини да ти достави удоволствие, освен конвенционалния. Ако и това не иска да направи.....сама си прави изводите.
Успех  bouquet

# 23
  • Мнения: 8 917
Положението е доста заплетено...не мога да си позволя да давам съвети, но не се отказвай от това да бъдеш егоист и да искаш задоволяване на твоите нужди и желания - в това няма нищо лошо или срамно.

# 24
  • Мнения: 625
На твое място бих си хванала любовник, то щом толкова време си кара така , едва ли ще се промени каквото и да направиш.Но .....трябва да си готова за последствията!
         Другия вариант е по - сложен, раздяла........

# 25
  • Мнения: 743
Ужасно е наистина. Говорим за сплотено семейство и други термини от този род, но се замислям дали когато единият партньор не е задоволен - семейството е добре???
Според мен, колкото и грозно да звучи, една малка забежка би ти освежила доста положението. Не говоря за постоянен любовник, а неще по-невинно, доколкото секса с друг човек може да е невинен. Ти си на 22 и просто си представям агонията ти след неговото свършване. Разочарованието е голямо. Явно разговорите не помагат. А цялата тази неизразходвана енергия в теб кипи и един ден , ако избухнеш - по-добре да не е около теб "Мистър 3 минути". Повярвай ми, разбирам те чудесно - личен опит. Дано успееш да намериш решение. Аз още не съм успяла, а това което ти предлага, за мен е невъзможно в момента, защото имам малка дъщеричка - на 3 месеца.
Успех!

# 26
  • Мнения: 4 187
Според мен  качеството на сексуалният живот е много важно за пълноценното съвместно съжителство. На всички ни е ясно, че ако няма качествен секс, рано или късно нещата взимат нежелана насока (изневяра , раздяла).
 Моят съвет е да потърсите специализирана помощ. Като начало може да я потърсиш само ти  Wink.

# 27
  • Мнения: 197
Да те успокоя, че дали на 34 или на 24 год.с всеки може да ти се случи. Нямам обяснение защо сте стигнали до тук-може да се консултираш със специалист. А най-лесно ми се вижда ако наистина си направила всичко възможно, да си хванеш някой друг, да видиш как е  и така. Пък не е необходимо мъжът ти да научи Wink

# 28
  • Мнения: 2 759
Само секса ли е проблема? На мен ми се струва,че не.И въпреки всичко не бих си позволила да заплашвам с изневяра.Бих го предизвикала по друг начин,бих отделила повече време за себе си,дрешки,гримове,нова прическа..,абе изцяло бих се поглезила без да му обръщаш голямо внимание и ако мъжа ти не е глупав сам ще поиска да ти достави удоволствие.
      Мхъм...  Peace

# 29
  • Мнения: 13 512
Момиче, време е да го оставиш Sick Явно нещата са до тук и нямам да ти стане по - хубаво с него Tired
И аз така мисля

# 30
  • Монтана
  • Мнения: 499
На мен не ми стана ясно-тези 3мин само секс с или без свършване от негова страна са.Ако ми отговориш че ти кажа при мен как са нещата

# 31
  • Мнения: 3
Тъй като и при мен нещата са от толкова време като при теб , а и сме на една възраст ще ти кажа ,че проблема едва ли е само този , който посочваш ...просто си пораснала и тази връзка започната в ранна възраст се е изчерпала отвсякъде . Може би и при него е така ..може би отдавна е станало така ...любовтта прави секса , а не секса -любовта . Останала е само привързаност и навика да сте заедно /говоря съдейки по себе си/ . Такава връзка няма бъдеще .

# 32
  • Мнения: 1 428
А,сигурна ли си ,че няма друга жена,която да му взима силите?Дано не съм права,но на мен ми прилича на изневяра положението.

# 33
  • Мнения: 6 164
Как ще имаш желание да правиш нещо, което не те задоволява. По някаква причина мъжът ти се държи егоистично и мисли за себе си. Отношенията ви куцат, оттам и секса, а щом не искаш да разговаряте ще се наложи сама да се досещаш и гадаеш какво го е накарало да охладнее. И да се опиташ да поправиш нещата. Що не се скарате? В спора всеки си казва всичко. Laughing

# 34
 Първо да кажа на Далия - може да сме на една и съща възраст , но това май е единственото което имаме общо:) Пожелавам ти и ти да намериш решение на проблема в семейството си, аз стигнах до извода , че не само не се е изчерпала връзката ни, ами тепърва има неща които искам да изживея и споделя с него. Неща които още не съм му показала, а се надявам и аз да има какво ново да видя от него. Секса искам да става все по-хубав и дано двамата успеем да постигнем положение  в което да сме доволни и двамата ! Ако започна да се замислям за раздяла, със съпруга ми, то най-вероятно няма да е толкова заради секса, колкото заради някои негово черти от характера с които все още немога да свикна и явно не успявам да променя. Всеки си има трески за дялане обаче.
 Така че, да ви кажа - помогнахте ми ! Усещам че се влюбвам пак Simple Smile Peace


Monda едно не се начудих докато четях и препрочитах мненията на всички ......как може така лесно да съветвате някой да си разруши семейството????  Не те познавам, и не бих те съветвала да се разведеш никога и в никакъв случай при подобна ситуация. искам обаче да отбележа, че именно тези мнения ме накараха да разбера, че раздялата е последното нещо което искам. Благодаря и на теб, дано не се засегнеш от нещо. Wink


Helen-mama , сигурна съм абсолютно, че друга няма. Нито ми е изневерявал до сега, нито в момента ( надявам се да не се случи и за в бъдеще). В това отношение поне съм категорична ( за сега)Simple Smile. Мисля, че изцедените от друга жена мъже, изглеждат и действат по-друг начин. И такива познавам.


Poliral], е то ако е без свършване как да ги обясним иначе точно тези 3 минути. Да не мислиш, че тъкмо почнем и на 3-тата, той става и си вдига гащите без обяснение. Явно е че свършва.

# 35
  • Монтана
  • Мнения: 499
Ами щом е със свършване може да има проблем,не трябва да мислим че има друга,аз не бих казала за моят че свършва за 3 мин.но много бързо приключва.Понякога смятам че е от възраста-но никога не съм си и помисляла за друга-не всеки път го оправдавам,но го разбирам

# 36
 И аз така! Колкото и да ми е неприятно, съм сигурна че и на него му е така. Не се съмнявам, че и той иска секса да е продължителен и т.н. Така се случва просто.

# 37
  • Мнения: 434
И аз така! Колкото и да ми е неприятно, съм сигурна че и на него му е така. Не се съмнявам, че и той иска секса да е продължителен и т.н. Така се случва просто.

Именно.. естествено е да не го прави нарочно..
Аз имам същия проблем.. а вече сме 6 години заедно.. е не е 3 минути, но е сравнително кратко.. и от доста време е така.. Само, че трябва да ти кажа че аз вече бях почнала да се примирявам, когато той явно е търсел решение, защото намери...
Когато той свърши.. в крайна сметка има и други начини да ме задоволи.. и това не е само пениса му.. Взехме си помощни материали и сега смея да кажа, че сексуалния живот ни живот е много по-приятен.. Важно е в леглото и двамата да сте задоволени.. Я помисли колко мъже ако ги бутнеш по някаква причина преди да свършат няма да поискат това да стане по друг начин.. newsm78

# 38
 Така е, права си, само че явно при нас той се е примирил с това. нито виждам да се е повлиял от нещата които съм казала, нито трси решение. Понякога дори си мисля, че за да не предприема нищо, може би в неговите очи аз имам проблем със свършвнето.....!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Мила, имам няколко предположения защо нещата не вървят:
- може той да не е напълно запознат с женската сексуалност. това, че е на 34 години и е тръгнал с 15-годишно момиче, когато е бил на 26 не говори задължително за наличие на предварителен сексуален опит;
- може да има някакви проблеми, които му пречат и затова да не издържа дълго, а да не смее да ги сподели;
- може просто да е от купищата мъже с предварителна еякулация, само че ако почете литература по въпроса, ще забележи, че издръжливостта на мъжа се тренира!
- на теб явно ти е писнало от рутината във връзката, толкова познато пак, само че, вместо да се тровиш и да си зарязваш сексуалния живот, вземи си купи един вибратор. хем мъжът ти ще види на живо как се чувстваш, когато наистина си задоволена, хем ще можете да си играете заедно, без да си разваляш семейството. пък може и да се отвори темата за това какво и колко искаш, без да изглежда досадно.
Иде Коледа - избери си подарък!  Wink

# 40
  • Мнения: 434
Иде Коледа - избери си подарък!  Wink

С двете ръце съм ЗА
Ще помогне.. първо задоволи сама себе си.. за да се поуспокоиш малко.. после му покажи..
А бе незнам издръжливостта колко се тренира тъй като моя мъж откакто е с мен има такива проблеми.. Казва, че от самото начало секса, когато и жената влага чувства и й е приятно го възбужда още повече и затова не се сдържа.. newsm78
Предишната му е мразела секса и го е правила само заради него.. като дърво е била.. и той е държал по час два..
Но така или иначе намерихме начин да се чувстваме добре..
Вибратора освен задоволяване и за двамата е и разнообразие.. дори да няма проблем мъжа пак не е за изхвърляне като трети в леглото  Embarassed

# 41
Подарък си поръчах - 3 книги !:) За съжаление тематика им няма нищо общо със секса:(, но пък много ги исках и отдавна. За вибратор съм се замисляла доста често и смятам съвсем скоро да си го купя сама. Искам да видя изненадата и реакциата му когато разбере. Понякога си мисля че.......той..дедазнам.....да не вземе да се засегне нещо и...да ме остави от тук нататък само с вибратор:( понякога е малко....неразкрепостен. Знам ли как ще реагира. Cry

# 42
  • Мнения: 434
Ами зависи как ще му го поднесеш... newsm78
Ако мъжа сам не осъзнава, че не те задоволява трябва да намериш начин да му го кажеш..
Според мен е по-добре да му намекнеш, че си се замисляла да си купиш вибратор и тогава да си купиш.. да не е съвсем изненадан.. да опипаш почвата и да видиш как ще реагира.. в крайна сметка и жените имаме нужда да се самозадоволяваме.. някой на тях сърди ли им се, че си бият чикии..
Опипай почвата и после реши как да действаш.

# 43
 Амааз съм му казвала бе, и за това че не се чувствам удовлетворена от сексуалния ни живот и за това че искам да си купя вибратор, ако не за друго, то поне за малко разнообразие. реакцията е....че не ми вярва. Ей така подсмихва се само.....но...по-скоро  иронично, мисли че не бих го направила. Затова и се притеснявам как ще реагира ако разбере, че съм сериозна и съм пробегнала до...изкуствен ! За мен е нормално, естествено, хубаво..и така нататък, и си го мисля от мнооого дълго време, незнамзащо не съм се решила. Може би точно заради това, че се прутеснявам от реакциата му. А неискам да го купя и да го крия от него.

# 44
  • Мнения: 434
Е не.. да го криеш в никой случай.. нали основната цел е да го използвате заедно.. Е как така се подсмихва иронично като сам би трябвало да вижда, че не си задоволена.. и че след секс всеки път си разочарована.. Хм.. неможе да не знае, че това неговото е ненормално... #Cussing out
С моят мъж, когато за пръв път правихме секс го правихме 30 минути и той ми се извини, че се изпуснал много рано.. Joy .. А после като почна с 5-10 минутките и се чувстваше отвратително.. правили сме го по няколко пъти и пак е все толкова.. Доста време ни отне.. особено на него, но да си призная и аз не се бях сетила.. да вземем решение за вибратор.. Един нощ след обичайния кратък секс, той каза: "Трябва да ти вземем някаква играчка..." На другия ден поръчахме..

Незнам как да те посъветвам.. newsm78 Как да постъпиш, че да стане импулсивно.. Въпроса е ти ще купиш вибратора, ама ако той няма желание да го позлвате заедно нищо не правиме...
Незнам що за характер е.. Моят е човек, който много рядко се жертва и ако не иска да прави нещо не го прави каквото и да става.. Понякога си мисля какъв таралеж си имам в гащите, но си е мой и си го обичам.. и понякога ТОВА е най-важното..

Мисля да не те съветвам.. ти си го познаваш най-добре и ще разбереш как да постъпиш  Grinning

# 45
# 46
  • Мнения: 434
Сложно е тъй като не познавам човека Twisted Evil и не смея да те посъветвам...
Ако това беше мойта връзка може би нямаше да се чудя толкова..  newsm78 Затова в повечето случаи, човек сам трябва да реши или да попита близък приятел, който поне познава половинката...
Не искам да давам съвети, които може да са лъжливи  Outta Joint в твоя случай.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Не се притеснявай прекалено много за вибратора, това си е в реда на нещата. Ако ти го приемаш без задръжки, и той ще трябва да го приеме нормално. Пък и отначало може да се използва само вибриращата му  функция, външно, за възбуждане. Може да го възбуди и него, ако го допираш на подходящи места по кожата, така че, наистина е играчка за двама.
Не се тревожи, поиграй си!  Simple Smile

# 48
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
....
- на теб явно ти е писнало от рутината във връзката, толкова познато пак, само че, вместо да се тровиш и да си зарязваш сексуалния живот, вземи си купи един вибратор. хем мъжът ти ще види на живо как се чувстваш, когато наистина си задоволена, хем ще можете да си играете заедно, без да си разваляш семейството. пък може и да се отвори темата за това какво и колко искаш, без да изглежда досадно.
Иде Коледа - избери си подарък!  Wink

Момиче, разби ме  Grinning Grinning Grinning Напълно те подкрепям  newsm47 newsm47   newsm10

# 49
  • Мнения: 1 455
Ами купи си вибратор и кажи,че ти го е подарила твоя приятелка.Или направо дай на някоя приятелка да ти го поднесе пред него като подарък.Аз така бих направила за да не ризкуваш да те остави съвсем с вибратора. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт