Всъщност - пола има ли значение????

  • 2 963
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 505
Да,има.Исках първо да имам момче(та),а накрая да глезя момиче.Е,не стана така,но бързо до приех.

# 46
  • София
  • Мнения: 35 942
Да имах предпочетания.
Сега вече просто искам дете без значение- момченце или момиченце. Praynig

# 47
  • Мнения: 3 360
Не-щастлива съм ,че си имам две моми Flutter,но ако бяха момчета нямаше да ги върна,де JoyНикога не съм имала предпочитания за пола Naughty

# 48
  • Мнения: 2 677
Не мога да кажа, че някога пола на детето е имал значение за мен. Знаех просто, че искам да имам бебе. Колкото и изтъркано да звучи - каквото и да е, да е живо и здраво. Просто някъде в средата на бременността си, преди да разберем пола, имах чувството, че е момченце. И щях да бъда малко разочарована, ако усещанията ми се окажеха фалшиви. Е, мъж се роди.  Laughing Сега ще работим за девойка!  Mr. Green
А конкретно за анкетата, гласувам с "не".  Peace

# 49
  • Мнения: 140
Като се замисля пола няма кой знае какво значение,но наистина много ми се иска да имам момче.Но каквото и да е,ще го обичам безмерно.

# 50
  • Мнения: X
Казаха ми само на един от прегледите,че ще е момченце. не е сигурно засега. Много ме изненадват претенциите на майка ми например, която иска внучка и само внучка...еми какво сега, внукът в детски дом ли да го дам?!
Таткото не реагира по никакъв начин на новината за пола- сигурен бил,че е момче. В "техния род" от 6 поколения се раждали само мъже, имало само по 1 син: иванчо-митко-иванчо-митко...  Joy

За мен всичко това са глупости, аз искам просто ЗДРАВО ДЕТЕ!

# 51
  • Мнения: 350
Здравейте, искаше ми се момче, но се оказа момиче. Така че ще си имаме малка радост в къщи. Мъчно ми е, че нашият татко въобще не реагира когато разбра пола, нито преди това се интересуваше.

# 52
  • Мнения: 407
Винаги съм мислила,че първото ми дете ще е момиче и бях малко разочарована когато разбрах,че ще си имаме момченце.От момента в който го видях толкова много го заобичах и сега се чудя на себе си,защо толкова настоявах да е момиченце.

# 53
  • Мнения: 505
Ами ние и двамата искахме първото да е момче - такова се и роди. За второто не се сещам за мъжа ми, но аз много държах да е момиче - такова се роди. Третото - все едно  Laughing Като ме питаха приятели какво искам да е - им казвах - Вече имаме две различни - това е бонус.  Laughing В интерес  на истината за последното си мислех, че ще е момче (докато се роди, не знаехме какво ще е), но мъжа ми се оказа с по-силен майчин инстинкт от мене Blush защото още преди да се роди бебето, каза - Абе купувай розови дрешки.  Sunglasses
Всъщност, най-важното е децата да са обичани, живи и здрави. Всичко останало са пълни глупости.  Hug

# 54
  • Мнения: 393
   Според мен има все повече мъже които искат момиченца.Баща ми и за двете със сестра ми е искал да сме момичета.Мъжът ми още като разбра че ще става татко каза че това ще е "на тати дъщеричката"-така и стана,той единствен позна,всички останали казваха момче.Аз исках момче защото винаги съм си мечтала за по-голям брат и исках второто да е момиче.Сега за второто от самото начало имам усещането,че ще е момиче,каката също иска сестричка,но последния път на ехографа докторката каза,че май ще е момче.Каквото и да е ще си е нашето бебче,да е живо и здраво. Grinning

# 55
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Винаги съм искала да си имам МОМИЧЕНЦЕ!
    Разбира се ако бях родила момче, нямаше да се разсърдя, просто много скоро щеше да има втори опит!
Сега си имам момиче, но пък ми се иска да си имам и момченце, така че............

# 56
  • Мнения: 8 769
Много преди да родя исках да имам дете, което да е момче (или ако имам деца, то поне едно от тях да е момче). Така си бях наумила-смятах че мъжете много по-лесно се справят в живота и много повече врати са отворени за тях.
Е, първородното ми дете е момиче и нито за миг не съжалих, че е такова. Дори бях изключително горда и щастлива с нея. Съпругът ми също.
Когато забременях за втори път, вече не ми пукаше какво ще е-само исках да е здраво. Е, добре дошло, ако е момче. Така и стана.
Съпругът ми има колега, чието първо дете е момиче, а второто се роди съвсем наскоро-момче. Идвайки в офиса да черпи за момченцето, изрича репликите: "Е, този път взехме поправителния"... ooooh!
Други наши приятели-детенцето им е колкото синът ми, три месеца по-малко. По време на цялата бременност съпругът не даваше дума да се обели за момиче-той бил майстор и било абсурдно да е направил нещо различно от момче....Е, да, ама накрая излезе девойка....
Честно, не мога да ги разбера такива хора.

# 57
  • София
  • Мнения: 969
искам (за сега) две разно-полови деца...ако първото е момче, ще е върхът....ама каквито и да са важното е да са здрави Peace
и аз така  Peace
винаги съм искала да имам първо момче, после момиче. засега доки каза момче, но ще видим. и момиченце да е много ще се радвам. пък за после ще му мислим  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 1 183
Аз също бих искала момче и момиче,но засега се очертава първото да е момиче Peace

# 59
  • Мнения: 686
Няма никакво значение - да е живо и здраво. А когато попитах съвсем сериозно съпруга ми какво иска, той каза "Няма значение, само да не е негърче"  newsm78
Не че е расист, просто и двамата сме със светли очи и коси.
Макар че, признавам си, и двамата искаме момиче.

Общи условия

Активация на акаунт