Не иска да суче

  • 475
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Здравейте!
Проблемът е следният - през деня не иска да суче. Сякаш тотално е загубил интерес към гърдата или изобщо не е гладен.  Гледа, смее се, говори, върти се, но не иска да яде! Понякога правим паузи от по 6 часа, през които съм го пробвала 1-2 пъти да яде, но не иска. Признаци на глад не показва. За това пък през ноща ми се събужда по 3-4 пъти и си хапва нормално. Може да е стачка, може да е друго. Със сигурност му растат 2 зъба от горе, може би го мъчат. За мен е най-лесно да го оставя ако иска да суче, да суче, ако не -не, но ме е страх да не се обезводни, а и да не започне да ми намалява кърмата. Пробвах какво ли не , за да го накарам да хапва - затъмнена стая, никакви шумове, телевизори и т.н., но нищо не ми успя. Вчера изцедих кърма и опитах да му я дам на шише, но той не познава шишето и го възприе като играчка, така че пак нищо не постигнах. До сега винаги сме се хранили предимно легнали, на едно и също легло, в една и съща стая, изобщо в една и съща обстановка. Пробвах и други пози, ама Ц! Иначе ака, през деня пиша, памперсите не са тежки, но не са сухи. Обаче аз все се притеснявам, не знам какво да правя, а това продължава вече може би 2 седмици. Ако някой е имал подобен проблем и е намерил решение нека да сподели!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 056
Не съм имала такъв проблем, но не виждам нищо чак толкова нередно при вас, даже ако наистина му никнат зъби, всичко е нормално според мен, но не съм много компетентна...Пък може и да е стачка, но трябва да ти пишат мами, които са го преживели...
За да не ти намалее кърмата, може просто да се изцеждаш когато мислиш, че трябва и готово.

# 2
  • София
  • Мнения: 790
Здравей,

според мен сте в кърмаческа стачка. Рали правеше такива номера доста често. Аз я издебвах когато е сънена - преди или след сън и тогава я кърмех. И както си написала - на тихо, на тъмно и т.н.
Дано премине бързо. Успех!  Hug

# 3
  • Мнения: 6 461

Разгледай по -долу темите ,може да ти бъдат от полза.
Успех Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28969.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=57460.0

         

# 4
  • Мнения: 3 760
Chloé, според мен прекрасно се ориентираш, нямаш нужда от съвети, а само от подкрепа   bouquet  Hug
И при нас имаше такъв период на тази възраст. После имаше и други... За мен това не е точно стачка, а по-скоро любопитсво, превъзбуденост.... Няма опасност да ти намалее кърмата щом нощем суче достатъчно. Няма и риск да се обезводни щом предлагаш редовно... Това със сигурност е период и ще отмине. При нас  в един момент девойката взе да се върти, хили и оглежда без да спира да суче  Crazy

# 5
  • Мнения: 3 092
А колко е хубаво като се върти и хили заедно с гърдата  Mr. Green #Crazy
И ние сме от тези дето сучат по цяла нощ , но вместо да се дразня от това съм спокойна че през деня няма да е гладно детето.Иначе такива големи паузи не ми прави през деня -яде често. newsm78
За шишето те разбирам и при нас нищо не става .Ползва го като играчка.
Дано бързо да премине този период при вас! Peace

# 6
  • Мнения: X
Ние сме така от 3 дни. Започна една вечер, когато беше преуморен и млякото не дойде на секундата Party изцедих и му дадох малко с лъжичка, та успя да заспи. През ноща се буди 2 пъти и изяде де що беше мляко и в двете гърди. Mr. Green през деня няма шанс да яде, ако млякото не дойде за няколко секунди. Губи интерес, оглежда се; ако настоявам започва да се държи все едно го тровя. Днес същата работа. Започнах да му давам по една лъжичка оризова каша(течна), та поне яде нещо.

Сега се цедя преди да му дам да суче, но не винаги млякото му идва бързо. Rolling Eyes
Пробвай с лъжичка, поне малко ще хапне.

Общи условия

Активация на акаунт