Отслабване в 9-ти месец?

  • 6 849
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Мили мами има ли някоя от вас, която да е отслабнала с 3 килограма в 9-ти месец, аз си хапвам нормално, но последните 2 седмици постоянно свалям и се притесних да не стане нещо с бебчо. Ако някой се е сблъсквал с този проблем, моля да сподели, защото съм много изплашена, а съм на лекар чак във вторник.  Sad

# 1
  • Мнения: 201
Сигурна ли си, че си свалила 3 кг.? На един и същ кантар ли се теглиш? А бебето колко тежеше при последния видеозон?
В 9 месец е достатъчно оформено, така че не мисля, че отслабването ти ще се отрази на него. Радвай се, после ще имаш да сваляш с 3 кг. по-малко. Wink

# 2
  • Мнения: 66
Винаги се тегля на един и същ кантар и то сутрин на гладно, след тоалет. А за свалянето не ми е проблем, защото и без това качих много малко - само 9 кг. Последния път не ми казаха колко точно тежи, а само, че е малко под 2500, но от тогава минаха 10 дни.

# 3
  • Мнения: 1 183
Не се притеснявай изобщо,нормално е,в две три книги четох,че последните 2-3 седмици не се качва,а може и да свалиш малко Peace

# 4
  • Мнения: 66
Много Ви благодаря за успокоението, знаех, че мога да разчитам на Вас.   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 104
На мен също ми казаха, че последния месец може да свалиш и това се дължи на умората, тежеста, лошия сън и т.н. Завиждам ти благородно  за малкото качени килограми. Леко раждане!

# 6
  • Мнения: 259
Аз пък имам оттоци, краката ми често са нещо огромно, стават ми само едни маратонки... ooooh!

Та като се мерих вчера бях 2кг по-малко/на един кантар, при прегледите/ - изненадах се много, а лекарката ми обясни, че предишния път съм задържала течности, затова.

Да не би и при теб да е това?!?
Не се притеснявай...

Успех!  Wink

# 7
  • Мнения: 7 723
Съвсем нормално е да поотслабнеш в 9- ия месец на бременноста.
Бебето вече е много голямо и те "изсмуква" отвсякъде. #Crazy
 

# 8
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не се притеснявай изобщо,нормално е,в две три книги четох,че последните 2-3 седмици не се качва,а може и да свалиш малко Peace
newsm10 и аз така съм чела.

# 9
И аз съм чувала че е възможно да се свалят килограми в 9-тия месец ама при мен е обратната не свалям а качвам Embarassed

# 10
  • Мнения: 2 631
От 8-я месец спрях, да пълнея, а за седмица свалих 2 кг в 9-я мес., но се разболях от пневмония. Cry
Така заковах качените кг на 18 кг - точно колкото и при първата си бременност. Embarassed
За 3 мес. след раждането свалих абсолютно всичко, дори и това което ми беше останало от първата бременност. Peace
Леко и безпроблемно раждане! Hug

# 11
  • Мнения: 8 505
Нормално е да се свалят кг в последния месец.Аз свалих 1 от общо 9.Зависи колко си качила-ако са повече кг,нормално е и да свалиш повече.

# 12
  • Мнения: 66
Да се отчета, тази седмица ходих на консултация и доктора много ми се скара  Rolling Eyes , като видя, че съм отслабнала, още повече, че бебока доста е наддал. Поръча ми до утре (понеделник - пак съм на консултация) да съм надебеляла, но аз не съм помръднала и грам  Embarassed , та май пак ще ми се карат.
Проблема при мен е, че съм много слаба и той се притеснява за моето здраве, иначе бебока си е добре и си дебелее. Малко ми остава и се моля всичко да е наред.  Praynig
Благодаря на всички за отговорите   bouquet

# 13
  • Мнения: 2 631
Руми,
я не се притеснявай!  Hug На мен пък в началото на бременността ми се караха, че много напълнявам. Всичко е толкова индивидуално! А и ти наистина вече си на финала! Wink
УСПЕХ! Peace

# 14
  • Мнения: 1 671
Руми, аз отслабнах точно 3 килограма преди да родя (от 62 кг - на 59кг)! Постоянно ми беше лошо и почти нищо не хапвах в 9 месец. Родих бебче 2.900 и то много лесно! Докато ме изпишат и бях с килограмите си от преди бременността. Пълнеенето и слабеенето са нещо много индивидуално. Моята акушерка е близка, която ми проследи цялата бременност и като знаеше, че не съм била никога пълна не се е притеснявала за килограмите и здравето ми. Гледаше изследванията ми да са в норма. Ако се чувстваш добре всичко е наред!

Общи условия

Активация на акаунт