Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 127 отговора

BG

Човек, копнеещ да напусне града, в който живее, не е щастлив човек.
("Непосилната лекота на битието", Милан Кундера)

Харесвате ли града, в който живеете и кой според вас е най-хубавия град в БГ? Защо?
Цитирай

Не харесвам София, пренаселена е. Мразя задръстванията, мръсотията, безразборното строителство, големите разстояния, контрастите...
Цитирай

Много си харесвам града, в който съм родена и живея. Всъщност досега не съм живяла другаде.
Винаги съм си мислила, че съм голяма късметлийка, че съм се родила точно в този град в БГ.
Това за мен е и най-красивият град в нашата мила татковина. Love Защото има някакъв дух, защото е топъл, цветен и космополитен.

А, забравих да кажа, че градът е Пловдив. Иначе също мн. харесвам и Несебър.
Цитирай

Варна

Не харесвам Бургас (вече е всеизвестно  Very Happy )
Чувствах се добре във Варна, в Търново също ми е много младежко и надъхващо някак.
Цитирай
Преди години мислех, че Варна е най-хубавия град в България. Сега вече - не.
Стана мръсно, шумно, пренаселено и неприятно за живеене място.
Няма я романтиката.

Дори и в Морската градина не ми е приятно да се разхождам вече.
Предпочитам красотата, прекрасната природа и чистия въздух на планинските градчета.
При първа възможност, гледам да избягам от Варна към планината.
« Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 13:09 от capricorn »
Цитирай

Стара Загора

Любимият ми град е Варна..може би защото там оставих най-върлите си студентски години  Mr. Green Иначе живея в Ст-З...и него си го харесвам..която и улица да хванеш все на центъра излизаш Mr. Green
Цитирай

София

София вече не я харесвам. Изпитвам носталгия по оная София от моето детство, когато сутрин се будех от гукането на гълъбите. Сега вече няма такова нещо  Confused
Много харесвам Пловдив - има излъчването на южноевропейски град, някакъв по-бавен ритъм. Харесват ми културните пластове. Широките тротоари без паркирани по тях коли. Начинът, по който момичетата се издокарват, само за да направят два тегела по главната  Smile
Варна много я харесвам, но тая година не успях да я видя като хората  Sad
Велико Търново ми харесва като атмосфера, макар че отдавна не съм ходила.
Несебър, Созопол, Мелник, макар че тях не ги броя за градове.
Цитирай

София

Да определено си обичам града,където и да ходя винаги като се върна тук си казвам:"Е,друго си е София!".Свикнала съм на лудницата тук и немога да живея другаде.Харесвам също много Пловдив,Варна,Бургас.
Цитирай

Sverige

Много си харесвам града, в който съм родена и живея. Всъщност досега не съм живяла другаде.
Винаги съм си мислила, че съм голяма късметлийка, че съм се родила точно в този град в БГ.
Това за мен е и най-красивият град в нашата мила татковина. Love Защото има някакъв дух, защото е топъл, цветен и космополитен.

А, забравих да кажа, че градът е Пловдив. Иначе също мн. харесвам и Несебър.

Това е, което аз щях да напиша, едно към едно, включително и допълнението за Несебър - обожавам го  Love
Цитирай

Обожавам родния си град - София.
Това е градът. Гените ми са там и няма как да избягам от него.
Не е хубав. Варна е по-хубав град.  Но това не е важно, за да е нещо 'твое'.

Сегашния се уча да го обичам. Откривам го всеки ден. Харесва ми много, да.
Спокойно, зелено, дисциплинирано. Много различно от София.

Чуствам се  превилигирована да имам каквото искам - обичам си града сега, а когато се затъжа за София винаги мога да се кача на самолета и да отида да 'дишам' родното.
Цитирай

UK

Харесвам София, но най хубавия град в Бг определено е Варна. Говоря естествено за големи градове, не за мъничките, защото не може да има сравнение. Варна е прекрасна.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Харесвам София, но най хубавия град в Бг определено е Варна.... Варна е прекрасна.

същото  Peace
Цитирай

Бургас

Много харесвам града си.
Харесваше ми да живея и в София, но само докато бях в Студентски град. Когато съпругът ми се дипломира, заживяхме на квартира и, запознавайки се с истинското лице на този град, разбрах, че не искам да живея в него.
Сега живеем в Бургас. Прозорците ни гледат към морето. Морската градина ми е на 10 мин с количката. Преди да се роди бебето ходехме с колела по брега до Сарафово (там, точно над плажа има страхотна кръчма с най-вкусния сафрид, който съм яла).
Сега правим излети главно с колата, но се надявам, че по-нататък пак ще сме семейство колоездачи.
Осъзнавам, че ако бяхме останали в София, щяхме да сме мноооого по-напред в кариерата, но все пак човек живее не само за да работи.
Цитирай

Ямбол

Не харесвам Ямбол - много е скучен Tired Нищо няма в него, което да ме привлича.
Харесвам Пловдив и Бургас.
Цитирай

Алтернативата

Харесвам града в който съм се родила, живея и ще живея занапред. Голям, шумен, забързан. Харесвам го в спомените си, харесвам го и в представите си. Не мога да живея в малък град. Искам всичко накуп, сега, веднага както го предлага този град - София. Удоволствието да живееш в центъра е несравнимо, всичко интересно е на 5 минути, купона и спокойствието наведнъж.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 127 отговора