опътване за бургас

  • 602
  • 11
  •   1
Отговори
мисля скоро до ходя до бургас,само че като е с влак,ще ме остави в гарата,която е до центъра,някой ако може да ми каже как от гарата мога да стигна до кв.младост с рейс,защото с такси ще ми излезе скъпо,много ви моля някой да ме опъти,и да каже билета на рейса колко струва?благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 160
В Бургас няма кв. Младост. Най-вероятно трябва да отидеш до бившия РУМ Младост в ж.к. Славейков. Най-добре уточни тези неща и след това ще ти кажа как точно да стигнеш до желаното от теб място.

# 2
  • Мнения: 2 386
и ще те Упътим... Crazy

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
   А пък с такси ще ти излезе около 3 лева. Но ако искаш с автобус, наистина пиши точно до къде искаш да стигнеш, за да можем да те упътим!  Wink

# 4
ами искам да отида то е нещо като търговски център на два етажа там,и се казва младост, има и пазар до този голям магазин,дано ме разбрахте...

# 5
  • Мнения: 4 806
какво ще търсиш и защо точно там?

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
ами искам да отида то е нещо като търговски център на два етажа там,и се казва младост, има и пазар до този голям магазин,дано ме разбрахте...

Старият магазин Младост вече го няма - има сравнително нов търговски център на два етажа, не особено голям. Ако не търсиш нещо конретно в него, дай повече информация, за да сме от помощ. Иначе от гарата взимаш автобус No 12 , питаш коя спирка е Младост и слизаш на нея. Билетчето мисля е 60 ст.

# 7
Намира се в квартал "Славейков", близо до "Технополис",mam4e те е Упътила достатъчно добре

# 8
а до гарата къде точно има спирка?

# 9
а сега искам да попитам от славейков,до гарата какъв автобус да хвана,за да мога после пак да се върна,понеже за един ден ще съм в бургас:)

# 10
  • Мнения: 472
Новият търговски комплекс в к/с Славейков до зала "Младост" се казва "Престиж".За него ли става въпрос?

# 11
ами да,дето е на два етажа и до този магазин има и нещо като пазар...

Общи условия

Активация на акаунт