Шалте/покривка за легло...

  • 15 447
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 689
В момента съм на такава тема, та моля ви, споделете вие с какво покривате спалните си/ако ги покривате/? Ако покажете и снимки, ще съм ви много благодарна. Приемам всякакви идеи.

# 1
  • в къщи
  • Мнения: 467
Да се абонирам за темата,че и аз ще си търся тия дни такава покривка.

# 2
  • Мнения: 863
ако знаеш от колко време се каня да взема да си ушия една покривка,тип пачуърк,за леглото...ама все не се наканвам...то нямам и много време де...ама отдавна я мисля и аз  и ще взема да й се наканя по празниците,докато има кой да гледа малкия Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз искам да покривам леглото с нещо,ще следя темата синтерес
Хайде момичета дайте и снимки:)

# 4
  • Мнения: 2 259
С нищо не я покривам.Това е спалня и никой не влиза там освен аз и мъжът ми.Има си стаи за гости,да си стоят там.Къщата ми не е музей да обикалят и разглеждат.Искам като ми се доспи,директно.Не покривки или шалтета,згъване,подреждане и на сутринта същата песен.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
В подписа на арт мама има страхотни неща,виждала съм по магазини за пердета ,платове и дамаски също страхотни неща.Аз все още нямам ,но смятам в най-скоро време да си направя.

Сега видях ,че си от Бс, в магазин Чар /по ул.ХрБотев с/у РДВР /има много хубави платове и мисля,че в Калогера има,но тях ги гледах в Славейков в ТЦ Престиж.

# 6
  • Мнения: 689
В подписа на арт мама има страхотни неща,виждала съм по магазини за пердета ,платове и дамаски също страхотни неща.Аз все още нямам ,но смятам в най-скоро време да си направя.

Сега видях ,че си от Бс, в магазин Чар /по ул.ХрБотев с/у РДВР /има много хубави платове и мисля,че в Калогера има,но тях ги гледах в Славейков в ТЦ Престиж.
Сетих се за този магазин Чар, ще мина да поразгледам, благодаря!

# 7
  • Мнения: 689
С нищо не я покривам.Това е спалня и никой не влиза там освен аз и мъжът ми.Има си стаи за гости,да си стоят там.Къщата ми не е музей да обикалят и разглеждат.Искам като ми се доспи,директно.Не покривки или шалтета,згъване,подреждане и на сутринта същата песен.
Блазе ти, че имаш спалня, която използваш само за спане, при мен, за съжаление, не е така.

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Май аз ще съм първата, която ще пусне снимка  Simple Smile . Ние също ползваме спалнята само по предназначение, но в Испания е традиция като ти дойдат гости да ги разведеш из жилището, "да го покажеш"  Twisted Evil .

# 9
  • Мнения: 1 041
С покривка за спалня на фирма "НЕД" - Хасково и 3 бр. възглавнички към нея. Оказа се, че ми допадат спалните комплекти и покривки на тази фирма.

# 10
  • Мнения: 3 251
В момента съм на такава тема, та моля ви, споделете вие с какво покривате спалните си/ако ги покривате/? Ако покажете и снимки, ще съм ви много благодарна. Приемам всякакви идеи.
Didka, наскоро ходих в магазина на фирма "Калогера" на ъгъла, срещу кафе"Астра"/над Паметника/, там има голям избор: като модели, като материи, а най-важното е ,че приемат и поръчки.

# 11
  • Мнения: 5 362
Специално давах да ми шият.Исках аз да си избера цвета.Като шалте е,но малко по-тънко.

# 12
  • Мнения: 1 327
преди слагахме шалтета на леглата, сега си карам направо с одеалата. Купихме испански, много красиви - в едната стая са с мечо пух, а на спалнята е зелено. Много красиво седят. Много удобно е, че не сгъваш и разгъваш постоянно. При нас и мястото е малко и като ги сгъна вечер става една камара на стола... Перат се лесно и много бързо съхнат, а и седят много красиво  Wink

# 13
  • Мнения: 531
А пък аз си уших една калъвка на леглото от графитено сив капитониран плат.Много е удобно,не се смъква и размества,а и децата скачат като луди върху него.Харесва ми изчистената простота.

# 14
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
моята е ясно каква е Simple Smile , но да покажа как стои...

       

Иначе съхне много бързо, пък и може да си легнеш под нея ако се наложи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт