Хрупкав карфиол на фурна

  • 62 092
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
от снощи имам сварен карфиол на терасата.
Днес мислех да го панирам (изпържа), но май-май ще пробвам твоята рецептичка, Лео, че е по-мързеливичка.

# 31
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох, не знам защо но не ми стана хрупкав newsm78
Панировката се разтече по тавата и стана като хляб. Embarassed

# 32
  • Мнения: 11 607
твоята рецепта пести време.

То аз не знам рецепта на Лео,която не пести време......Вкусно е, наистина!Миналата година открих подобна рецепта и всички я харесахме!

# 33
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Направих го за обяд-много е вкусно и лесно.Благодаря,Лео!

# 34
  • Мнения: 1 065
Вчера се изложих-сложих да сваря карфиола ,но се заплеснах Embarassedи той толкова омекна ,че не ставаше за паниране.
Днес предстои втори опит,този път ще бъда по-внимателна.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 816
Вчера го направих и стана страхотен. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 346
Може ли малко по-точни дози за панировката!  Praynig Вчера за пръв път приготвях и карфиол, и панировка . Карфиола го преварих, но другият път смятам , че ще го сборя, но с панировката без ваша помощ няма да се справя. Или ще се справя на петия опит, но дотогова домочадието ще се е отказало да консумира въпросния зеленчук  Laughing

# 37
  • Мнения: 471
Вчера една съфорумка ми разказа рецептата и вечерта го приготвих (само дето си играх да панирам яйце, брашно и пак яйце) - стана супер, много по-бързо от пърженото.
А отделно аз правя и едно сосче - запържвам масълце с брашно, добавям от водата, в която се е варил карфиола и настъргвам кашкавал. Няма много представителен вид, но е много вкусно - мъжа си облиза пръстите Simple Smile

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не ми се получи...  Confused
Оставям си на пържения вариант.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Приготвих карфиола стана чудесен. Повече никъкво пържене така ще го приготвям. По лено, по чисто и по здравословно.  bouquet

# 40
  • Мнения: 3 360
Ще го пробвам Лео-благодаря!  bouquetОбожавам бързи и лесни рецепти Hug

# 41
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Току  що извадих тавата от фурната  Grinning. Страхотен  chef е!!!!!!

# 42
  • София
  • Мнения: 4 052
Това нещо стана страхотно! Имах и снимки, но къде ги затрих newsm78 както и да е, по темата СТРАХОТНО!!!

# 43
  • UK
  • Мнения: 1 351
  Е някой няма ли да приложи и снимков материал  Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 91
Тази вечер пробвах карфиол на фурна, само че го накъсах на много дребни розички и ги обърках хубаво с така приготвената смес от яйца, брашно и сол. Стана нещо средно между суфле и хрупкав карфиол, но пък беше страхотно на вкус ... да ... беше... Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт