Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 2 дек. 2006, 19:39 ч.
  • Преглеждания  275  Мнения  3  Онлайн  1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 865
Мами,
Детето ми беше ваксинирано за "морбили " миналата седмица. От две вечери е с 37,5 - 38,2 Т Обадих се педито, каза че е заета и да и свалям Т с ефералган. Да ама вече втори ден. Днес забелязах подуване на лимфните възли зад ушичките. А е жизнена и не се криви много. Утре ще я водя вече на лекар, но сега ми е много притеснено и затова пускам тема. Какво ли може да е newsm78?

Реклама
# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 19 617
Доколкото знам, това е една от леките ваксини- в смисъл, че много рядко се наблюдава повишаване на Т  Thinking

# 2
  • Мнения: 6 461
Мисля,че не е от ваксината. Thinking
Пък и ви е поставена преди седмица.......... newsm78

# 3
  • Мнения: 297
и аз си мисля,че не е от ваксината.може да е нещо настинало,но си го заведи на лекар

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт