Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

Анкета

Колко деца искате да имате?

(Гласуването приключено: ср, 19 яну 2005, 16:52)
Въведи твоя глас

София

Реших малко да разнообразя нашите очаквателни дни с това въпросче и от анкетата да видим как вървят % сред нас!!!!!!!!

Аз лично искам 3 или 4 дечковци,  но най-вероятно ще се спрем на 2 -  разбира се то е Божа работа  Praynig ! Мечтая си тайничко и за близнаци.......
 newsm04 или newsm05 или newsm06 Laughing  Laughing
Цитирай

Пловдив Белащица

Аз искам три, но  бих се задоволила и с едничко.
Цитирай

Abu Dhabi

много обичам да гласувам в анкети, но нещо изведнъж се запрях...
колкото-толкова.
Цитирай

Варна

Е и аз се разписах! Аз съм за 2 - пък той Господ си знае работата!
Пък дето пише Меги - може и близнаци. Като дойдат няма да ги връщаме я!
Цитирай

София

ОПРЕДЕЛЕНО Е КОЛКОТО ТОЛКОВА!!! МИЛИ МОМИЧЕТА АЗ ИСКАМ САМО ДА ВИ РАЗВЕСЕЛЯ! ЗАСЕГА ПО 1 ИЛИ 2 НА ВСЯКА А НАТАТЪК ПО ОЩЕ..........
Цитирай

ми аз уж 3 съм планувала, всъщност винаги съм си ги представяла 3...а, ако може и още няколко осиновени, не бих отказала...много ми се иска да имам много деца,които да обичам и за които да се грижа...ама то не зависи само от мен Smile
Цитирай

София, ж.к. Изгрев

Още докато бяхме гаджета с мъжа ми сме си "заплюли" да си имаме 3 бебенца
Razz  Razz Razz

И днес също не сме се отказали и искаме 3 сладки бебчета, и работим по въпроса Wink !!!!
Цитирай

София

Аз си мисля че е най-добре да са две - да не им е скучно Very Happy  и да не са с много голяма разлика. Дори ми се иска да са близнаци - винаги са били куриоз за мен тези еднаквите newsm47  newsm62
Но тъй като за сега няма нито едно не ща да се замислям много
Цитирай

Zeist, NL

Аз си мечтая за три.
Едно дете съм и винаги много ми е тежало това.
Имах приятелка, с брат и сестра - страшен купон беше у тях.
Цитирай
Ние сме решили да имаме 2, защот аз съм едно и знам колко мъчно ми беше,
че всички около мен имаха братче и сестриче а аз не. Rolling Eyes
Съпругът ми мисли , че едно като е расте глезено и егоист, а като са две понеже те са двама братя и било съвсем друго. Rolling Eyes
Цитирай

София

по план график бих искала да са две, но пък колкото дойдат, толкова. е, дано да е повече от едно, де!  Very Happy
Цитирай

Sverige

Засега съм единствената отговорила - повече. Е по приницп искам поне 3, което ще рече че искам и повече от три Smile Но само да имам физическата и финансова възможност, и  бащата също да иска... Аз също съм единствено дете и винаги съм си мечтала да бъда част от едно глоямо семейство, и като не ми се осъществи като дете тази мечта, сега си мечтая да имам аз самата такова семейство ! Very Happy
Цитирай

del
Цитирай

И аз искам трички... дай Боже. Нека всеки дом е пълен с детски усмивки, пожелавам ви го от сърце!
Цитирай

Узунджово

Искам две дечица. Но ако след тях се появи неочаквано още едно няма да го върна  Smile .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора