Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Варна

Здравейте, бебо е почти постоянно със запушен нос. Пръскам му Стеримар но вече е толкова трудно, доста шава и плаче като го правя. Някаде във форума бях срещала за някакъв крем за отпушване, но не мога да намеря коментара. Моля ви дайте ми съвет какво да правя, че имам чувството че на момент се задушава.
п.с. Ние сме на климатик но с йонизатор и уж въздухът не е сух но незнам , дали е от това и си мисля да купуваме овлажнител. Вие как мислите? newsm78
Цитирай

Varna

Нашата педиатърка каза да му мажа ноздричките с крем Нисита/Низита /не знам точно как се произнася/, защото и ние сме с климатик Smile
Цитирай

Варна

и помогна ли?
Цитирай

Varna

Предполагам да, за година и 2 месеца 2-3 пъти е бил хремав  Rolling Eyes Ако искаш питай педиатъра си и ако не му помогне, поне няма да му навреди  Hug
Цитирай

София

Нашата педиатърка каза да му мажа ноздричките с крем Нисита.
Също така и Вибросил гел,дано да съм го написала правилно.
Цитирай

Варна

Благодаря ви много , а каво ще кажете за овлажнителя?Помага ли
Цитирай

варненка от София

Аз мажа с Нисита, но за мен ефектът е нулев. Взех физиологичен разтвор, но още не съм капала. Ние сме на парно и също си мисля, че е от това.
Цитирай

Canada

И аз съм за физиологичния разтвор. Когато моето бебе имаше такъв проблем му капвах и кърма, но не помогна особено много.
Цитирай

Като бебчета на моите деца съм слагала физиологичен разтвор в нослето и капех витамин"С".
Виж тази тема може да ти е от полза.

http://archives.bg-mamma.com/archive/000/065/411/65411/65411.html
Цитирай

Димитровград

Стеримар,Нисита,физиологичен разтвор-всичко съм слагала и са ОК.
Цитирай

Somewhere over the rainbow

Стеримар,Нисита,физиологичен разтвор-всичко съм слагала и са ОК.
Peace Peace Peace
Цитирай

Плевен

физиологичен разтвор newsm10
Цитирай

Велико Търново

До сега Божа е била два пъти със запушен нос,но аз правя инхалации.Слагам я в кенгуруго и двете над тенджерата със сода и вода,на мен на първата  процедура ми се отпуши носа.След инхалация капя капки и редувам със Стеримар.Тя размеква секрета и от нея отива и към гърлото,така,че това е моя метод на действие. Peace
Цитирай

Физиологичен разтвор- със спринцовка й капвам на бебката и винаги има ефект.
Цитирай

Германия

Натриев хлорид от аптеката- демек разтвор на готварска сол, в едно определено съотношение.Помагало ми е. Тука има и капки "Олинт" от които съм много доволна , може би ги има и у нас , пробвайте..
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора