Горещо със Сашка Васева

  • 3 753
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Гледате ли Горещо по Нова Тв?? Пуснете си го, убийствено смешно е...!! Joy Joy Joy

# 1
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
 аха rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 2
  • Мнения: 2 229
Оххххх убиват ме Joy Joy Joy:
Мъжът й: "Тя една пералня не може да пусне!"
Тя: "Е как да не мога , разбира се че мога! Crossing Arms"
Той: "Ми айде да отидем до пералнята да покажеш де!! #Cussing out " Joy
И си поддържала фигурата с косене. hahaha

# 3
  • Мнения: 2 013
Алпите били мръсни...
Тези двамата очевидно не се понасят, защо са се показали там - не знам.

# 4
  • БГ
  • Мнения: 735
падам а тях Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 6 417
Сашка орева всички медии, че мъжът й я пребивал, а после го дебне и преследва с кого ходи и къде ходи.  Joy А хлапето й е адски невъзпитано.

# 6
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
не търсила публичност Shocked Joy Joy

# 7
  • Мнения: 490
абе това да не са новите серии на Дързост и красота ????

# 8
  • Мнения: 2 229
А като говореха кой подал молбата за развод. Joy
А детето седи през цялото време между тях. #Crazy И вика "И двамата я подадоха"  Confused

Тоя същият ли е дето я биеше????? Dizzy Face

# 9
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
хаха канели Венета за интервю Joy Joy hahahaГолям цирк са!Горкото дете ooooh!

# 10
  • Мнения: 6 417
Баси как лъже Сашка. #Cussing out

# 11
  • Мнения: 3 423
Сашка орева всички медии, че мъжът й я пребивал, а после го дебне и преследва с кого ходи и къде ходи.

Е, добре, поне кютекът помогнал ли й е
или още изглежда като "То" или пардон,
като оная напомпана кукла на МакДооф?
И що така за Алпите?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 634
Олееееее тия голям сериал разигравт Joy

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.........

Тоя същият ли е дето я биеше????? Dizzy Face

  Същият, същият е  Joy

# 14
  • Мнения: 6 417
Сашка не само звъни на курвите, ами и му вдига скандали и дори когато се запива с приятели му крещи, че пак бил с някоя курва  Joy

# 15
  • Мнения: 490
Тъз луда ли е бе или не си е взела хапчето?????
"само моето дете ще се вози в мерцедеси......." ужас!!!! hahaha hahaha hahaha

# 16
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Леле мале-апетитна хапка тоя тУлУп  hahaha hahaha Joy

# 17
  • Мнения: 2 229
Сега и за адвокатите се карат! Joy Лелееее тия така яко ме забавляват дано го качат в интернет ще го гледам като ми е криво!! hahaha
 smile3532 smile3532 smile3532

# 18
  • Варна
  • Мнения: 634
Уж я биел и тормозел,ама така лесно от парите му не се отказва-как става таз работа ми кажете.
И защо ми се струва ,че тия разговори дето водят не са много много за пред детето.

# 19
  • Мнения: 490
Сега и за адвокатите се карат! Joy Лелееее тия така яко ме забавляват дано го качат в интернет ще го гледам като ми е криво!! hahaha
 smile3532 smile3532 smile3532



 hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Аз да ви кажа честно тия ме разбиха от смях! Joy JoyСкоро не съм са смяла така- европейски отношения и тинтири минтири hahaha hahaha JoyИ българските жени се учели от нея и щели и те  да продават гуми Joy Joy hahaha

# 21
  • Мнения: 2 229
Горещо-то със сватбата на Азис пасти да яде!! Това е велико! Mr. Green  Дали се усещат как цяла България умира да им се хили?! Crazy

# 22
  • Мнения: 490
То направо си стана горещо , Венетка много стреснато гледа, що ли?
Що за тъпи номера си погаждат тия двамата  клоуни  Joy

# 23
  • Мнения: 7 186
Мале, втрещих се направо. Shocked
Не го знам мъжа и, ама тая Сашка е направо брутално проста. Crazy
Не случайно са им пуснали за фон песента от Adams family... ooooh!

# 24
  • Мнения: 6 417
Сашка е като бултериер - каквото докопа без бой не пуска  Joy

# 25
  • Мнения: 7 186
Сашка не била шпец... Joy Joy

# 26
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Този май много е хлътнал по Сашка да я търпи....Тя си е готова за психиатър.

# 27
  • Мнения: 1 267
ужас. безгранична простотия. преди време беше при Трифонов, за да говори за домашното насилие, на което била подложена. простакеса

# 28
  • Мнения: 2 229
        Този май много е хлътнал по Сашка да я търпи....Тя си е готова за психиатър.

И не пере, и не готви, и не пазарува... Stop

# 29
  • Мнения: 2 013
Пропуснах всъщност по спешни причини. Някой може ли да обобщи каква им е драмата точно на тези двамата...

# 30
  • Мнения: 490
        Този май много е хлътнал по Сашка да я търпи....Тя си е готова за психиатър.

И не пере, и не готви, и не пазарува... Stop

 tooth tooth tooth

# 31
  • Мнения: 6 417
Драмата им е, че Сашка използва детето както й изнася за да действа Христо. Жал ми е за мъжът й - цял живот ще си плаща.

# 32
  • Мнения: 2 229
Пропуснах всъщност по спешни причини. Някой може ли да обобщи каква им е драмата точно на тези двамата...

Така и не разбрах замисълът на цялото предаване. newsm78 Сашка и мъжът и се дръгнаха 2 часа кой по-виновен за проваления им брак, но така и не се разбраха кой е по-злият. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 490
По-женският май  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Лелееее как ме е яд,че изпуснах комедията Rolling Eyes,дано верно го качат в нета. Laughing

# 35
  • Мнения: 1 113
На мен не ми се видя чак комедия, кой крив, кой прав - разпада се едно семейство.  Confused

# 36
  • София
  • Мнения: 5 605
Наистина не се бях смяла така от дълго време. Ама да не закачате Сашето - моля,моля - тя е ЕНТЕЛЕГЕНТНА жена! Да не забравяме, че е и ЩПЕЦ!!!  и косачката може да върти! Ехеееееее, абе жена за милиони!  smile3532 smile3532 smile3532

# 37
  • Мнения: 6 417
Лелееее как ме е яд,че изпуснах комедията Rolling Eyes,дано верно го качат в нета. Laughing
Карчева, не съм го очаквала от теб.  Shocked Гледам аз, че дремеш в кю-то...

# 38
  • някъде там
  • Мнения: 1 465
На Сашка честно казано изобщо не и вярвам. Противно на женската солидарност за мен мъжа и е златен човек,щом я трае тази кранта. Това което казах на мъжа ми е , че според мен тя е психически нестабилна. Rolling Eyes
Определено и тези разговори не се водят пред дете. Венетка ,нещо недоумяваше май какво става Shocked
Определено се забавлявах..... hahaha hahaha hahaha

# 39
  • Мнения: 6 417
Че то детето им кой знае какви скандали е виждало. Спомням си как Сашка ореваваше медиите, че я заплашвал с убийство, че искал да й вземе сина в Германия и кво ли не. И като я питаха къде точно са й синините от побоите, тя казваше: "Няма да отговарям на провокативни въпроси". Журналистите обаче сефте падат от Марс и всички застанаха на страната на Христо.

# 40
  • Мнения: 6 417
Карчева, специално за теб: Mr. Green
        След като съвсем наскоро водещата на „Горещо” не успя да се свърже с дупнишката Мадона, за да й честити рождения ден, Венета Райкова потърси съпруга й Христо, за да получи актуалния номер на фолк дивата. Огромна бе изненадата за Венета, когато разбра, че в този момент Сашка Васева е със съпруга си и че продължават да живеят заедно, въпреки информацията за развода, разпространява от всички медии. Венета Райкова ги посети в собствения им дом - имението им в с. Ресилово - и ги попита защо живеят все още заедно, при условие че са в процес на развод. Единствено в „Горещо” зрителите ще чуят и двете гледни точки в нашумелия семеен скандал – тази на Сашка Васева, известна ни от многобройните й медийни изяви, и тази на съпруга й Христо Бакърждиев – човекът, който винаги е стоял в сянка и е отказвал всякакъв вид медийни изяви. Новината е, че те всъщност не се развеждат! Но зрителите на „Горещо” ще станат свидетели на едно шокиращо реалити – пред 6-годишното си дете двамата съпрузи си разменят обиди, обвинения и дори заплахи, под предлог, че всичко е в името на доброто на детето. В първото си телевизионно интервю съпругът на дупнишката Мадона я обвинява в няколко неща - първо, че е продала гумите му на стойност половин милион лева за по-малко от 200 хиляди лева и е прибрала парите от продажбата в собствен спестовен влог. И второ – медицинското свидетелство, което Сашка Васева си е извадила, за да докаже твърдението си, че съпругът й я е пребил, е фалшиво. Сашка Васева не отрича тези обвинения – приема ги с мълчание. Коментарът й за всичко това е: ”Мъжът ми вече не е апетитна хапка за дамите!”, а съпругът й Христо допълва: „Защото тя унищожи всичко!” Венета Райкова е втрещена, че такъв семеен скандал се разиграва пред камерите на „Горещо” и, разчитайки на личния си опит на омъжена жена, им дава съвет да седнат и на спокойствие да си кажат всичко, което имат да си казват, защото откровеният и открит разговор, както й взаимните компромиси са единственият изход от създалата се ситуация. Въпреки че в продължение на два часа Сашка Васева обвинява мъжа си в изневяра, в края на интервюто, омаломощена от собствените си емоции, тя признава, че чете SMS-те на мъжа си, изпратени му от други жени и че всъщност други жени търсят съпруга й, а не той тях. Единствено в „Горещо” в събота, 2 декември 2006г., от 22,30 по Нова телевизия ще разберете в какво още се обвиняват двамата съпрузи, как едно 6-годишно дете с германско поданство и с повиквателна за училище в Мюнхен учи в Дупница и каква е тактиката на Сашка Васева да пресече апетитите на други жени към съпруга си.

# 41
  • в къщи
  • Мнения: 467
Видях темата и рекламата по ТВ-то,ама реших,че няма какво интересно да видя(Сашка не я дишам),сега разбирам какво съм изпуснала smile3555.Шушонче,мерси  bouquet и това ми стига.И зветните ви разкази момичета Hug

# 42
  • Мнения: 239
Сашка Васева е национално богатство - има няколко платинени сингъла и смятам, че трябва да я пускат в космоса.

Не разбирам какво толкова и се подигравате - всички знаем, че хората на изкуството точно като футболистите не е редно да бъдат слушани какво разсъждават ами е хубаво да ги съдите по постиженията, а?

# 43
  • Мнения: 7 474
Абсолютен цирк , тия двамата не се траят  ooooh!

# 44
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз пък не виждам нищо лошо в това, че тя се е усетила навреме и е решила въпроса с финансовата си осигуреност. Казвам браво на такива жени!

И какво лошо се вижда в това, че не готви, не пере и т.нат и не можела да прави много неща. Ми той да не си е взел домашна прислужница или готвачка?




# 45
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз пък си мисля нещо друго-не е ли некоректно от страна на Венета Райкова да остави включена камера по време на неформалния разговор,или на журналистите всичко им е позволено с цел сензация??? newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 5 289
На мен не ми се видя чак комедия, кой крив, кой прав - разпада се едно семейство.  Confused
Добре де ще се поправя-излагация,не комедия.

Шушон  bouquet

# 47
  • Мнения: 7 186
Аз пък си мисля нещо друго-не е ли некоректно от страна на Венета Райкова да остави включена камера по време на неформалния разговор,или на журналистите всичко им е позволено с цел сензация??? newsm78

Некоректно е. Пишеше, че камерата е била включена случайно, ама ние трева пасем. Laughing
Прави ми впечатление, че напоследък често си позволява такива волности. Явно много и се вдигнаха акциите.
Веднъж ми направи кофти впечатление, като беше хванала Ники Кънчев в някакъв бар, с уговорката да го разпитва за ББ и изведнъж взе да го човърка за личния му живот. Той така и не и отговори и накрая и каза- Не желая да се излъчва това интервю, като колега те моля. Тя обаче го излъчи.
По подобен беше постъпила с Николай Дойнов веднъж.
Ако продължава така може и на нея да и обърнат някоя халба бира на главата някъде. Crazy

# 48
  • София
  • Мнения: 1 105
Да и аз това с Ники Кънчев го гледах, а един път в Господари на ефира някакво парти бяха отразявали с техния "Евгени Минчев", който ходеше и интервюираше гостите, Венетка доста злобно му говореше как не искала да говори с него и изобщо държеше се гадно. А тя прави същото с хората, не се съобразява и е много нахална. И постоянно изтъква щастливия си брак, няма - няма и изтъкне колкото е перфектна. Принципно ме кефи Венета, ама има моменти, в които е гадна.

# 49
Лелееее тия така яко ме забавляват дано го качат в интернет ще го гледам като ми е криво!! hahaha
 smile3532 smile3532 smile3532



в интернет има ли го "Горещо"?

# 50
  • на село
  • Мнения: 1 028
Гледах само част от предаването, ама ми стана много грозно как се дърлят за глупости в присъствието на детето #Crazy и превключих.

# 51
  • Мнения: 15 167
Само не разбрах, този мъж по какви причини се е оженил за нея? За развода съм наясно.

# 52
  • София
  • Мнения: 11 114
Само не разбрах, този мъж по какви причини се е оженил за нея? За развода съм наясно.

Обичал я

# 53
  • Мнения: 221
а на мен не ми стана ,какво е видял в нея,че го е заообичал.Това за разправиите пред детето................прсто нямам думи.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 320
Изгледах цялото предаване и до последно не можах да разбера, всъщност не можах да си обясна за какво бе целия този цирк. Обиколи всички медии да обяснява как я бил пребил, пред детето и незнам си какво още. Даже тогава си казах "Евала, че има смелост да излезне и да разкаже всичко това, все пак е публична личност". А вчера.... не мога да разбера, защо тази жена по всякакъв начин търси медийна изява!? Детето според мен е доста объркано, съдя по това което видях. А те с мъжа и че не се разбират е малко казано за това което видях и чух! В крайна сметка стигнах до извода, че за тази жена не е по важно дали в Алпите или в Рила е по чист въздуха, а това да има парички и детето и да се вози в мерцедес  Naughty Много грозно!!! Венета напоследък пък прекалява с тези "случайно" включени камери. Вярно, това и е работата, но пък защо да търси евтини сензации, дали това я прави по добър журналист!?  newsm78

# 55
  • Мнения: 934
ЕЕеееееее...изпуснах го.... ooooh! Crossing Arms Cry
Кажете къде в нета мога да го гледам, моляяяя......  bouquet

# 56
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Тази е луда от край време. Някой спомня ли си или аз съм го сънувала- преди доста време тя беше казала, че била бременна от извънземно. Съвсем бегло си го спомням, ама в жълтата преса ли съм го чела  newsm78...

Забелязахте ли как детето я ритна ли леко с крака, просто го вдигна ли, но тя с рязък жест свали крака, после погледна към камерата и се усмихна изкуствено. Имах чувството, че ако бяха сами щеше да го удари.

# 57
  • в къщи
  • Мнения: 467
...Някой спомня ли си, или аз съм го сънувала- преди доста време тя беше казала, че била бременна от извънземно. newsm78...
  Joy hahaha Joy

# 58
  • Мнения: 6 417
Помним, помним...помним също как Албена Вулева го беше приклещила в едно от предаванията си, точно във вихъра на скандалите им. Та г-н Бакърджиев се жалваше как Сашка била луда, контактувала с извънземни   newsm52 и му съсипала бизнеса (явно за продадените гуми стана въпрос в "Горещо"). Отричаше да я е пребивал и твърдеше, че Сашка спала с доктора за да й издаде фалшивото медицинско. Сашка сега казва, че медиите си измисляли интервюта с нея (същите медии на които тя счупи телефоните да звъни за да се жалва, че е малтретирана). Даже и на диванчето на Слави рони сълзи как Христо я пребивал пред очите на сина й, че чак с убийство я заплашвал.  tooth

# 59
  • Мнения: 349
Има ли го качено някъде в нета?

# 60
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз доста го търсих, но за момента не съм го намерила. Ако го срещна, ще го кача задължително!

# 61
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Направо си е трагедия.    Sick    #2gunfire

# 62
  • Мнения: 116
Тази жена определено е много проста.Говори с едно само4увствие все едно само тя има възможности,само тя кара мерцедес и т.н.,но ако не е мъжът и  ми е много интересно дали ще е толкова отворена???А като каже "имението" умирам от смях smile3532.Тя въобще има ли някаква елементарна представа как изглежда едно имение???Просто на тази жена КОМПЛЕКСИТЕ са и малко пове4е от необходимото.Да не говорим пак за сина и.По невъзпитано дете не съм виждала Sick.УЖАССС!!!НО ПОНЕ ВСИ4КИ СЕ ПОСМЯХМЕ ДОСТА НА НЕЙН ГРЪБ. rotfImao rotfImbo smile3532

# 63
  • Мнения: 172
Аз доста го търсих, но за момента не съм го намерила. Ако го срещна, ще го кача задължително!
Ето ви:http://DMCA-removal-from-Google/download.php/65148/9o96g7kum3uqr … E5%E2%E0).torrent

# 64
  • Мнения: 5 713
И книга ще издава. Беше в четвъртък или петък в " Искрено и лично ". През цялото време беше с тъмни очила в студиото. Книгата беше нещо от сорта Пътя към Бога, не помня точно. Била се променила след смъртта на брат си.

Общи условия

Активация на акаунт