Бюстът ме побърква!

  • 802
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 902
Мили мам4ета, имам едно притеснение...
Зна4и...
Аз по природа съм надарена(или наказана) с много едър бюст...
ОЩе в 8ми клас имах 4ашка С, при условие 4е не съм била нито пълна,нито слаба. съвсем нормално дете. В момента съм с 4ашка Е.НО имам много малък гръб... Подгръдната опбиколка ми е 70-75 ...
Нося си го , макар с боллки  в гърба и раменете, млада съм и бюста е стегнат, макар и тежък...
НО от известно време имам 4увството 4е едрее ...Сякаш е станал още по тежък.Прелива ми от 4ашките.. а 75 F ще трябва да търся, отделен въпрос е 4е те са много трудни за намиране, само някакви бабешки модели, или съшити помпоръ4ка, които три бройки ще ми струват колкото половин месе4ен разход за храна...Ходих преди месец на лекар  но вси4ко си беше наред...
Смених противоза4атъ4ните.. Предполагам 4е е възможно да  е от това, другата възможна при4ина е евентуална бременностм макар 4е не съм забравяла противо за4атъ4ните и на практика да е 90 процента невъзможно да съм бременна.. (ако все пак съм , ще се появи и друг проблем ,защото е възможно най неподходящото време.. )
НЕ знам какво да правя.Смятам да се сложа на зелевата диета, надявайки се да отслабна и с тов аи бюста... макар да не съм пълна.. Все пак ще ми се отрази добре..
Изобщо, не знам какво да правя.. НЕ мога да сложа ве4е нормална блузка, ако е скоп4ета о6те по голям абсурд.. гърдите ми стър4ат напред и правят фигурата ми по обемна отколкото е, а ако съм с по прилепнала блузка която ме о4ертава ,изпъва още пове4е колко огромни са гърдите ми на фона на малката талия.. Писнало ми е!
Какво да правя?Има ли мам4ета, със съЩия проблем и как се справяте?МОже ли това 4увство на тежест да се дължи на противоза4атъ4ните?Би трябвало да ми дойде другата седмица в неделя.., дотогава ще изклю4вам бременност(само да отбележа с п-рвата бременност бюста ми не наедря а и тогава си мислех 4е няма накъде да едрееÄ)
Можете ли да ми препоръ4ате диета за смъкване на бюста?
Проблема може да изглежда посредствен и несериозен, но вявракйте ми , не е..
Ина4е не бих ви занимавала с него.. Предварително благодаря..

# 1
  • Мнения: 2 818
Мислила ли си за пластична операция? Аз изобщо не съм им фен, особено за уголемяване, но при такива условия ми се струва подходящо....  Нямам представа от цени и тн обаче..... А диета... то и да стопиш мазнините от бюста, жлезите ще си останат така или иначе. Но аз не съм лекар все пак и не съм учила анатомия...

# 2
  • Мнения: 902
Мислила ли си за пластична операция? Аз изобщо не съм им фен, особено за уголемяване, но при такива условия ми се струва подходящо....  Нямам представа от цени и тн обаче..... А диета... то и да стопиш мазнините от бюста, жлезите ще си останат така или иначе. Но аз не съм лекар все пак и не съм учила анатомия...

Мислила съм да.. Здравната каса дори би поела разходите, в слу4аи като моя в които бюста вреди на здравето или психиката. Но докторката каза 4е съм много млада на 23 години .. При евентуална втора бременност може да се появят проблеми.. Да съм 4акала... Но аз ве4е не мога да се понасям всеки път като тръгна за бельо се прибирам с рев,,....А и мик тежът, и то много...

Общи условия

Активация на акаунт