Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2006, 17:50 ч.

Въпрос за кошарите за игра

• 417
  • 8
  •   1
Отговори
  • ...au bord de la mer
Момичета споделете вашия опит относно кошарите за игра.
Колко време се използват?На малката доста бързо й омръзват нещата и сега вече сме затрупани у дома само с нейни играчки и направо не ми се купува кошара.От друга страна,ако я оставя там ще съм спокойна ,че няма къде да отиде и ще си играе вътре.На от друга,ако ще я ползвам месец-два изобщо няма да вземам.

# 1
  • София, Гео Милев
Ние я използваме откъм 5 месечна възраст. Сега по рядко, защото не иска да стои в нея, но пак от време на време, когато искам да отида до тоалетната или да свърша нещо, го оставям в нея, за по - сигурно. И като простирам например, защото иначе иска да излиза с мен на балкона.

# 2
  • София
Аз съм много доволна от кошарата. Вярно ползвали сме я от 6-ти до 10-ти месец, след това съвсем инцидентно, но си е облекчение. После дълго кошарата бе ползвана за кашон за играчки.

# 3
  • Dania
Не може ли в леглото да си я оставяш ако трябва да мръднеш? На 6 месеца вече е голяма и едва ли ще я ползваш дълго

# 4
още стоят в кошара  Mr. Green

# 5
  • Шумен
Имаме сгъваема кошара на Бертони. Използвам я освен за игра и за спане когато пътуваме  или когато ходиме на гости на бабите.

# 6
  • Карлово
мен ме интересуват приносимите кошари за игра и спане,тези които са от плат .Стабилни ли са,препоръчайте марка,интересуват ме не много скъпите до 100 -120 лева примерно

# 7
  • Варна
Не съм ползвала подобно нещо за никое от децата си. Оставях ги и ги оставям да си играят свободно в цялата къща. Не им ограничавам движението.

# 8
  • Ку-куландия
Ползваме от 6-ти месец на малкия, седи си в нея и сега, но само по негово желание. Използвам момента като се заиграе вътре да се изкъпя или нещо от сорта за което няма да мога да го надблюдавам.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт