Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Момичета искам да ви попитам как правите пържолите. Аз съм решила днес да правя за вечеря, но ми се искаше да са по по-различен начин
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=12371&start=0
Цитирай
много ти благоаря
Цитирай

Sofia

Ако не разполагаш с много време или те е налегнал мързела като мен Embarassed  ти предлагам много бърза вечеря.
Пилешки пържоли от гърди с подправки по твой вкус, аз лично не ги чукам ами ги режа по дължина на 2 или 3 както дойде, слагам пикантина, мятам в тигана с малко масло. Като ги обърна им слагам по една супена лъжица сметана /върху самата пържола/ и парче кашкавал и стават много вкусни. За гарнитура картофки или някаква салата. Дъщеря ми месо да не види, но от тези пържоли се убива да яде Wink
Цитирай
Valeria това ми изглежда голяма вкусотия, но за съжаление имам размразени свински пържоли, но утре ще ги изненадам с твоята рецепта Smile
Цитирай

Според сезона

И моята рецепта е мързелива , но според домашните любимци - много вкусна.
Свински пържоли - както са транжирани
топено сирене
сметана
моркови
лук- не слагам , защото дъщеря ми не го обича
сол, черен пипер

Всичко това на пластове в йена или в гювеч с малко водичка.
Слагам един лист фолио под капака и във фурната на 180 градуса.
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

В тенджера от Йена глас слагам ред пържоли, поръсени с чубрица и черен пипер, отгоре ги намазвамс доматена паста, а върху нея редя кръгчета лук. Слагам и дафинов лист. Може и шепа гъби После още един такъв ред. Поливам с половин чашка червено винце и пека. Забравих да спомена за солта и олиото на дъното.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.