За стволовите клетки

  • 807
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Първо искам да попитам колко струва тази процедура?И второ ,доколкото знам се прави само в една болница в София,значи ли това че трябва да раждаш там?Изобщо не съм запозната и за това задавам, може би малко тъпи въпроси Grinning

# 1
  • Мнения: 295
Струва около 4000 лева-точно, колко платих не помня. Аз го направих в Лазар, но има и още няколко банки в София. Разликата е , че само в Лазар ги вземат, обработват и съхраняват при тях. При останалите се пращат в някви други държави . На мен самата цялото това пращане ми се струва съмнително, но има много майки които го одобряват. Плаща се и годишна такса - около 200 лева.

За Лазар не е задължително да раждаш там, пращат си екипа, дори и да си в друг град. Остава само въпроса дали докторите от Шейново ще допуснат докторите от Лазар....

# 2
  • Мнения: 2 529
За Лазар не е задължително да раждаш там, пращат си екипа, дори и да си в друг град. Остава само въпроса дали докторите от Шейново ще допуснат докторите от Лазар....

И аз знам, че пращат екипи от Св. Лазар, но понеже точно шефът на Шейново има банка за стволови клетки, които се съхраняват в чужбина и аз много се чудя как ли биха реагирали в Шейново, ако им кажеш, че искаш други да ти вземат клетките  newsm78 Определено съм много заинтересована и скоро ще проуча как стои този въпрос, защото първият път родих в Шейново и съм доволна, а ми се иска от друга страна клетките да се съхраняват тук, още повече, че вече имаше някакви медиини истории за проблеми с банката на Шейново  Thinking Ще се включа след време пак с мнение по въпроса.

# 3
  • Мнения: 3
 Здравей ,joji04 , аз лично предпочетох Св. Лазар, много съм доволна от екипа, наложи се да раждам по спешност и имах притеснение, че може да закъснеят. Това обаче не се случи. Цената е официално обявена 2200 евро за самата процедура по вземане на кръв, извличане на стволови клетки и съхранение за първата година. След това пазенето на стволовите клетки се заплаща отделно. В Св. Лазар има  лаборатория и база за съхранение. Горещо ти ги препоръчвам, имай предвид че първоначално може да не бъдат много приказливи относно подробностите по манипулацията. Но всеки си пази хляба, когато си платиш и се уверят че имаш сериозни намерения , най вероятно ще ти отговорят на всички въпроси, поне с мен бе така. Няма значение къде ще раждаш, мисля че ще дойдат, защото по договор са длъжни, освен ако не ги пуснат. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт