Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Burgas

Здрасти на всички мами. Моят син е на 5.5 месеца. По рождение отворчето на чурката не е в центъра, а е малко по-надолу. В центъра отворчето е маркирано, но няма отворче. Моля мамите , които са имали подобен проблем да ми пишат за повече инфо. Докторите направо ще ме побъркат-единият казва, че трябва да се оперира след 2-та годинка, другият след 1-та, а третият каза, че е трябвало да се предприеме нещо още след раждането.
Цитирай

Пловдив

здравей
нямам точно същия проблем, но имам познат хирург, който твърди , че ако не се оголи главичката задължително се прови операция, когата бебо стане на 1 год. но ти сондирай и други мнения
Цитирай

Европа

Аз не разбрах Embarassed -оголена ли е главичката вече?Ако не е оголена напълно ,трябва да го направите и тогава всичко ще е на място.На Йоан ,докато не беше оголена напълно ,също стоеше по този начин.
Цитирай

Burgas

Проблема е не в оголването на главичката, а в това че отворчето не е в центъра. При операцията би трябвало да се пробие там, където сега е само маркирано. А колкото до оголването на главичката педиатърката, както и уролозите при които ходихме казаха засега да не го правим.
Цитирай

София

Инфо за въпросната хипоспадия:
 http://bulseks.atspace.com/andrology/2003/morbipenis.html
Цитирай

Burgas

Tia благодаря за информацията.
Цитирай

София... с надежда за преселение.

Миличка, виждам, че си от Бургас. Аз и мъжото също сме бургазлии, та да започна с нещо, което другите мами не са ти казали. В БУРГАС НЯМА МНОГО ДОБРИ СПЕЦИАЛИСТИ!!! За съжаление. Грабвай детенце и част от родата - да не си сама и идвай на преглед в София. Тези разнообразни мнения са достатъчно красноречиви. По-добре си вземи на правление или направо потърси инфо за някой добър специалист тук - бих препоръчала Майчин дом - и идвай да погледнат детето. А и как така да не оголвате главичката, ами инфекциите? До колкото съм запозната процедурите по оголването започват още като бебо си дойде вкъщи. Това, което ти казват доста ме учудва.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.