За ЦИГАРИТЕ

  • 1 311
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
Не успях да прочета всички отговори, но явно останалите са единодушни, че  е вредно и аз съм на това мнение.
Исках само да допълня, че наскоро гледах едно предване за пасивното тютюнопушене. В него бяха изследвали двете дечица на една мама, която пушела 10-15 цигари на ден и то САМО на терасата, в никакъв случай когато децата са наблизо, оказа се обаче, че и те имат от вредните съставки в организма си. Явно дори живота с пушач е вреден дори и да не пуши в твое присъствие Wink (аз съм бивш пушач, пък бившите били най-лоши Laughing ) Така че скарай му се на твоят хубавец, поне да излиза на вън, тъкмо ще репетира за времето като се появи бебето.

П.П.: В свекърва ми има една стая-пушалня, само там пушат, обаче като комини, дъщеря ми, която вече е на годинка, никога не е влизала в тази стая, няма и да влезе в близките няколко години, а и аз не влизах там докато бях бременна, много ми е отвратителен въздухът в нея, въпреки че прозореца е непрекъснато отворен и се проветрява. С две думи, не мога да си представя някой да ми дими из къщи, даже и сега-небременна, веднага ще е изритан навън, пък било това и мъжът ми (за щастие непушач) Laughing

# 16
  • Мнения: 2 641
Цитат на: svetlaa
Свекър ми много пуши и е много упорит-не го интересува бременна, не бременна, дали има дете в стаята или ,че детето кашля. Да си пуши в тях колкото иска, обаче като дойде в нас или не пуши или пуши на балкона.
Като сме на гости в тях, много ме дразни факта, че докато още се храним, а той е приключил си пали цигара, а на мен сега само при вида на цигарата ми се драйфа, но той не какво го вълнува. Говорих с мъжа ми и той му направи забележка, каза че няма да идваме у тях и да водим детето, та поне сега от 2-3 пъти не пуши пред нас.

Сигурно и мъжа ти е страшно упорит и несъбразителен(извинявай).Не отстъпвай, когато живееш с някого трябва да си готов на жертви и компромиси, още повече че вече не става дума само за теб.


Все едно аз го казвам

Общи условия

Активация на акаунт