Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора
Знае ли някой къде да ги намеря и как става приемането, от каква възраст и каква е таксата. Много ги харесваме и двете с малката , а ми казват  в д.г. че добре пее.. Smile  Smile  Smile
Цитирай

Sofia

Ще се опитам да открия това ,което те интересува,а междувременно да те попитам:На каква възраст е детето и дали не искаш да се яви  на прослушване в муз. у-ще щом казват .,че е музикално?

Цитирай

Сега погледнах темата и веднага се сетих , че дъщеря ми си беше купила диск на групата когато един от ръководителите и беше на посещение в училището им. Красимир Милетков се казва. Повечето текстове и музика специално на този диск са негови.

Сега виждам , че вътре в диска са дадени някакъв имейл и пощенска кутия. Ще ги препиша и дано да ти свършат работа.

bon-bon@usa.com

BON-BON Fan Glub - София 1164, п.кл 19

Моята също е фенка на бон-бон и като се прибере от училище ми надува главата с тях  Mr. Green .
Цитирай
Благодаря, аз също им открих следите, а относно музикалното училище - не искаме да я насочваме към сериозно занимание с музика(дори да има данни). Не съм сигурна и дали тя би искала( на 5г. е), просто харесва конкретно тази група и техните песни.
Цитирай
Цитат на: mamichka
Благодаря, аз също им открих следите, а относно музикалното училище - не искаме да я насочваме към сериозно занимание с музика(дори да има данни). Не съм сигурна и дали тя би искала( на 5г. е), просто харесва конкретно тази група и техните песни.

ако девойката има дарба е грехота да не я насочите
Цитирай

Bristol

Имам приятелка на която детето и пее в Бон-бон. Трябва да ви кажа, че заниманията са доста активни и всичко е много професионално. Даже понякога ми се струва, че програмата им е доста натоварена  Thinking
Цитирай
Здравейте, Моля напишете адрес и телефон на група "Бон-Бон"
Благодаря Ви
« Последна редакция: пт, 09 дек 2005, 17:09 от Vivi »
Цитирай

Здравейте, Бихте ли ми изпратили телефона и адреса на група Бон-Бон. Благодаря Ви
« Последна редакция: пт, 09 дек 2005, 17:11 от Vivi »
Цитирай

София

Да се включа и аз. Дъщеря ми ходи на кастинг за Бон-Бон преди около 2 месеца.
Многократно се обаждах да питам дали приемат деца в групата. Отговориха ми положително. Записахме се за кастинг. На датата отиваме и се установява, че тази година деца въобще няма да приемат, а кастинга е само за конкурса в предаването(това което е в неделя). Децата пяха едно по едно, записаха ги(дори ни даваха в предаването по телевизията, да се похваля с мойто гардже Wink), но в интерес на истината по-малките нямаха шанс въобще, което е и разбираемо. Лошото е , че бяхме разочаровани защото искахме участие в групата, за да развие пеенето, но ...
 Идеята ми беше, че категорично казаха - Няма да приемаме деца тази година. Запълнени са ни всичките възрастови групи.
 Но ако имате някой познат може и да стане Wink

Моята дъщеря сега пее в "Смехоранчета". Доволна съм много.
Цитирай

sofia

Ия, пусни ми ЛС и ще ти дам координати на Бон Бон.
А кастинга за който върви реклама не е за приемане в групата, а за участие в играта, която е в предаването (неделя 8.30 БТВ). Разделят децата на възрастови групи и   малките се състезават помежду си. Май още не е имало игра с малки деца, така че все още има шанс (за дъщеричката на etia) .
А за приемане в групата, доколкото знам, има прослушвания през септември и януари. 
И малко встрани от темата (но не съвсем) Коледния концерт на Бон Бон  е на 13 Декември в зала "България " от 19ч.   
« Последна редакция: нд, 11 дек 2005, 22:06 от veto »
Цитирай
Пеех от самото начало в "Бон-Бон" и мога да кажа само,че парите променят до неузнаваемост хората...така както стана и с ръководителката Розина Караславова. Ние големите бонбони,от които сега остана групата "Мелъди", направихме самата група, докато Рози не реши,че не сме и нужни и не се отърва от нас една по една.Дори за 10-тата годишнена не ни покани... Последното,което чух е, че таксата е скочила на 90 лв. на месец, които по мое време се плащаха за 3 месеца напред. В момента групата е пълна с деца на известни музиканти...можещи и неможещи да пеят. etia  е напълно права, че ако имаш познат(или достатачно пари) е напълно възможно записването на вашето дете. За съжаление...
Цитирай

Sofia

Гледах днес част от  концерта по телевизията.Големите момичета се представиха чудесно,но от малките имаше доста,които пееха и фалшиво(особено две момченца солисти в една от песните),а имаше и такива,които пееха без никаква ,ама никаква артистичност.Срам!!!!Тази ръководителка търси явно само комерсиалното,еднодневното,но не и истинското изкуство,не и истинските таланти,а имено най-малките,които да поеме и изгради!Напротив-правят се клипове на порацзия-естествено с комерсиална цел..Аз съм музикант-веднага ми стана ясно,че с големите момичета се работи(най-вероятно не в Бон-бон ,а  си имат други учители-много по-добри!Но малките........Абсолютно съм сигурна,че не могат да се опрат на малкият пръст на други детски групи .Жалко е!Използват децата!Аз никога не бих си записала детето в прехвалените Бон-Бон.Абсолютно съм сигурна,че би имало по-скоро вреда отколкото полза!
Цитирай
PrincesaDundesa  попринцип малките винаги са били ръководени от Виктория Михайлова (Финци). Тя ни беше ръководителка още в "Пим-пам",докато Рози Караславова се занимава с големите.Преди наистина групата беше на доста високо ниво,но както казах вече един път се взимат деца на по-известни музиканти колкото да могат да говорят. Вярно,че и аз на 5 годинки,когато ме приеха в "Пим-пам" едва ли съм можела да пея,но нещата не се претупваха така отгоре отгоре,а се работеше доста професионално
Цитирай
ot dosta vreme se opitvam da namerq na4in da zaveda moita 6terka na proslu6vane , no neuspqvam da razbera koga se provejdat. molq nqkoi za pomo6t Peace
Цитирай
Детето ми е в Бон бон от няколко години и първо ще кажа, че съм чувала доста  подобни злобни изказвания от родители и деца, с нереализирани амбиции, неприети  или "недооценени". Гроздето е кисело........... Истината е , че конкуренцията там е голяма и се изисква комплекс от качества. Работи се на високи обороти   и на много професионално ниво.  Много именити Бг музиканти работят с тях и са изумени от подготовката и способностите на децата. Големите бонбони "Мелъди" са продукт на педагозите в Бон бон, които и в момента работят с тях.

Няма да коментирам неприкрито злобните вметки на Princesa Dundesa, само отбелязвам, че концерта за който става дума е абсолютно на живо и с жива музика. Ако тя наистина е музикант, знае за какво става въпрос. Това все пак са малки деца и се случва да се притеснят, да сгрешат, да са неуверени, а репертоара който изпълниха съвсем не е детски и никак не е лесен.

Бон бон е група, в която няма "щатни" солисти, всяко дете е и солист.
Децата не се вкарват в шаблон, не се унифицират. Във всяко дете се търси уникалност и индивидуалнист, изработва се подходящ репертоар и собствен стил. Затова са толкова пъстри и цветни,  с уникална и модерна визия и звучене. Децата страхотно се забавляват и ходят с огромно желание на репетиции, снинки и участия.

Това за комерсиалността и парите от Анонимка влиза в категорията изказвания за които писах в началото.
Таксата не е 90 лв. Таксата е нормална за това което се предлага срещу нея: солфеж, актьорско майсторство, модерен балет, вокална техника(т.е. пеене с апаратура). Не се събират допълнително пари за звукозаписно студио, за аранжименти, композитори  и др., както е в много от детските вок. групи.

Деца на известни музиканти не се сещам да има. Случвало е да се появят познати физиономии, но те не се задържат дълго. Качествата на децата не са пропорционални на известността на родителите, а очакванията им са високи и често пречат на детето да се развие и да се докаже.

Познати и финасови атаки също не играят роля, почти всички деца, вкл. и моето са дошли съвсем случайно и без протекции. Не съм забелязала  някое дете да бъде лансирано заради парите на родителите си. Има деца от семейства с различни  финансови възможности, как се представя детето на репетициите и изявите е от единствено значение.

Сравнението с другите детски групи е неуместно, това е съвсен различен стил и жанр. Макар, че започнаха да ги имитират усилено напослед.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора