Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, център

Здравейте момичета! Да споделя: от известно време имам болки ниско долу, а понякога и в кръста (точно както пред месечен цикъл), но не ми се втвърдява корема. Това според вас контракции ли са?
Цитирай

Pernik

Моите болки са такива. Започват отведнъж, много ниско долу са, остри, приличат на менструалните. Понякога ме боли по цял ден. Лекарката каза, че са контракции, но не предвещавали раждането.
Цитирай

Германия

Цитат на: iva 76
Здравейте момичета! Да споделя: от известно време имам болки ниско долу, а понякога и в кръста (точно както пред месечен цикъл), но не ми се втвърдява корема. Това според вас контракции ли са?

Да
не е зле да следиш тия долу в корема колко продължават.
Цитирай

София, център

Засега са само отвреме на време. 4-5 пъти на ден, а понякога и нощем ме присвива.
Цитирай

Sofiq

Вероятно са контракции,въпреки че по принцип трябва да се стяга и корема,но може кръста да те боли от тежестта на бебо а корема ниско долу и от това че те притиска малкия човек.Но успокой топката-почивай повечко!И без друго като се появи човечето няма да имаш възможност за почивка Wink
Цитирай

София

Последният месец и аз имах болки по няколко пъти на ден - понякога по 1-2 пъти, понякога и по повече, но не е лошо да уведомиш доктора ти за тях, за твое успокоение просто.
Цитирай

Германия

Цитат на: iva 76
Засега са само отвреме на време. 4-5 пъти на ден, а понякога и нощем ме присвива.

Ами....казваш на лекаря си. Аз така се оплаках на мойта, тя не се трогна много. Но на нова година почна да боли и забрави да спре, та след няколко часа отидох до болницата и ме оставиха за задържане, защото наистина били контракции  Mad.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.