Все още ми е интересно как ще отговорят вашите деца...

  • 2 044
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 253
Така добре се заформяше темата и БАМ!   прецака се всичкоооо.
   Някога,някъде,група от професионалисти задали на деца от 4 до 8 години въпроса :"Какво според теб значи любов?"
Във Verdad ми е надеждата да съдейства пак,за да прочетете как са отговорили децата.
 Аз ,обаче,искам да прочета какво ще измъдрят вашите малчугани Simple Smile
Междувременно,част от отговорите на децата ви(от затритата тема) бяха публикувани в един сайт.Знам ,че ще се намери някой ,който да го открие(ако не самия инициатор).
  Очаквам уникалните отговори на децата ви(отново).
съжалявам,че аз самата не мога да реагирам с подробностите,които се надявам някой друг да поднесе Embarassed


 

 
 

# 1
# 2
  • Мнения: 15 619
Снощи го попитах моя почти седем годишен хубавец, очаквайки да чуя нещо велико...
Той ме погледна лукаво и промърмори: Секс. #Crazy

# 3
  • Мнения: 461
Ще го преживееш мила. Laughing
Питай мене - дъщеря ми беше на 13 години като я питах знае ли какво е презерватив.
Тя ми каза - а бе, и ти ли ще ме учиш ...  Twisted Evil
В часа на класния имали лектор на тема любов, секс и т.н., показно поставяне на презерватив на краставица.
Естествено на никой не му било интересно, дори демонстрирали на лектора как се поставя презерватив без ръце, със зъби, и то без да се скъса.  smile3517
Така, че има още много звезди да видите  Laughing

# 4
  • Мнения: 15 619
Мнооого има още да уча, ама наистина ме изненада. #Crazy
Аз си мислех, че ще е нещо за прегръдки, подаръци, целувки, пък той направо към секса, макар че не е наясно за к`во иде реч.

# 5
  • Мнения: 338
6 годишния ми син отговори-простичко.
Да обичаш Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 5 525
Питах снощи моята 4 годишна и тя отговори грижа, да обичаш някого.

# 7
  • Мнения: 952
чудя се и аз моя хубавец какво ще ми отговори след 2..3години newsm78 като ви чета добри отговори са ви дали дечицата но най ме разсмя отовора на сина на luna Laughing извинявай ако на тебе не ти е до смях

# 8
  • Мнения: 3 405
Ще го попитам Grinning

# 9
  • Мнения: 1 113
Лилия каза: "Да прегръщаш силно и да целуваш - това е любов!"  Grinning

# 10
  • Мнения: 4 053
Снощи го попитах моя почти седем годишен хубавец, очаквайки да чуя нещо велико...
Той ме погледна лукаво и промърмори: Секс. #Crazy

и моя така отговори,а на въпроса :какво е секс,каза........двама души да танцуват  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 11
  • Мнения: 3 835
и моя така отговори,а на въпроса :какво е секс,каза........двама души да танцуват  Stuck Out Tongue Winking Eye

 hahaha Joy hahaha Joy Ами да, то си е вид танц..... Thinking Joy Joy

# 12
  • Мнения: 2 253
Анджелина попита ли го Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 3 610
Моя го попитах току що и той ми каза:Когато някой се влюби в някой Grinningама дали знае какво точно значи да се влюбиш newsm78

# 14
  • Мнения: 2 716
Не успях да запиша всичко, но ето (на 5 години и 10 месеца)
-Какво е любов?
-Не знам
- А да обичаш?
-Да се ожениш за него, да го харесваш.... И да се ожените, да правите секс в леглото и най-важното - когато се роди бебето да не пушиш докато стане на 5-6 годинки. А не като Светлана да хвърлиш бебето и да ровиш по кофите да търсиш фасове.
 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт