Седмица студена но от надежди напоена - 04.12 - 10.12.06

  • 3 354
  • 99
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Момичета пишете в тази тема до края на седмицата.
Мерси за разбирането...имаше проблем със форума и някои съобщения са изтрити.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Пу, първа да се разпиша  Grinning

Момичета - теста е с  EFP - с мноого ярки чертички, които веднага се появиха този път. Теста беше Presto, снощи като се прибрах от работа си го купих и го направих.

Още веднъж ме извинете  Flutter,че чак сега ви го съобщавам, но знаете как е когато човек има рожден ден - колеги, гости и т.н.

Искрено пожелавам на всички ви скоро и вие да получите такива подаръци - Коледата наближава  Hug santa2 EFP smile3504.

Благодаря на всички ви за хубавите пожелания за Рождения ми ден  newsm51 newsm51 newsm51

Ей, и да не мислите че лесно ще се отървете от мен , мисля да си поседя още тук  smile3534

Приятни почивни дни и много  luvbed luvbed luvbed

# 2
  • Мнения: 941
Jujka честито, и леко и безпроблемно бременеене, и накрая сладко бебче
хи хи хи
и моя тест от днес сутринта е  EFP чертата е бледа но е там, много се радвам

# 3
е хайде и аз да се включа! Бледа, ама чертичка! Честито на всичкииииииииииииии! Вчера най- накрая и аз ги видях две!

# 4
  • Мнения: 941
bin и на тебе мила честити и безпроблемно
Jujka повлече крак ти, хайде и други да се отчетат
и аз този месец мислех че няма да стане, отчетохме се само 2дни преди овуто, и моя мъж мислех да го метна в списъка, а той си е свършил работата и затова не си е давал зор

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Ей, момичета - много ви се радвам   bouquet Hug

Клара, то и мойта графика е бе еднаа.....никой не предполагаше, че можа да е станало този месец, но стават чудеса всеки ден  Blush

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Честито на момичетата с две черти   bouquet

# 7
  • Мнения: 534
4естито на Jujka
...и на Клара 4естито

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 09:47 от Хера

# 8
  • Мнения: 118
Jujka,Клара,Bin ЧЕСТИТООООООООООООО, прекрасна новина!!!!   Joy Joy JoyЛека и красива бременност ви желая, момичета!!!!!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито на всички видяли двете чертички!!!  bouquet

# 10
  • Мнения: 565
 Hug Hug Hug Честито и на тричките!!!  Hug Hug Hug
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 686
Жужка, Клара, Бин, Титини, ЧЕСТИТО и от мен! Лека и безпроблемна! И август месец да гушкате по едно сладко малко лъвче!

Аз скоро не съм писала във форума, тъй като напоследък имам доста работа, която трябва да свърша преди празниците. Иначе не съм ви забравила
 Hug

# 12
  • Мнения: 1 425
Честито на двете нови майчета и им пожелавам спокойна бременност. Hug Hug Hug
А може ли нещо да Ви питам.Снощи нещо не можах да спя.На всеки час се събуждах.В 4ч.сутринта си премерих Т беше 36.8.След това съм заспала до 7ч.и не съм ставала повече и тогава си я премерих беше 37.0 .А до сега меря винаги в 7ч./ректално/ Та сега незнам коя Т да смятам за вярна. newsm78Благодаря Ви!  bouquet

# 13
  • Мнения: 284
дойде ми...няма да си имаме бебе ........

# 14
  • Мнения: 1 425
дойде ми...няма да си имаме бебе ........
Нищо мила ,не се отчайвай идва нов месец с нови надежди.Нали така! Hug  bouquet

# 15
  • Мнения: 284
Честито на всички вече бъдещи мамчета  bouquet лека и безпроблемна бременност Wink и август месец сладки бебета  baby_neutral

# 16
  • Мнения: 136
Честито на Jujka и Клара и Bin/пропуснах ли някой  Thinking/!!!!!!!! Стискам палци и желая сано положителни емоции!! И много усмивки!
Тъкмо се чудех къде темата newsm78
Аз искам да ви питам нещо - какво правите като сте хванали грип точно в дните около овулацията? Нямам температура, но вече втори ден ме тресе с някви странни тръпки #Crazy, иначе не ме боли гърло, нямам хрема... Хммм newsm78 Чакам да споделите  bouquet

# 17
  • Мнения: 284
дойде ми...няма да си имаме бебе ........
Нищо мила ,не се отчайвай идва нов месец с нови надежди.Нали така! Hug  bouquet
Дам така е миличка ..пък и за сега май ще почакаме нали помниш ,че ти казах за тва че искам да продалжа да уча ...пък до май месец има време ...ако чудото се случи ще е супер Embarassed
Ти как си днес?

# 18
  • Мнения: 284
Честито на Jujka и Клара и Bin/пропуснах ли някой  Thinking/!!!!!!!! Стискам палци и желая сано положителни емоции!! И много усмивки!
Тъкмо се чудех къде темата newsm78
Аз искам да ви питам нещо - какво правите като сте хванали грип точно в дните около овулацията? Нямам температура, но вече втори ден ме тресе с някви странни тръпки #Crazy, иначе не ме боли гърло, нямам хрема... Хммм newsm78 Чакам да споделите  bouquet
Ами според мен не отлагайте бебеправенето ,ако мислиш че си в ову-то , стига да не ти е толкова лошо пък знае ли се  Hug

# 19
  • Мнения: 1 425
Няколко поста по-на горе писах,че никак не можах да спя и не знам коя Т да смятам за вярна.Надявам се по-конпетентните момичета да ми отговорят.Иначе такава простуда ме е хванала.Нямам Т,но хрема,гърло,нищо не ми се яде и от горе на всичко  party002 smile3550 ToiletУжас!!!!!!!!

# 20
  • Мнения: 284
Няколко поста по-на горе писах,че никак не можах да спя и не знам коя Т да смятам за вярна.Надявам се по-конпетентните момичета да ми отговорят.Иначе такава простуда ме е хванала.Нямам Т,но хрема,гърло,нищо не ми се яде и от горе на всичко  party002 smile3550 ToiletУжас!!!!!!!!
милата  Thinking то аз никога до сега не съм си мерила Т.. то и аз съм болна  Sad кашлям много здраво и от тая мъгла не мога да изляза навън ,защото се задушавам  newsm78
Пък дястната гърда си ме боли и като пипам все едно имам бучка Thinking ама предполагам ,че и от ПМС...та ще изчакам да ми свърши и ако още ме боли ще ходя на лекар...Вчера като казах на приятелят ми той яко се притесни аз му обяснявам защо може да е той ме праща веднага на лекар...Ти какво ще кажеш?

# 21
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Аз цяла седмица нямах нет, ама вече сме на БТК и ще ви навестявам постоянно!
Честито на всички нови бременлийки!
Аз да ви се оплаца вчера имах едно прокървяване, напрово се ужасих, на 11ти ден от цикъла #Crazy Чак се ходих на доктор, оказа се т.нар. розова овулация, само дето според температурните графики още е рано,ама щом докторката казва ще и вярвам. Тя всъщност овулацията още не била настъпила, само дето при мен кървенето започнало по-рано от обичайното. Аз все съм си мислила, че такава овулация наистана трябва да е розова, а при мен си беше напров чиста кръв само че малко количество, и сега още ми прицамва ама само по-нялолко капки, от време на време  newsm78. В понеделник пак съм на преглед ще видим какво ще каже тогава.
На всичкото отговоре съкровището ми е в командировка, и не се знае още кога ще успее да се върне, и аз бях спокойна защото си очаквах овулацията чак другата седмица към края, а то какво взе че стана newsm78
Пак оттървахме влака  #Cussing out
Приятен ден на всички!

# 22
  • Мнения: 370
Честито на всички момичета с  EFPмного ви се радвам и ви пожелавам цялото щастие на света и най-веселото посрещане на Коледа. Hug Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета.аз от вчера следобед няма нет и тази сутрин като го пуснаха докато се ориентирам какво е станало със седмичната тема направоооо мина век newsm78.На всички бремелинки честито и от мен,радвам се че за вас коледата ще е много щастлива и посрещането и ще е с най-прекрасния подарък.Желая ви всичко да е наред през 9-те месеца и да си имате здраво бебче или може и две Joy
ro6ko_ къде е направили списъка.моя серсем ще е първи там(ние даже не си и говорим)Този месец го испуснахме май.аз не разбирам от графики ама някой ако ги схваща нека я погледне моята(дължината на цикула ми е по-малко от 28дни)


# 24
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Лелееее аз не мога да се събудя от снощния купон а вие какви работи сте правили тук  Hug
 Честито на всички видели чертичките, много лека и безпроблемна бременност ви желая

 Ох момичета снощи ако знаете какви танци паднаха направо съборихме ресторанта Simple Smile ама се навеселихме добре де Simple Smile.
А мислите ли ако е станало нещо дали ще се отразят тазнците, понеже аз водех хората снощи и хич не бях от кротките, и кючеци си ударихме  ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 792
Лелееее аз не мога да се събудя от снощния купон а вие какви работи сте правили тук  Hug
 Честито на всички видели чертичките, много лека и безпроблемна бременност ви желая

 Ох момичета снощи ако знаете какви танци паднаха направо съборихме ресторанта Simple Smile ама се навеселихме добре де Simple Smile.
А мислите ли ако е станало нещо дали ще се отразят тазнците, понеже аз водех хората снощи и хич не бях от кротките, и кючеци си ударихме  ooooh!
тъкмо ако има бебче от рано да свиква на купон и веселба Joy
човек не трябва да променя нячина си на живот драстично преди да е потвърдено на 100% че е бременна.ако  се пазим а то все не идва....тва значи че да се затворим в ковиоз и нищо да не правим до...като не стане.е няма смисъл.живейте си живота а то като му е писано танците няма да му попречат да се появи

# 26
  • UK
  • Мнения: 1 351
 mu6morok   Hug права си ама нали знаеш, все се притесняваме за нещо и не може  ooooh! ама добре се повеселихме де Simple Smile
 Ама не мисля, че се е отразило но все пак е добре да има и друго мнение  Hug

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, момичета!
Честито на новите бременлийки  bouquet! Много щастие от тук нататък им желая!

Силвър, я Жоро бързо да се връща, аман от техните командировки! Моят пък утре заминава...ааааааааа, писна ми вече #Cussing out! Искам и аз една дъъъъъъълга командировка на самотен карибски остров, е може да има някой готин туземец да ми прави масажи Mr. Green...

# 28
  • Мнения: 1 792
душко аз нямам медицинско образование и незнам дали е правилно това което ти казах ама НАЛИ СТЕ СЕ ПОВЕСЕЛИЛИ......СУПЕР Hug

# 29
  • Мнения: 2 309
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ БРЕМЕНЛИНКИ!!!

Мегита,не се притеснявай нищо му няма на детито Hug аз преди да разбера мъкнах тежко нон-стоп... Flutter
Мариетка,той туземеца да земе и бебе да направи,даже ме вземи с теб и на мен да направи Mr. Green

Този месец го отписвам Crossing Armsгърдите тотално спряха да ме болят и получавам контракции ooooh!значи докато се напъна и ще цъфна...Те и нервите ми цъфнаха,вече Crossing Arms Цялата "завързах"!!!

# 30
  • Мнения: 284
ох някой на купончета си ходят ..аз пък си седя сама вкъщи при това болна ,а моя чевек е в Търново и работи......аман значи

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Честито на трите бременилки   bouquet
Жужка видя ли че стана, ако знаеш само как се радвам  Laughing Hug Дано всички имате най леката и безпроблемна бременност.
Хайде сега малко бацили  Sick Sick Sick babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Приятен ден, нищо че аз работя за мое голямо нещастие  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 686
Berina, мисля че трябва да си отчетеш температурата в 7 часа, все пак е премерена след три часа сън, и щом обикновено тогава я мериш, значи трябва да е достоверна.

Мегита, и според мен танците не биха могли толкова от рано да навредят, така че спокойно.

mari_eta, и аз искам на самотен остров! Сигурна съм че ако и двамата със съпруга ми се отдадем на едномесечна почивка, бебчо ще стане! Но това с почивката май е възможно само в мечтите ми

Megan_Blg, бързо да оздравяваш!

Рожбо, може пък този месец (стискам палци) скъпата роднинка да те отмине. Те признаците на ПМС и бременост много си приличат.


Шушонче, покрай многото работа съм пропуснала да ти честитя! Едно голямо ЧЕСТИТО и от мен! Безпроблемна и много щастлива бременост!

# 33
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета, ще ме извините за това което ще напиша но наистина имам нужда да го кажа. Не смятам, че мястото на бременлийките е в този под форум, вие много добре знаете какво е да се бориш за това да станеш майка и да постигнеш мечтите си и поне на мен не ми е приятно и ме натъжава. Нямам против никой това си е ваше решение но просто знаете, че този под форум е за жени които не са постигнали още мечтите си и колкото да се опитвам не мога да се сдържа. Надявам се да не ми се сърдите Sad

# 34
  • Мнения: 2 309
Мегитка,напълно те разбирам и те подкрепям!!!
Имаше подобно изясняване на тези отношения и в Проблемно.
Много е тъжно,когато малко или много тези,които не са успели,чакат да прихванат от "бременните"вирусчета...Бебета не стават от тях Wink
Момичета,наистина се радваме за вас,за всички,които са успели...но и вие сте били в тази ситуация и вие,съм сигурна,сте се чувствали тъжни.Тъжни не от това,че другата е бременна,а от това,че ние не сме!!!Цялото това напрежение се отразява и на отношенията ни с околните...Вярвате ли?
Дано се разберем с две думи и не се превръща седмичната тема в отчетна!
Моите искренни уважения Hugмоля ви не правете конфликт,нека се уважаваме...

# 35
  • Мнения: 686
Megita, не ми се сърди, но няма да се съглася с теб!  Аз се радвам за тях и преди да пуснеш последното си мнение, си мислех, че като забременея, всики вие ще бъдете част от моето щастие, очевидно обаче съм се заблуждавала! Лично на мен всичките наши бременлийки ми дават надежда, че всеки ден се случват чудеса, и рано или късно и при нас чудото ще стане!

# 36
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Нямам намерение да влизам в конфликт с когото и да било, след като ще превръщаме "Искам бебе" в отчетни прекратявам посещенията си тук. Аз не съм мазохист... всеки човек си има чувства и нерви...

# 37
  • Мнения: 2 309
sunlight ,тук всички се радваме,искренно,но явно няма да се разберем...

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
На мен ми харесва да знам какво се случва с бременлийките.хубаво е да идват отвреме навреме и да докладват как са.Много им се радвам  Heart Eyesзнам че някой ден и  аз ще навестявам приятелките си от Искам бебе и ще им давам кураж-но без да се натрапвам разбира се.

# 39
  • UK
  • Мнения: 1 351
На мен ми харесва да знам какво се случва с бременлийките.хубаво е да идват отвреме навреме и да докладват как са.Много им се радвам  Heart Eyesзнам че някой ден и  аз ще навестявам приятелките си от Искам бебе и ще им давам кураж-но без да се натрапвам разбира се.

 Точно това имам в предвид...  Hug

# 40
  • Мнения: 1 792
ей ей момичета какво става.имам чувството че всички са малко напрегнати.не мисля че някоя от бремелинките ни се натрапва или ни досажда.мисля че всички те се опитват да ни вдъхнат увереност и да са ни за пример че чудесата се случват всеки ден.от една страна винаги когато прочета за някоя от вас че е успяла в очите ми има сълзи на радост но и мъничко завис.Но от друга страна това ми дава сили защото си казвам "ето тя успя и аз ще успея".не се дразнете от хорското щастие,радвайте се и се зареждайте с тяхната положителна енергия-ТОВА ПОМАГА ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ.на всички ни е ясно че  babydust7това не помага-ПОМАГАТ ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ ЕМОЦИИ С КОИТО НИ ЗАРЕЖДАТ БРЕМЕЛИНКИТЕ.Идва КОЛЕДА нека бъдем добри Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 160
ей ей момичета какво става.имам чувството че всички са малко напрегнати.не мисля че някоя от бремелинките ни се натрапва или ни досажда.мисля че всички те се опитват да ни вдъхнат увереност и да са ни за пример че чудесата се случват всеки ден.от една страна винаги когато прочета за някоя от вас че е успяла в очите ми има сълзи на радост но и мъничко завис.Но от друга страна това ми дава сили защото си казвам "ето тя успя и аз ще успея".не се дразнете от хорското щастие,радвайте се и се зареждайте с тяхната положителна енергия-ТОВА ПОМАГА ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ.на всички ни е ясно че  babydust7това не помага-ПОМАГАТ ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ ЕМОЦИИ С КОИТО НИ ЗАРЕЖДАТ БРЕМЕЛИНКИТЕ.Идва КОЛЕДА нека бъдем добри Heart Eyes

Напълно съм сагласна с теб! Нали всички сме тук, за да споделяме радост, мъка и очакване. Какво по-хубаво от това, някоя от нас да забременее и да ни държи в течение как е. А и всяка от нас я очаква тази радост - да забременее. Наистина вярвам в това.  Hug

# 42
  • Мнения: 284
аз пък съм тука Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 792
ама много пусто бе Tiredкъде сте всички.е поизтриха ни темичката ама кво ся тук може да си я продължим имаме 2 дена още Hug

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Наистина няма никакво движени днес.Къде сте момичета в това студено време?Аз съм се залепила за радиатора и пак ми е студено.Тъкмо казвах на милото че ще си сложа още един чифт чорапи.
Хера много ми хареса заглавието ти.Трябва по често да ни пускаш темички.

# 45
  • Мнения: 1 792
мен пък хремата ме мори яко.и ме е яд че този месец сме изпуснали датата на О.а така ми се щеше коледно бебче #Cussing out

# 46
  • Мнения: 183
Здравейте момичета Simple Smile
Аз доста отдавна не съм ви посещавала , то с тази работа просто не ми оставаше сили за каквото и да е било , бях през повечето дни от 7.30 до 21 или до 22.Много се радвам , че някои момичета са успяли и им пожелвам безпроблемна бременност.Не се карайте , все пак всяка от нас чака заветните две чертички , знам някои отдавна опитват , някои са отдавна в този форум и ако някоя една от нас се похвали , че е успяла трабва да се радваме , щом тя е успяла значи и ти ще успееш. Все пак тук всяка една споделя радостите , мъката и болката си.Не успяхме този месец , ще успеем другия. При нас също не стана този месец  , закъснението ми е от един ден , но скоро си направих тест и беше отрицателен , беше ми криво и гадно , но знам че все някога ще стане. Така , че пожелавам на Коледа много сбъднати мечти и вяра Simple Smile
А сега отивам да празнувам имения си ден Simple Smile На всички които се казват Анна , честит имен денс много Simple Smile и положителни емоции.

# 47
  • Мнения: 257
 newsm51 Здравейте и от мен!
Честито на всички нови бремелинки!
Няма да ви изброявам за да не пропусна някоя.Желая ви лека и безпроблемна бременност и много приятни емоции!Според мен забременелите вече момичета трябва да продължават да пишат тук за да ни вдъхват надежда с присъствието си,че и ние все още чакащите ще успеем.На мен лично ми е много приятно като видя нечия тема и ли нечий пост с такава хубава новина и винаги плача докато чета и си казвам,че и аз ще успея.Всички заслужаваме да бъдем щастливи.Идват Бъдни вечер ,Коледа и Нова Година-нека бъдем по-добри и да мислим положително!

# 48
  • Мнения: 1 436
Според мен забременелите вече момичета трябва да продължават да пишат тук за да ни вдъхват надежда с присъствието си,че и ние все още чакащите ще успеем.На мен лично ми е много приятно като видя нечия тема или нечий пост с такава хубава новина

 newsm10 Ама аз отчетните също ги чета редовно, та едва ли съм критерий в това отношение.

Честито на Jujka и Клара bouquet . Честит имен ден на rose-madder  bouquet. Ако има някоя друга Ан(н)а тук, да не се ослушва, а да почерпи  Mr. Green

Мегита, моя приятелка, която забременя непланувано, в деня преди да направи теста беше играла футбол с мъжете. То когато му е писано, се е закрепило добре Peace

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 20:02 от Juturna

# 49
  • Мнения: 883
Момичета, ще ме извините за това което ще напиша но наистина имам нужда да го кажа. Не смятам, че мястото на бременлийките е в този под форум, вие много добре знаете какво е да се бориш за това да станеш майка и да постигнеш мечтите си и поне на мен не ми е приятно и ме натъжава. Нямам против никой това си е ваше решение но просто знаете, че този под форум е за жени които не са постигнали още мечтите си и колкото да се опитвам не мога да се сдържа. Надявам се да не ми се сърдите Sad
Не съм дочела темата докрая, и предварително се извинявам, ако сте си изяснили въпроса междувременно, но нещо се надигна в мен и първо да си го кажа и после ще дочитам...
Ами ние, които се борим за второ дете и на нас ли мястото не ни е тук???
Не съм съгласна с теб Megita и ще пиша тук докрай!!!  Crossing Arms Е, все още не съм бременна, но и това ще стане и много ме обнадеждават всички вече забременели момичета.
Честито на успелите! Аз много се радвам за вас, момичета! Най-леката бременност да е вашата и много положителни емоции!!! Винаги ще ви подкрепям и ще ви помагам, ако имате нужда от мен!

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 20:53 от dididi

# 50
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте! Няколко дни не влизах тук, че имахме гости, а после сума ти време търсих темата...  newsm78 ,  докато разбера какво е станало...
Честито на всички нови бременелки   bouquet  Hug
rose_madder , не се отчайвай още, докато няма лелка, има надежда, теста не винаги отчита в началото.  Peace  и честит имен ден!   bouquet
А за протокола: аз нямам нищо против тук да пишат забременелите момичета. Не го чувствам като обида или демонстрация, напротив, като зареждане с енергия. На всеки е ясно, че пръскането на бременни вирусчета е шега, и непорочно зачатие втори път няма да има. Тук, където сме се събрали чакащи бебоци и нечакащи лелки, тези момичета, които са минали по нашия път вдъхват увереност, а в много случаи помагат със съвет.  Ако има анкета, то моето мнение би било: нека да пишат, стига в поста им да няма преминаване  на тънката граница между окуражаване (да продължим напред) и демонстрацията (вие сте там, откъдето ние идваме)  Peace
dididi, права си! Целта на всички тук е бебе, независимо кое поред, подробностите нямат значение.  Hug

# 51
  • Мнения: 564
Здравейте на всички!  Hug
Не се карайте мили момичета  Peace  Peace  Peace, santa2 скоро е коледа  Nature Snowman , нека сме добрички и за всяка ще има по бебче  passifier  Praynig..При мен М го няма все още, но всички симптоми за него  са на лице, че даже са и на N-та степен Rolling Eyes ...Страх ме е да си направя тестче..може би ако до понеделник съм така  newsm78..ще направя..ама чакането е супер изнервящо  smile3506 ! А моето мило само ми се кара  #Cussing out, че съм си мислела само за това..каза че докато не престана да го мисля..нямало да стане  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire!!!!!!!!

# 52
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ей, стига сте ме нападали. Аз мисля, че ясно написах какво имам в предвид, като сте решили да се заяждате няма да пиша повече тук. Има правила за форума и трябва да се прочетът, под форума Искам бебе е за жени които искат бебе и не са постигнали още целта си. За това под форумите са разделени за да не се получава така. На 1-ви януари става 1 година от както правим опити, смятате ли, че е приятно да се запълва форума само с бременлийки. Момичета много ви обичам и ви желая всичко най- хубаво и не искам да мислите, че имам нещо против вас, просто вие най- добре знаете, че човек понякога е по- добре да си каже всичко отколкото да си мълчи... Ако модовете решат нека изтрият поста ми но аз това мисля и това пиша. Не съм казала, че не трябва да пишат тук, да си пишат но да стоят по цял ден тук и да ни дразнят ще ме извините но аз не мога да мълча повече. Който както иска да го разбира но мисля, че е крайно време модераторите да се намесят и да си подредат малко форума. А и бъдете спокойни едни отиват в Отчетни а други отиват в Проблемното. Който както иска да го разбира... моите нерви вече се изчерпаха...А след като няма кой да ме разбере а има само кой да се направи на интересен това не е форум за надпревара, тук сме за да си помагаме а не за да се дразним. На мен бременлийките не ми помагат когато по- цял ден пръскат "вируси" от които няма никаква полза, но съм благодарна на тези които наистина ни влизат в положение и знаят как да се държат за да не ни дразнят. Сори ако съм ви убидила но това е.... аз мисля така на който не му харесва... всеки има право на избор и мнение това е моето а вашето не знам... и пак казвам аз не съм Мазохист... аз съм просто човек, отначало ми беше весело но вече става прекалено...

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравейте, момичета! Честито на новите бремелинки!  bouquet
Да кажа и аз, че абсолютно не съм съгласна с Мегита! Аз също имам едно дете, да си посипя главата с пепел и да се махна или какво; с много от момичетата, които вече са бременни станахме приятелки, макар и виртуални. Та аз плаках от щастие за Мия още преди да съобщи във форума, че е бременна, всеки ден с нетърпение очаквах да ми пише, че тестът и отново е положителен и сега се радвам и за всички вирусчета, сърчица и снимчици. В крайна сметка на всички ни е ясно, че бебето не винаги става от раз; точно в този подфорум нямаме кой знае колко сериозни проблеми с бебеправенето и не виждам с какво толкова трябва да се дразним от бременните момичета, които съпреживяват и нашите емоции. Предпочитам да чета как са момичетата и да се шегуваме и разведряваме обстановката, отколкото въпроси от сорта "ще ми покаже ли бременност тестът два дни след секс". И на мен ми е тежко, че не става; и на мен ми е криво, че всички около мен са бременни, но това не се отнася за момичетата тук, защото знам, че и те са чакали доста, и те са имали моите терзания и страхове и това ми вдъхва надежда, че един ден и аз ще гледам през техните очи. Мегита, сигурно нещо е провокирало апела ти, но моля те, не гони момичетата от тук! Мисля, че е нужно да бъдем толкова нетолерантни към хора, които са си част от нас, ако и нещо в живота им да е на различен етап от нашия.

# 54
  • Мнения: 163
Здравейте!

Хайде и аз да си кажа, макар обикновенно да не ме забелязва никой  Laughing. Аз лично съм от тези, които се радват със забременелите момичета и някак се зареждам с положително чувство. Мисля обаче, че момичетата, на които по една или друга причина им става кофти от постоянното присъствие на бремелинките, също имат право - всеки има право на свои емоции и чувства и те трябва да се уважават. Прави са, че форума е "искам бебе" и тук е преди всичко за все още искащите (без значение дали искат първо или пето дете). Аз лично рядко пиша точно защото няма с какво да се похваля и да разведря обстановката, но постоянно чета и забелязвам, че наистина споделени проблеми остават малко в страни на фона на многобройните "вирусчета". Пак казвам - на мен лично ми е кеф тук да присъстват повече такива постове, но щом има хора, на които им става неприятно и които ИСКАТ БЕБЕ, мисля че е редно успелите момичета да зачетат емоциите им, а ние, които се "зареждаме" от техния успех, можем да отскачаме до съседните форуми може би...

Късмет на всички и ЧЕСТИТКА от сърце Heart Eyes на най-новите попълнения в редиците на виделите заветната втора чертичка, лека и безпроблемна и нааай-прекрасните бебоци в края!

# 55
  • Мнения: 564
Абсолютно заставам зад мнението на Лудата Гъбка  Hug , смятам, че трябва да се зачитат емоциите и най-вече чувствата които са много много силно заплетени във фразичката ИСКАМ БЕБЕ.
Успех на всички!   bouquet

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ами, в такъв случай и аз ще трябва да спра да пиша тук, защото предполагам моят подпис предизвиква още по-негативни емоции. Не съм очаквала, че точно тук ще се породи подобен спор Sad Наистина е жалко. Значи когато на някое от момичетата му дойде М, сме първи да успокояваме и да казваме, че другия път ще стане / а сигурно някой и тайничко се радва, че не само при него не става/, а когато наистина стане, не можем да се зарадваме заради щастието на една от нас. Толкова ли са лицемерни всички честитки и мили думи, които съм чела досега и толкова ли е трудно да погледнем малко по-далеч от носа си. Дразнели значи, мен ме дразни неграмотното писане, трябва ли да искам от момичетата, които нямат понятие от правопис, да не пишат във форума, защото мен ме дразни?! И наистина под форумът е "искам бебе", а не "искам бебе, но не мога да забременея и не искам да виждам бременни". Ужасно е това, което се случва, защото едни от най-коректните съвети и мнения тук са именно от момичетата, които са успели и са наясно с повечето проблеми.
Съжалявам, че съм рязка и може би дори груба, но нали си говорим за чувства; е, това са моите... Ако прецените, това ще е последният ми постинг тук Cry

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Goldie мила недей така.Искам бебе е подфорум за всички които искат бебе-доколкото знам и ти искаш HugОтчетните подфоруми са за момичетата който вече са бременни.(Незнам защо още няма отчетна тема за Август-има толкова бременлийки а няма тема?) newsm78 Аз също съм от 1 год в този подфорум и разбирам Мегита е малко поизнервена.Иначе моето мнение си остава да идват бременните ни приятелки отвреме навреме да ни дават кураж и да ни помогнат със съвет(за първи признаци,графики...и т.н)
Goldie ако искаш бебе тук е твоето място.

# 58
  • Мнения: 1 792
е тази тема взе да се превръща в спор на женския пазар.аз може да не мога да пиша винаги верно(Goldie  прости ми мила)ама обстановката ми е харесва тук.предлагам всичко да си е както си е било досега.ако на някой не му харесва и не му допада да направи своя личен избор и да не пише.АААААААА.никой никъде няма да ходи и я сменете темата че вече ще ви напляскам калпазанки.някой сега е в О или лелката го е навестила и са му дошли в повече нервите и сега кардинални решения взеха да се взимат.я си починете малко и се успокойте и нека запазим добрия тон и чувства. Hug

# 59
  • UK
  • Мнения: 1 351
[Незнам защо още няма отчетна тема за Август-има толкова бременлийки а няма тема?)

 Може и аз да го открия ако изчакат още една седмица, тако гледам какви симптоми ме гонят от О, ама на...

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Megita a дано де Peace Аз бих те посъветвала да си траеш този път поне до прегледа.

# 61
  • UK
  • Мнения: 1 351
Megita a дано де Peace Аз бих те посъветвала да си траеш този път поне до прегледа.

 Оф, и аз така мисля така, че ще ви оставя в невидение  Hug

# 62
  • Мнения: 883
Ето една количка за бременните момичета, а и за бъдещите бремелинки  Wink http://foto.meta.ua/albums/userpics36/362251/hohma_015.jpg
Мисля, че може да се намери и в синьо.  Joy

# 63
  • Мнения: 4 362
Здравейте ,момичета!

Аз бях дълго време част от "искам бебе" ,видях/прочетох спора ви и реших да ви пиша.
Аз лично наистина ми беше много кофти когато някоя позната от тук забременееше,не ме разбирайте погрешно,обичах си кръга от приятели тук,но беше ми мъчно,защо при мен не се случва  Confused След като забременях,аз самата спрях да пиша тук,точно поради причината,че не искам на никой да причинявам болка,а и вече пътищата ни се разделят,рдните имат едни трепети,другите други  Rolling Eyes
Пожелавам ви на всички да видите бързо двете чертички  Hug 

# 64
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ето една количка за бременните момичета, а и за бъдещите бремелинки  Wink http://foto.meta.ua/albums/userpics36/362251/hohma_015.jpg
Мисля, че може да се намери и в синьо.  Joy

 Не бях се усмихвала цял ден но като я видях просто не можах и се посмях  Sunglasses

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Меги, искам как да не искам, повече от всичко друго; две години само за бебе мисля и май взех да изперквам. И за да разведря малко обстановката, да споделя как се изложих снощи в тази връзка - с мъжо по достойнство отбелязахме студентския празник и на него хич не му беше до кекс в 2 през нощта, обаче на мен... Blush И човекът се постара по всевъзможни начини да ми направи удоволствието, а на мен, като си събрах ума, първата ми приказка беше: и сега бебето остава за сутринта ooooh! Горкият, ако бях на негово място сигурно щях да подивея Rolling Eyes
Мушмороче, не беше насочено към теб, миличка, просто исках да направя някаква съпоставка, явно неуспешна, не се сърди Hug
Мегита, стискам палци от сега за другата седмица  Peace
Момичета, явно и на мен ми избиват чивиите, че този месец всичко ми е на въпреки: в три аптеки около нас няма тестове за ову и ги пропуснах този месец, а за капак сутринта ми се приходи до тоалетна и отидох, а като погледнах часовника после- 6 часа, а аз меря БТ в 6.30 и съответно меренето се оказа некоректно и все още не съм започнала Утрогестана. Дано утре сутрин не се издъня и успея да засека минало ли е овуто, че иначе ще трябва да стягам багажите пак за Варна и цветната снимка Sad

# 66
  • Мнения: 257
Голди-явно момента е такъв ,предпразничен и на всички ни избиват чивиите.И аз нещо съм спекла тия дни.Мегитка,другата седмица ще си чакаме двете.Аз да ви се оплача-пак пия фолиева киселина от две седмици и съм качила 5кг. EmbarassedОт скелет ще стана слон,просто в момента вечерям за трети път.Добре че половинката е нощна смяна,че да не ми гледа сеира.

# 67
  • Мнения: 249
Момичета, я и аз да ви попитам нещо: Колко време се пие фолиева к-на без прекъсване, т.е. прави ли се някаква пауза след по-продължително приемане? И един съвет от мен, ако позволите: Никоя от вас да не мърда от тук!Къде сте тръгнали да ходите? Какво е то това нещо? - " аз пиша за последно тук, аз също"... какви са тези работи?
Я оправете настроението и малко повече усмивки Laughing Laughing Laughing

# 68
  • Мнения: 1 792
Предлагам последно оточнение по спора и да приключим с темата:Мегита имаше в предвид че бремелинките не е необходимо да прекарват на 100% времето си при нас и да прекаляват не че не са желани.всички си ги обичкаме и им се радваме много.просто нервите ни са малко в повечко особено ако се мъчиш от повечко време.мисля че нещата се изясниха и никой никъде няма да ходи нали мацки?
dididi много готина количка.живот и здраве като имам бебче такава ще си взема Joy
vilikos  няма пренасищане на фолиевата киселина в органзма така че не се изисква да я спираш пиеш я докато не стане бебо и даже 3 месеца след това.
 Goldie аз самата много често си откривам грешки но къде от бързане къде защото пиша с една гадна клавиатура къде от незнания Embarassedги правя.не съм се засегнала въобще.аз съм с огромно чувство за хумор така че всичко е ок мила.също така търпя и критика Mr. Green
мисля че всико вече е наред и ще ви пожелая спокойна нощ  bouquet

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Който както иска да го разбира но мисля, че е крайно време модераторите да се намесят и да си подредат малко форума.
Защо на всеки и за всичко модовете са видновни Rolling Eyes Каквото съм решила съм зачистила..каквото сме решили сме преместили...нито аз нито Сънчи сме по 24 часа тук да следим кой какво прави и кой какво го боли. Разберете и ние сме хора.....Не мога да кажа на бременните - не пишете тук...при положение, че вие самите ги каните да наминават и да пишат. Почертавам думата наминавам.
Форумът е Искам бебе...независимо от това дали е първо, второ или енто...така, че момичетата, които се борят за второ мястото си им е тука.
Разбирам и раздразнеността на Мегита. Била съм тук две години преди да забременея....след като забременях почти не пишех тук или в Проблемното за да не дразня с лентичката си защото повярвайте ми разбирам напълно болката.
Нека има мир момичета. С пожелания за весел почивен ден и не скачайте винаги когато има спор на модовете...преди всичко ние първо сме потребители и тогава модове. Simple Smile

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 07:33 от Хера

# 70
  • Мнения: 686
Добро утро! Поднасям ви закуската в леглото:



Голди, от теб очакваме кафето, че много хубаво го правиш!

# 71
  • Мнения: 2 120
На мен забременелите момичета ми липсват когато не пишат.

# 72
  • Мнения: 1 792
добро утро и от мен.ммм каква вкусна закуска!
само че не съм убедена че Голди днес ще направи кафенце,мисля че от вчера нещата ще се променят(за жалост)ДАНО ДА ГРЕША! Tired

# 73
  • Мнения: 9 990
Всяка година има подобен спор.В проблемното е мааалко по-различно, там чувствата понякога взимат връх, трудно е.Подкрепям момичетата, правещи опити от цялата си душа.Имам си даже едни определени никове, които следя и без да участвам в темата вече.Спомням си, аз пък се дразнех на тема "немислене".Всеки има периоди тежки, емоционални, но не трябва да взимат превес.И все пак-забременелите момичета пак продължават да искат бебе, пишат в отчетните бременните си болежки и чакат просто да се случи....
Преди повече от година, за Нова година бях написала едно пожелание, към всички от темата.Съвсем искрено и простичко.А именно, че като минала по пътя, като усетила болката и щастието от това да стана майка, желая още по-силно това да се повтори, потрети....да съм пак така щастлива.МОмичетата, неизпитали още това чувтство да го усетят в пълната му красота и величие!Едни успяха през изминалата година, други се преместиха в проблемно и не спират да се борят за този миг вълшебен.Всичко е в главата и сърцето.Мислите.. копнежите,..обсебва ни...
Стана малко объркано, но някак исках да прехвърля част от оптимизма си тук, предколедно.Винаги има изход, винаги има решение.Просто е важно да сме наясно със себе си.Да се опознаем по-добре, понякога чрез критиките на другите, понякога чрез подкрепата им.
Лек ден ви желая и много топла и красива Коледа!Нова година-нов късмет!  bouquet

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро! Тук съм Mr. Green

Много мислих снощи и реших, че оставам; искам бебе повече от всичко и мястото ми е при вас. Съжалявам за резкия тон снощи, но наистина ми стана изключително неприятно да се делим!
Хубав почивен ден ви желая, аз започвам да правя торта, че баща ми се прибира днес от рейс след 7 месеца по моретата и съм много щастлива!

# 75
  • Мнения: 1 792
добро утро Голди.Радвам се че размисли Hug
ох с тези ваши вкусни закусчициии направо ми изтекаха лигите.май и аз ще завъртя една торта  chef
лек и спорен ден мацки Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 284
Добро утро ..Как сте момичета.. Hug Аз май взех да се влошавам даже съм на антибиотик тая пуста мъгла ми изяде главата ..имам усещането ,че пак ще мина на инжекции newsm45

# 77
  • Мнения: 118
Момичетаааа, хайде де  УСМИХНЕТЕ СЕ!!!! smile3503
А за Мegita и Goldie  love001  love001 hug hug

# 78
# 79
  • Мнения: 284
Момичета много съм разстроена.....Вчера се скарах с човека с главно Ч ..и още не ми се е обадил Sad cry

# 80
  • Мнения: 1 792
еми обади му се ти

# 81
  • Мнения: 284
ох колебая се да ти кажа не става винаги аз да права компромисите... newsm78 Sad ще изчакам до 14:30 пък ще мисля тогава....Вече ми писна с това аз тука той там  #Cussing out

# 82
  • Мнения: 171
Здравейте момичета   bouquet
Аз два дена не съм ви чела, и въпреки че спорната тема вече е поприключена, нека и аз да се изкажа. Искам бебе си е искам бебе и разбира се главно трябва да пишат опитващите се, но защо да не минават и забременелите скоро. Може да се поучим от техния опит, да "чуем" че се е получило което е важно защото виждаме съвсем реално че рано или късно се получава. Разчитаме на тактичността и личната преценка на всяка новобременна дали ще пише непрекъснато или отвреме навреме или съвсем не. Всички хора са различни, и аз се дразня от много неща. Една вечер се бях напила и влязох във форума видях тема "еди кво си ли да пия или по-добре едикво си "/като не става въпрос за лекарства/, и така се издразних че щях да напиша да пие бира с водка и кюфте за мезе. Ама се въздържах, добрия тон надделя дори над алкохола  Mr. Green

Желая успех в бебеправенето на всички включително и на себе си  Grinning  

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 13:49 от Саша

# 83
  • Мнения: 1 792
аз да ви кажа евала на Миа.Хем не ни забравя и идва от време на време хем не досажда.аз чакам гости(родата Tired)такче ви оставям  с пожелания за хубав ден

# 84
  • Мнения: 183
Здравейте , момичета Simple Smile
Аз не се отчайвам , знам че бебчето няма да стане от раз , макар да искам бебе повече от всичко.Знам , че това което ще кажа не е за тук и в този подфорум , но знам какво да е расте в теб малкото човече , да се радваш всеки ден , че ще станеш майка , но когато го загубиш болката е още по голяма.Искам бебе и затова дойдох в този форум , искам го с цялото си сърце , но все пак ме гонят моите страхове. Мисля , че изчакахме доста време в мъжа ми докато не почнахме с опитите , но и двамата го искаме. Мога да кажа , че М или както тука се нарича лелката все още не е дошла , но знам , че ще дойде , не е станало този месец , ще пробваме сега та може нашата приказка пак да се повтори на Нова година , пожелавам си го и го желая на всяка от вас. Лек и спорен ден пожелавам на всички. Simple Smile)))))  bouquet

# 85
  • Мнения: 171
rose_madder незнам от колко време опитваш, но искренно ти желая бебче  smile3521 Това наистина е най-голямата радост, която може да изпита една жена. Нямаше да го знам ако не бях бременна известно време, допреди това въобще не съм мислила по въпроса...Но когато се случи чувството е прекрасно. То само ние жените може да го изпитаме точно същото, всички тези промени които стават в тялото...Желанието на всички нас е не само духовно, но и почти физическо. И съм сигурна, че една по една ще се случи на всяка от нас.  love001
Нещо се разчувствах... Blush

# 86
  • Мнения: 2 309
Голди,миличка,никой не е казал,че искащи второ дете не са за тук.Аз също искам второ...Вече две години станаха.Още малко срок си отпускам и се местя в Проблемно.
Никой не е казал да не пишат вече забременели момичета от групата,просто нека не се пресича тънката граница,с присъствието им на сто процента.Това не е завист към тях,това е страдание от собствения ни неуспех.Никой не им желае зла участ,всички се радваме за тях!!! Hug
Нека да са умерени в присъствието си,не изчезнали!!!
Дано спора приключи...Никой никъде няма да ходи,освен ако не забременее и да бяга към отчетни Praynig Hug Flutter Praynig         Нали девиза,към всяка новодошла е "Дано не се задържаш дълго тук..." Hug

# 87
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Писах, писах, и всичко се затри...почвам отначало...
Вчера следобед не съм влизала, но това, което прочетох преди малко ме разстрои...честно казано се чувствам лично засегната.
Да разбирам ли, че като имам вече дете, мястото ми не е тук? Да разбирам ли, че след всичко, което ми се случи, вече НЕ искам толкова силно бебе? Напротив, ИСКАМ го повече от всякога!!!
Лично аз не считам, че един спонтанен аборт и едва два месеца неуспех ме пращат в Проблемното.
Скоро ще стане почти година откакто вися тук. Трябва ли вече да си ида? За да не "наранявам" нечии крехки чувства с лентичката си например?
Този форум ми даде много. Информация. Приятелство. Подкрепа. В най-трудните мигове момичетата тук - Дари, Леичка, Пенелопа, Жабчето, Светли, Силвър, Дидиди, Блак Р, Стеф, Елф, Меги / сигурно пропускам някого, извинете ме/ ме измъкнаха от дупката, в която ме запрати  един неочакван аборт. Смело мога да кажа, че те бяха повече до мен, отколкото съпругът ми / не виня него, а лекарят, накарал го да ме пренесе - гола и оплискана в кръв...в безсъзнание, като че ли е нямало санитари.../. Те бяха до мен и после, при последвалите проблеми. И сега какво - да махна с ръка и да не се зарадвам на бременността на някой от тях. Не, не съм такъв егоист. Аз съм човек - понякога ми е тъжно, понякога се радвам.
Нима някоя от вас ще ми каже, че не е проронила поне една сълза онази вечер за жертвите край Бяла или при поредния репортаж от Българската Коледа? Няма да повярвам. Защото точно чувствата ни отличават от машините.
Как тогава да не се зарадвам искрено на щастието на някоя от вас - та нали то е надеждата за моето такова.
Както Пенелопа е казала по-горе - от позицията си на майка мога да оценя още по-добре това безмерно щастие. И да ви го пожелая. На всяка. Ако можех, бих ви направила щастливи всичките още сега, в този миг. Но ние сме просто човеци. Понякога тъжни. Понякого весели. Но никой не ни дава право да се разпореждаме с чувствата на другите. Ако не ми е кеф - просто не чета.
Мили бременлийки - ще се радвам всеки ден да разбирам, че сте добре, че коремчетата ви растат и бебчовците ви подритват отвътре. Защото съм човек. И на мястото на сърцето си имам сърце.
А не камък.

# 88
  • Мнения: 883
Скъпа Мариета, разплака ме. Странно как си прочела мислите ми. Аз вече изразих негодуванието си към мнението на Мегита. Меги, как ти изглежда твоята 1 година спрямо 2, 3, 4 или повече. Не, че искам да се поставиш на моето място... ние опитваме вече 4 пълни години - януари започваме 5-тата. И това, че имам едно дете не ми пречи да искам още. (колкото даде Господ) Но единствения път, когато изпитах завист към забременяла жена беше тази "майка" която скоро беше пребила две от децата си. И то не беше точно завист, а яд и вътрешен протест. Нещо в мен се преобърнна и си помислих "Господи, защо на нея си дал 4 деца а на някой, който заслужава много, много повече не си дал нито едно?" И пак някак си поисках за другите първо и после за себе си. Вътрешно го усетих така. И наистина всяка нова бременност в този форум е съпроводена с огромна радост и малък празник вкъщи. Дори моят съпруг е в течение на тия събития и той се радва. Понякога пита за вас, понякога бърка имената ви (например Мегита, Меги и Мариета), но и той се радва и усещам как се опитва да ме предпази от евентуални лоши мисли, като ми казва - "И нашето е там някъде, но е на опашката и само трябва да изчакаме  да му дойде реда. Никой няма да ни го вземе."
        Много ще се радвам, ако страстите се успокоят сега и започнем утре нова седмичка с много приятелски тон и добри новини. Лека вечер и от ман! Желая ви всичко най-най розово и бледосиньо. Мир и любов!

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
beli4ka видях че си се похвалила Честито!!!!  bouquetИмах прдчувствие за теб.
дидиди незнаех че оттолкова дълго се борите. SadДано в най-скоро време ни зардваш Hug
mari_eta още веднъж ти благодаря-ти си знаеш защо Heart Eyes

# 90
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ДидиHug! Възхищавам ти се! Дано съвсем скоро опашката пред вашето бебче свърши и то почука на вратата ви Praynig!
Разбира се - мир и любов Heart Eyes! Нека с новата седмица изчезнат всички черни мисли.
Нека посрещнем Коледата със смирение и доброта в сърцата си! За да получим отплата за делата си.

А заглавие за новата темичка newsm78?Хайде - на помощ!

Сетих се за едно :
Коледата чука на вратата, носи изненади във торбата.

Айде де, никой ли нищо не измисля...

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 17:54 от mari_eta

# 91
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Добър вечер, днес много мислих и много емоции се надигнаха в мен. Искам да се извиня за конфликта който възпламених и наистина ми е неприятно, че съм толкова дирекна и не мога да обяснявам по- точно нещата но това вече няма значение, всеки си е направил своя извод и решение. Само съжалявам за това, че повечето скочиха срещу мен вместо да се опитат да вникнат дълбоко в чувствата ми и да се опитат да разберат болката ми. Никога не съм завиждала на бременлийка, никога не съм изпитала злоба или гняв, че е станало при една а при мен не е, никога не съм честитила с някаква завист или от някакво "задължение", винаги съм се радвала със сълзи на очите за всяко момиче видяло двете чертички. Нямам нищо против жените които имат вече деца, и ми е гадно, че това го казах не веднъж но то всеки се прави, че не е прочел или, че така му е било изгодно. На 30% от момичетата тук не ме разбраха но се радвам, че другите 70%  разбраха аргоментите ми и застанаха зад мен, посъветваха ме да се изразя правелно но сметнах, че няма смисъл защото всеки си има своите страсти... Никой не се сети да ме попита от какво са породени тези ми емоции а само получих нападки. Миа е изключителен човек, тя винаги ще е тук при нас, тя е съпричасна с балката ни, и е полезна за всички ни... Никога не съм искала да убидя някой, да нараня чувствата ви, но моите бяха наранени но тези на които съм разчитала вече година просто не ме разбраха. Наистина ме извинете за това което направих но аз си подържам едно положение и няма да го променя
 Обичам ви и се надява до 6 дена да разберете защо съм се държала така. Надявам се новата тема да започне на чисто и да се забравят всички неприятни моменти които СЪЗДАДОХ...  Cry

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 19:17 от Megita

# 92
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мегита, никой не те напада, но разбери, че с тези свои изблици огорчаваш много хора.
Има една проста приказка - "Три пъти мери, един път режи". Аз мога да я трансформирам така - преброй до три, задръж въздуха и чак тогава кажи това, което си решила. Млада си още, с годините ще разбереш, че не винаги това, което ти е на сърцето, трябва да ти е на устата. Тактичността е едно от качествата, което се цени най-много.
Да не би да мислиш, че на мен понякога не ми е криво, че в дните когато ми идва нямам никакво желание дори да се доближа до компютъра...но какво ще спечеля с това? На кого "ще накривя шапката"? Единствено и само на себе си. Повярвай ми, в живота има далеч много повече неща, заради които си струва /щеш нещеш/ да си хабиш нервите.
Моля се след време/ дано да е скоро/ когато пред теб възникнат по-големи проблеми, когато бебчето ти плаче и ти незнаеш защо, когато изгаря от температура и бълнува, когато си ожули коленете, когато не може да заспи от мъчителна кашлица, когато по бузките му се търкалят сълзи от обида или заради счупената играчка, когато любимият човек до теб е болен и ти се чувстваш безсилна да му помогнеш...моля се тогава да си спомниш за тези наши размисли, за моите думи и да оцениш приоритетите в своя живот.
Тогава, вярвай ми, ще ти трябват много по-здрави нерви, от нежна и крехка жена ти трябва да се превърнеш в най-силния човек на света, колкото и да те боли сърцето, да сложиш дежурната усмивка на лицето си, и свита на две до креватчето, не мигнала цяла нощ, с глава, пламтяща от тревоги, да си кажеш като любимата ми героиня Скарлет О Хара" И утре е ден. Ще мисля за това утре."
Ето затова мисля, че всяка една от нас има право да изживее както иска, по свой начин щастието си - защото после надали ще има време за това.
И ако на някой това не му харесва, нека има силата и смелостта да го преглътне или просто да не го изказва гласно. Защото думите плющят като бич през лицето ни. А ние не сме заслужили това, нали?

# 93
  • Мнения: 1 425
Megita разбирам те донякъде как се чувстваш,тъй като моята първа братовчетка с която сме неразделни от 10год.се опитват за бебе и не става и знам много добре как се чувства.Всеки път когато отида при нея с моя син или момента в които и съобщих че съм бременна, виждам мъката в очите й.И колкото и да се обичаме винаги се натъжава когато съм при нея.Но миналата седмица и направиха ин витро и сега виждам ,че гледа по друг начин.Искренно се надявам и ти след 6 дни да гледаш по друг начин на нещата!Аз също мисля че донякъде е добре бременните момичета да пишат тук за да могат да вдъхнат надежда на всички пишещи тук.Но и теб разбирам............. Hug Hug Hug

# 94
  • Мнения: 1 792
мисля че вече всички се разбрахте и всичко е наред нали.и си оставаме пак същата банда Sunglassesнали?
а може ли да питам нещо (женското ми любопитство ме човърка)какво ще е след 6 дни.ако съм проявила нетактичност ме извинете.не сте длъжни да ми казвате.ще кажа само че ако е за хубаво ще стискам палци Heart Eyes

# 95
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
мисля че вече всички се разбрахте и всичко е наред нали.и си оставаме пак същата банда Sunglassesнали?
а може ли да питам нещо (женското ми любопитство ме човърка)какво ще е след 6 дни.ако съм проявила нетактичност ме извинете.не сте длъжни да ми казвате.ще кажа само че ако е за хубаво ще стискам палци Heart Eyes
Мисля, че тогава Мегита  не чака лелката... ако бъркам, извинявам се  Embarassed

# 96
  • Мнения: 183
Здравейте , момичета !
Саша не правим опити като другите мимичета от година или няколко години , а само от ноември месец , знам за вас е малко време това , но искам бебче , затова дойдох в този форум.Не бях влизала тук повече от година и нещо , бях останала с много добри впечатления от този форум , наистина имах приятелки тук , даже с едно от момичетата все още си пиша , но тогава бях в отчетните.Първата ми бременност не знам как стана , като някакво чудо , не бяхме правили някакви специални опити , просто от време на време мъжа ми се изпразваше, през по голямата част сме се пазели.Да но стана точно на 8 декември , аз не знаех , че съм бременна , почнах нова работа и смятах , че ми закъснява от нерви.Няма да ви кажа каква изненада беше за мен да установя , че съм бременна.Направих си 4 теста и все още не вярвах , чак като отидох на лекар и се потвърди тогава повярвах.Загубихме бебето в 9 месец при раждане.Не знам света ми се срина , не исках никой и нищо , а да не говорим и че за мен имаше опасност  да умра , но останах жива , и до сега се обвинявам , че аз съм виновна за загубата , но най вече ме поддържа мисълта за следваща бременност.А  сега когато имам бременни колежки , завиждам им защото и аз искам , но не бях готова , но вече съм и го искам още повече , но няма как да не кажа , че все още ме е страх.Знам че имам проблеми гинекологични , трябва да си направя изследвания ,но това ще стане след Нова година ,затова ще споделя тогава.
Надявам се всяка от вас да изпита чувството , че ще стане майка , това е най голямата радост.Пожелвам ви приятна вечер и благодаря ,че ме изслушахте.

# 97
  • Мнения: 1 792
rose_madder  това което ти се е случило скъпа е ужасно,надявам се скоро да се сбъдне желанието ти да държиш в ръцете си едно прекрасно бебче. baby_neutral
мисля че вече всички се разбрахте и всичко е наред нали.и си оставаме пак същата банда Sunglassesнали?
а може ли да питам нещо (женското ми любопитство ме човърка)какво ще е след 6 дни.ако съм проявила нетактичност ме извинете.не сте длъжни да ми казвате.ще кажа само че ако е за хубаво ще стискам палци Heart Eyes
Мисля, че тогава Мегита  не чака лелката... ако бъркам, извинявам се  Embarassed
аз ще я измета тая лелка от тук да знаете Sunglasses.а междо другото миналия месец моя мъж се базикаше че ще мете и той и даже че прахосмукачка ще пуска и една вечер се лигавихме с прахосмукачката на тази тема и на другия ден 4 момичета се отчетоха с положителни тесчета. Thinkingтози месец пак ще го пусна да чисти newsm75 newsm79 newsm28 newsm10

# 98
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Аз също много се радвам на забременелите момичета, особено като идват на ни навесятват  Hug
По този начин ме карат да се чувствам добре, да повярвам че и при мен ще стане чудото!
Ако кажем, че вече бременните момичета не трябва да влизат тук, това би трябвало да означава, че не сме им се радвали истински. Все едно сме ги поздравявали ей така от куртоазия. Нормално е да има и завист, но според мен тя е не че другите са успели, а за това че при теб не се получава. Надявам се, бремелийките ни да продължат да идват да ни виждат и да ни повдигат настроението!
Аз също опитвам от март месец, през това време минах през много неща, много сълзи и депресии и на мен форума много ми помага.
Мариета, Дидиди, Дара, Пенелопа, Жабче, Светли - има и други момичета дано да не обидя някой с това че не съм го споменала -  Hug много се радвам, че съм ви познам, пък било и виртуално и се надявам всички да успеем!
Лека нощ на всички! И нека новата тема не бъде белязана с тази дискусия, а има само добри чувства и новини!

# 99
  • Мнения: 183
Макар да ви посещавам от скоро , надявам се да станем приятелки , радвам се за всяка от вас която е бременна , защото знам какво е.Мушморок благодаря за подкрепата м, аз също ти пожелавам тъпкано да ти се връща.

Общи условия

Активация на акаунт