Седмица студена но от надежди напоена - 04.12 - 10.12.06

  • 3 355
  • 99
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Момичета пишете в тази тема до края на седмицата.
Мерси за разбирането...имаше проблем със форума и някои съобщения са изтрити.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Пу, първа да се разпиша  Grinning

Момичета - теста е с  EFP - с мноого ярки чертички, които веднага се появиха този път. Теста беше Presto, снощи като се прибрах от работа си го купих и го направих.

Още веднъж ме извинете  Flutter,че чак сега ви го съобщавам, но знаете как е когато човек има рожден ден - колеги, гости и т.н.

Искрено пожелавам на всички ви скоро и вие да получите такива подаръци - Коледата наближава  Hug santa2 EFP smile3504.

Благодаря на всички ви за хубавите пожелания за Рождения ми ден  newsm51 newsm51 newsm51

Ей, и да не мислите че лесно ще се отървете от мен , мисля да си поседя още тук  smile3534

Приятни почивни дни и много  luvbed luvbed luvbed

# 2
  • Мнения: 941
Jujka честито, и леко и безпроблемно бременеене, и накрая сладко бебче
хи хи хи
и моя тест от днес сутринта е  EFP чертата е бледа но е там, много се радвам

# 3
е хайде и аз да се включа! Бледа, ама чертичка! Честито на всичкииииииииииииии! Вчера най- накрая и аз ги видях две!

# 4
  • Мнения: 941
bin и на тебе мила честити и безпроблемно
Jujka повлече крак ти, хайде и други да се отчетат
и аз този месец мислех че няма да стане, отчетохме се само 2дни преди овуто, и моя мъж мислех да го метна в списъка, а той си е свършил работата и затова не си е давал зор

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Ей, момичета - много ви се радвам   bouquet Hug

Клара, то и мойта графика е бе еднаа.....никой не предполагаше, че можа да е станало този месец, но стават чудеса всеки ден  Blush

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Честито на момичетата с две черти   bouquet

# 7
  • Мнения: 534
4естито на Jujka
...и на Клара 4естито

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 09:47 от Хера

# 8
  • Мнения: 118
Jujka,Клара,Bin ЧЕСТИТООООООООООООО, прекрасна новина!!!!   Joy Joy JoyЛека и красива бременност ви желая, момичета!!!!!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито на всички видяли двете чертички!!!  bouquet

# 10
  • Мнения: 566
 Hug Hug Hug Честито и на тричките!!!  Hug Hug Hug
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 686
Жужка, Клара, Бин, Титини, ЧЕСТИТО и от мен! Лека и безпроблемна! И август месец да гушкате по едно сладко малко лъвче!

Аз скоро не съм писала във форума, тъй като напоследък имам доста работа, която трябва да свърша преди празниците. Иначе не съм ви забравила
 Hug

# 12
  • Мнения: 1 425
Честито на двете нови майчета и им пожелавам спокойна бременност. Hug Hug Hug
А може ли нещо да Ви питам.Снощи нещо не можах да спя.На всеки час се събуждах.В 4ч.сутринта си премерих Т беше 36.8.След това съм заспала до 7ч.и не съм ставала повече и тогава си я премерих беше 37.0 .А до сега меря винаги в 7ч./ректално/ Та сега незнам коя Т да смятам за вярна. newsm78Благодаря Ви!  bouquet

# 13
  • Мнения: 284
дойде ми...няма да си имаме бебе ........

# 14
  • Мнения: 1 425
дойде ми...няма да си имаме бебе ........
Нищо мила ,не се отчайвай идва нов месец с нови надежди.Нали така! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт