Луди случки с луди хора!

  • 2 194
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 560
Темата ми е провокирана от нещо,което ми се случи току що.Не е кой знае какво,но ме замисли колко луд народ се е навъдил. smile3516
Напазарувах във Фантастико,излизайки от касата,виждам бюро за граждански отговорности.Оставям торбите на земята и почвам да говоря със служителката за различните цени.Към нас,или по-скоро към мен,се прилижава мъж на около 60 год.с доста тобри в ръцете.
Ухилен до уши пита:
-Извинете,можете ли да ми вдигнете ципа?
С жената млъкваме и гледаме тъпо с оцъклени newsm09.Гледаме го-облечен с плетена жилетка и отгори шуба.Докато размишлявам кой цип и изобщо какво става,чичото почва да си набира ръцете с торбите към ципа на шубата и мърмори:
-Много съм се натоварил,ще счупя нещо.
Аз вече се окопитих и му заявих да си остави торбите някъде,да се оправи и тогава да хуква където е ръгнал.Той,още охилен,измърмори:
-Еееее,какво толкова,ще пипнете чужд мъж.
Двете с жената от бюрото не изкоментирахме случката-явно онемяхме и двете. newsm12

# 1
  • Мнения: 15 619
Е, не ти е било скучно! Mr. Green Joy

# 2
  • Мнения: 983
Всеки луд с номера си.......... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 252
Ха ХА ХА #Crazy Shocked

# 4
  • Мнения: 2 407
Всякакъви ги има Grinning

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Купила съм си ароматизатор за стая, аерозол. Седя на една пейка и чакам автобуса в родния ми град. До мен сяда един мъж и съвсем сериозно казва: "Извинете, може ли да се пръсна с Вашия дезодорант?" Докато реагирам, взе го и се напръска почти навсякъде. След това го остави.

Аз също му го оставих  hahaha

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Rolling Eyes какво толкова ви е помолил? Заети са му ръцете, страх го е да остави торбите, да не счупи нещо, не се е сетил да си закопчае шубата, преди да тръгне да излиза от магазина на студа вън...

Защо не му закопчахте ципа? Надали щеше да е страшно, щяхте да му помогнете, все пак.
На мен ми се е случвало, като са ми натоварени ръцете с торби и дете, да моля точно такива неща случайни хора. За щастие винаги съм попадала на любезни и отзивчиви хора, които са ми помагали и помагат, а не ме натирват да си оставя торбите и детето, че да се оправя сама. Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 560
Принципно си права.И майка ми каза:"Какво пък толкова".Така е,но аз също бях с торби и то яко и си ги оставих на земята и си говорех с жената.Във Фантастико има маси,поставени с цел всеки да си оправи покупките,да се нагласи и да си ходи по живо,по здраво.Аз също съм помагала на хора-отваряла съм врати,носила съм торби,отключвала съм врати,сваляла съм колички с бебовци.
Просто чичкото много гадно се хилеше и също толкова гадно се изпъчи напред.

# 8
  • Мнения: 1 951
Лято е.Жена с много торби тича за да успее да се качи на автобуса.Доста пълничка и с голям бюст.Докато тича едната й гърда изкача от блузата, но тя още не беше видяла.Когато се спря и видя се притесни и каза на най-близкостоящия до нея мъж да й помогне.Не разбрах за каква помощ идеше реч, но човека вместо да й вземе торбите просто й напъха гърдата обратно в блузата  Joy

# 9
  • Мнения: 6 155
Лято е.Жена с много торби тича за да успее да се качи на автобуса.Доста пълничка и с голям бюст.Докато тича едната й гърда изкача от блузата, но тя още не беше видяла.Когато се спря и видя се притесни и каза на най-близкостоящия до нея мъж да й помогне.Не разбрах за каква помощ идеше реч, но човека вместо да й вземе торбите просто й напъха гърдата обратно в блузата  Joy
Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 560
Е т`ва кърти мивки от хумор.. newsm62 newsm62 newsm62..

# 11
  • София
  • Мнения: 2 271
Лято е.Жена с много торби тича за да успее да се качи на автобуса.Доста пълничка и с голям бюст.Докато тича едната й гърда изкача от блузата, но тя още не беше видяла.Когато се спря и видя се притесни и каза на най-близкостоящия до нея мъж да й помогне.Не разбрах за каква помощ идеше реч, но човека вместо да й вземе торбите просто й напъха гърдата обратно в блузата  Joy
Eто, че има отзивчиви граждани  Joy

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вчера следобед бях излязла до огрдата на училище да изпуша една цигара. Тъкмо щях да се прибирам и един господин ме спира да ме пита: "Вие ли сте госпожата на дъщеря ми?" Аз отговорих, че най-вероятно ме бърка с някой, защото не го помня като родител на учениците ми. То продължи да упорства: "А не преподаваш ли на Атанаска?" Казах не и тръгнах. Тогава го чух зад гърба ми да вика: "А на по-големи не преподаваш ли? Ела да ме научиш на нещо по-така, на някоя поза!" Shocked
Почувствах се много зле...

# 13
  • Мнения: 1 813
Вчера следобед бях излязла до огрдата на училище да изпуша една цигара. Тъкмо щях да се прибирам и един господин ме спира да ме пита: "Вие ли сте госпожата на дъщеря ми?" Аз отговорих, че най-вероятно ме бърка с някой, защото не го помня като родител на учениците ми. То продължи да упорства: "А не преподаваш ли на Атанаска?" Казах не и тръгнах. Тогава го чух зад гърба ми да вика: "А на по-големи не преподаваш ли? Ела да ме научиш на нещо по-така, на някоя поза!" Shocked
Почувствах се много зле...
Уффф секви идиоти има шъ знайш  ooooh!

# 14
  • Мнения: 560
Случка,зарказана от майка ми:
Тя,жената /пенсионерка вече/,20 год.работи на летището.На смени.Сутрин ставаше в 5 и тръгваще по първи петли.На летището на всички служители даваха карти за цялата мрежа на градския транспорт.
Та неделен ден,в автобус 84 сутринта в 6 дремят 5 човека-висчике служители на летището.Качва с контрольорка /в 6 сутринта в неделя повтарям/.Почва проверка,всички вадят карти.Стига до някакъв откачен колега на майка ми,който под носа и си дупчи билет.Почва се спор:
-Вашите карта или билет.
Човекът подава току-що продупченото билетче.
-Ми ще трябва да ви глобя!
-Що?
-Ми защото току-що си дупчихте билет,а кой знае от къде пътувате.Ако не се бях качила,можеше да се возите гратис до края.
-Ми няма да ме глобите.
-Е как така.
-Ми ей така.Аз имам карта/вади и показва/.
-Тогава защо си дупчите билет.
-Бе Вие ли ще ми кажете какво да правя.Ако искам ще си продупча цяло тесте билети.
И се връцнал.

Общи условия

Активация на акаунт