Какво колекционирате?

  • 15 319
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 560
Захарчета  Grinning Имам сигурно над 3 хиляди вече.
Ей на това му се вика "сладка" колекциика!!!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Салфетки колекционирах като дете и още си ги пазя за щерката.
А няма ли някой, който да колекционира картички. Имам събрани над 2000 и имам доста повтарящи се, особено изгледи. Ако има друг събирач на картички да каже.

# 47
  • Мнения: 218
Като дете колекционирах салфетки и разни станиоли.Сега съм се запалила по свещници и монети.Колекциите ми са доста стабилни вече Mr. Green

# 48
  • Мнения: 884
Салфетки колекционирах като дете и още си ги пазя за щерката.
А няма ли някой, който да колекционира картички. Имам събрани над 2000 и имам доста повтарящи се, особено изгледи. Ако има друг събирач на картички да каже.
Аз, и с удоволствие бих си разменила с някой желаещ!

# 49
  • Мнения: 2 907
Аз събирам ДВД-та. Имам около 200 филма, а ако имах материалната възможност щяха да са повече. Събирам и книги за изкуство. Но хубави издания.

Иначе вкъщи мъжът ми е този, който колекционира - миниатюрни войници, картини, оръжия, антиквитети, порцелан...и много още.

# 50
  • Мнения: 725
а някой не разменя     ли   салфетки ?

# 51
  • Мнения: 966
преди събирах марки и салфетки,а сега........сини чинии,купи,свщници,чаши......обичам сините неща

# 52
  • Мнения: 3 622
С голямо удоволствие ще се включа в темата  Grinning Аз колекционирам магнити за хладилник. Имам над 60 от всевъзможни места. Всичките ми приятели знаят за моето хоби и когато ходят някъде все ми носят по някой. Имам от Африка, Австралия, Ямайка, Канарските острови, Япония Англия, Канада и др. Последния ми го донесе приятелка преди два дни от Швейцария - и познайте "швейцарска крава". А и аз където и да отида това е първото нещо което си купувам. Целият ми хладилник е олепан с магнити и който дойде винаги първо започва да ги разглежда. Е ако някой иска да ми подари магнит приемам с най - голямо удоволствие  Hug

# 53
  • Мнения: 2 467
Embarassed Embarassed миии списанията плейбой и максим обожавам ги. опитвам се да събера пълната колекция на плейбой, но остават още няколко липсващи броя. мъжо ми много се кефи Party

И аз списание Плейбой   Mr. Green Но от как се роди малката позанемарих колекцията  Confused

# 54
  • Мнения: 420
   Още си пазя колекцията от календарчета и когато ми попадне някое го пускам в кутията, но скоро не съм ги разглеждала. Първите ми са от 1948 година. Наследих колекцията от майка ми.
   Иначе, с удоволствие си купувам книги, ако това може да се каже колекциониране.
   В момента заедно с мъжа ми колекционираме филми.

# 55
  • на път
  • Мнения: 2 804
В детството какво ли не (значки, картички, марки ....), но днес разни неща от гладко стъкло ....

# 56
  • Мнения: 1 873
Като малка всичко, което е било на мода  - салфетки, ония мирищещи лисчета, опаковки от шоколади, картички, постери, марки  и т.н.
В момента колекционирам раковини и камбанки.Купувам си където отидем всякакви размери.За камбанките ме запали мама.Също интериорни и модни списания, а и картини на любими автори!

# 57
  • София
  • Мнения: 6
Така като гледам май всички на определен етап от живота си сме колекционирали салфетки:) аз лично минах и през миришещите тефтерчета, опаковките от бонбони и т.н. дивотийки.
Сега, обаче хобито и колекцията ми са свързани с макети на кораби! При това само ветроходи smile3548 smile3549

newsm10 и аз така. Колекционирала съм почти всичко, но най-сериозно колекционирах салфетки още от дете - бях 5ти, 6ти клас като започнах сериозно и за няколко години ги бях поизоставила, но манията ми пак се запали и в момента си пращам по пощата с малки момичета, може да звучи странно но си е колекционерска страст

# 58
  • Мнения: 9 901
Захарчета  Grinning Имам сигурно над 3 хиляди вече.
имам малко, които не са често срещани, ако имаш път към София/или някой пътува към вас/, ще ти ги дам с удоволствие, че ми е жал да ги хвърля.

# 59
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
като дете  колекционирах салфетки,които трябва майка още да ги пази Mr. Green плакати, музика - тогава на касетки ,марки друго не се сещам  Thinking сега като голямо дете  Joy отново музика на дискове,смешни и интересни снимки и картинки,филми,свещи и свещници... захарчетата ги давам на татко  hahaha
В детството какво ли не (значки, картички, марки ....), но днес разни неща от гладко стъкло ....
В детството какво ли не (значки, картички, марки ....), но днес разни неща от гладко стъкло ....
казвай колко стъкло и какви цветове искаш хвърляме в огромни количества  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт