Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 98 отговора

out of space

Значи препоръча ми я една приятелка, която в момента заедно с мъжа и я правят.
Ядеш си всичко както винаги, но трябва да се пие прясно изцеден лимонов сок 30 мин. преди ядене.
1 ден- 1 чаша, 2 ден- 2 чаши, 3 ден- 3 чаши, 4 ден- 4 чаши, 5 ден- 5 чаши, 6 ден- 4 чаши, 7 ден- 3 чаши, 8 ден- 2 чаши, 9 ден- 1 чаша.
Ефекта бил пълно пречистване на организма и минус 5 кила.

Някой правил ли е това чудо питам, защото мисля да я пробвам- обичам лимони и няма дами е трудно, но ме е страх да не се повредя нещо  Rolling Eyes
Цитирай

Някоя язва освен да си докараш. Много киселинно ми се струва това за стомаха. Very Happy
Цитирай

Цитат на: Erica
Значи препоръча ми я една приятелка, която в момента заедно с мъжа и я правят.
Ядеш си всичко както винаги, но трябва да се пие прясно изцеден лимонов сок 30 мин. преди ядене.
1 ден- 1 чаша, 2 ден- 2 чаши, 3 ден- 3 чаши, 4 ден- 4 чаши, 5 ден- 5 чаши, 6 ден- 4 чаши, 7 ден- 3 чаши, 8 ден- 2 чаши, 9 ден- 1 чаша.
Ефекта бил пълно пречистване на организма и минус 5 кила.

Някой правил ли е това чудо питам, защото мисля да я пробвам- обичам лимони и няма дами е трудно, но ме е страх да не се повредя нещо  Rolling Eyes

На мен майка ми беше казвала подобна, но тя започваше с чаша гореща вода на гладно и после 30 мин преди хранене да пия лимонов сок.
Аз започнах, обаче ме скъса стомаха от болка. Имам си там некъв гастрит ли е, язва ли е и аз не знам и спрях.
Обаче пък го направих с грейпфрути. И съм доволна много.
Но не ям всичко. Ям препечен черен хляб, обезмаслено и обезсолено сирене, месо (не тлъсто) и зеленчуци, но никва захар, никакви тестени.
Цитирай

Варна

Не знам, много лесно ми се струва, изчакай да свършат приятелите ти диетата и кажи резултата. Може и да има ефект, нещо подобно на ябълковия оцет, саме че лимонена киселина. Хем и повечко вит.Ц
Цитирай

out of space

Да, също и ефекта от пречистването на организма се забелязвал от това, че урината потъмнявала... Rolling Eyes
Цитирай

geography.tar.gz

Може ли лимоновиат сок да с вода смесен? Ще пробвам и ще ви кажа. Все пак ми се струва твърде голям разход на вит.Ц , но може и да има ефект. Ако не друго поне от тази диета всички ще сте здрави и грипа няма да ви спохожда Razz
Цитирай

out of space

Момичета, току- що си направих първата чаша лимонов сок  Very Happy
Ще се пробвам на този фронт, че със зелевата супа хич не се справих.
Само се чудя какво ли ще стане с бъбреците ми при такава атака на вит. С  Rolling Eyes
Цитирай

Бургас

Въпрос за петия ден? Лим.сок се пие преди ядене - 5 пъти ли трябва да папам? Laughing  Rolling Eyes
Цитирай

out of space

Цитат на: Milenika
Въпрос за петия ден? Лим.сок се пие преди ядене - 5 пъти ли трябва да папам? Laughing  Rolling Eyes

Хаха, може нещо дребно....бисквитка например.
Аз си изпих чашата и после нищо не ядох- не бях гладна  Rolling Eyes
Цитирай

geography.tar.gz

Момичета и аз съм вече на диета. Изпих първата си чаша лимон с вода(  нали може да не е чист), ха сега да видим дали ще има ефект #angel
Цитирай

Цитат на: Medea
Момичета и аз съм вече на диета. Изпих първата си чаша лимон с вода(  нали може да не е чист), ха сега да видим дали ще има ефект #angel

Eеее, ти пък от петък ли бре Laughing Петък е ден за злоупотреби.

Но и аз съм склонна да го опитам тоя лимонов диет, но разреден, чисто не мога да пия Laughing
Цитирай

София

Аз я знам, но вместо броя на чашите са лимони, които всеки ден увеличаваш с 1 така до 8 и после намаляваш с 1 .
Цитирай

Sofia

Това ми прилича на диетата с ябълковия оцет. Кажете дали има ефект, че от оцет-а никакъв нямаше, само си промих червата
Цитирай

Варна

Цитат на: Erica
Само се чудя какво ли ще стане с бъбреците ми при такава атака на вит. С  Rolling Eyes

Осведомена съм, че витамин Съ при предозиране се изхвърля с урината, така че нямало опасност от хипервитаминоза. Бъбрека да работи, да не се офлянква.
Успех с диетата!
Цитирай

out of space

Цитат на: Medea

Не знам дали може...но със сигурност знам, че сол не трябва да се слага, щото ставало основа. Ако слагаш водичка, мисля че не е проблем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 98 отговора