искам натурален крем за зимата:) помогнете

  • 895
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 811
Здрасти мацки:)
купих си колд крем на аВен , но...и тои съдържаал парафинум ликуидум или минерално масло. а уж се води медицинска козметика. моля ви, аз нищо не разбирам, но ако може да ми препоръчате крем за лице, да е подходящ за зимно време да ми пази кожата, да я подхранва и тн. оята кожа уж е нормална/смесена, но доста изсъхва от студа. за почистване ползвам на еуцерин зелените неща, но не всеки ден за да не я изсушавам. тоест всеки дн си мия лицето с вода и много мек сапун, а два  пъти седмично със зелената на еуцерин, веднъж седмично правя парна баня. лицето си го мажа след това с каквото имам- пробвала съм доста неща, но нищо не ми е харесало особено. имам една явна отчетлива гъна на челото и искам сега зимата д ане ми се появят нови. на 24 съм. мерси:)
прдпочитам медицинска козметика...нещо което да е крем за всичко- дневен нощен и тн. иначе крем с висок ув фактор си имам на биодерма.

# 1
  • Мнения: 2 922
Течният парафин създава филм в/у кожата, който я предпазва от студа.

течен парафин е омекотяващо и овлажняващо средство, повишава еластичността и тургура на кожата. Отстранява неприятното усещане за стегната и суха кожа и я защитава от вредното влияние на околната среда и средствата на битовата химия.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 260
Не е съвсем това,което търсиш,но може би детски крем за студено време ще ти свърши работа.

Аз се сдобих с Чико и го ползвам за мен и детето.

# 3
  • Мнения: 286
и аз в последно време предпочитам медицинска козметика..довплна съм и от Авен,и от Виши и от Юсерин...в момвнта използвам на Юсерин- хидро протект мат флуид и хидро баланс...препоръчвам тъи втория за зимата Peace

# 4
  • Мнения: 12 571
Пробвала ли си крема за мазна и смесена кожа на Талодерма (този в тубичката)? От собствен опит силно го препоръчвам. И за студеното време е добър. Не е с парафин, а с пчелен восък и с конкрети от роза и лавандула. А и да не ти хареса, определено няма да е скъп експеримент  Wink
Не се подвеждай обаче да съдиш за качеството му по цената!

# 5
  • Мнения: 661
Пробвала ли си крема за мазна и смесена кожа на Талодерма (този в тубичката)? От собствен опит силно го препоръчвам. И за студеното време е добър. Не е с парафин, а с пчелен восък и с конкрети от роза и лавандула. А и да не ти хареса, определено няма да е скъп експеримент  Wink
Не се подвеждай обаче да съдиш за качеството му по цената!
Аз също бих ти препоръчала Талодерма. Мисля, че отговаря напълно на това, което търсиш. Макар да е на по- ниска цена, качеството е добро. Има различни кремове и като отидеш в аптеката мисля, че там ще могат да ти препоръчат най- подходящото за теб. Аз съм ползвала няколко неща на Талодерма и съм наистина доволна.

# 6
  • Мнения: 286
и аз в последно време предпочитам медицинска козметика..довплна съм и от Авен,и от Виши и от Юсерин...в момвнта използвам на Юсерин- хидро протект мат флуид и хидро баланс...препоръчвам тъи втория за зимата Peace

туко-що използвах едно тестер4е ,което ми дадоха в аптеката като си купих кремчето на юсерин пише -"eucerine creme-gel" определено много се зарибих по тази козметика Laughing

Общи условия

Активация на акаунт