Мами в Италия - част 32 и половина :-)))

  • 14 486
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 167
Лени, чубрицата е задължителна, и джоджен може, давай смело!

обичам те   bouquet

# 76
  • Мнения: 3 425
Ани,вземи сподели,та да ти олекне!

Бимба,какви капки даваш?Миликон на мишлето не му действаха и давах по-силни 2 пъти на ден!Доколкото знам 90грама е нормално!Ако не хвърляй я насам...аз още не съм тренирана от моя ревльо  Peace Някои им сменят режима,но аз въобще не знам как може да го 'заиграеш',че да не спи през деня и прочие....дано по-скоро се адаптира  Peace

Влади,не искам д аговоря ей така,но мисля че ти е време да влезеш под наблюдение...твоя гинеколог не е ли от болницата?

Уж ме няма  Whistling

# 77
  • Мнения: 1 545
Ели, съвет и аз не мога да ти дам за залъгалките, за щастие Бобо никога не се научи да се залъгва - щом не пуска мляко, не става! Laughing
Влади, измъчи те това бебе! Още малко търпение! А тия доктори направо са за разтрел, следващия път като ходиш в болницата просто си остани там и ги заплаши, че ще извикаш Раи 3, ако не те приемат, за нечовешко отношение към бременна и страдаща!
Да знаеш, Раи тре чудеса върши, само да го споменеш. Ние бяхме пратили на фирмата, оторизирана от Ел Джи два masterizzatori (още не знам българската дума, сори) на 18 октомври за поправка или смяна в гаранция. Като се обаждах, все ми казваха - другата седмица.... Така до онзи ден, когато се обади Валтер, и спомена, че са идвали от Раи тре да разследват случая..... Разтегна едни локуми и още същия ден са ни ги пратили, след два дни пристигнаха  hahaha
Бимба, денем когато спи малката, не бива да затъмнявате помещението. Иначе тези периоди за съжаление ги има при повечето бебета, търпение! Пробвай да я държиш по коремче, ако са колики. А ако искаш да й даваш по-дълго кърма, не се лъжи да й даваш добавка, дори и да мислиш, че суче малко. Всички бебета минават през период на "нагаждане" - към сученето, количеството, и т.н. Помня една кошмарна седмица, през която Бобо току що роден сучеше по два пъти, после ревеше като щурав, и така всеки половин час, а зърната ми - изранени и много болезнени. Ама аз бях инат и бях решила само кърма да давам, нищо друго. Не беше лесно, но издържах. Всъщност става въпрос за максимум месец неудобства, после всичко си се нагажда.

# 78
  • Мнения: 6 167
два masterizzatori (още не знам българската дума, сори) н



записвачки  Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 6 794
Влади, къде ги качи тези 27кг бе маце?  newsm78
Тези вашите лекари...нямам думи направо. Нямате ли като тука избор на лекар/екип за раждането? Да си платиш на касата на болницата и да те приема да раждаш?
Иначе на мен и тези 14кг ми тежат...всеки ми вика- само на корем си качила, ама не е вярно, нали си меря и бедро и ханш... ooooh! Ще има да се сваля после пак. Поне знам как свалям най-бързо, та този ъпт няма да се лутам по хиляда диети.
dessita, не знам какво да ти кажа, ние с Никол не сме имали такива моменти. Имаше малко колики, максимум 10 дни, но с Инфакол ги преборихме и това беше. Нот я плачеше към 8 вечерта  за около час, час и половина. А вечер по принцип се будеше само за млякото и седеше по половин - 1 час будна, но не плачеше, а искаше просто да си я държим в нас на пуснат ТВ и както се кокореше и заспиваше. От неспане вечер не мога да се оплача, но като пропълзя и проходи ни разказа играта и още ни я разказва, така че...то или сега ще е зора, или после.

# 80
  • Мнения: 1 100
Лени, давай по съвета на Десита за леЩата Peace

Влади, ох милата, много си се изнервила, дано ве4е по скоро се появи малкото 4ове4е, 4е не си е е работа с тия тъпи болници. колко мислят да те държат да преносваШ Thinking Абе, стискам палци и си мисля за теб, стисни зъби, докато оЩе носиШ големия корем, пък после Ще се радваШ на сладур4ето (след като му се накараШ, 4е толкоз се бави) Crazy

Бимбе, съ4увствам... Представям си колко си ( и сте) изморени Sad
Ма  то си е малко 4ове4е, надявам се скоро да се поуспокои, свикне с обстановката, та и вие да си отдъхнете..За млякото, аз давам Бебилак ( първия месец и половина я кърмих и цедях около 100 на хранене) Зна4и на кутията пиШе : 1ва и 2ра седмица= 60мл., 3та и 4та= 90 мл, 2месец= 120, 3ти 150. Ние сега ядем по около 180 5 пъти на ден (през 4 4аса денем, с ок0ло 6 4аса пауза ноЩем... Вода педиатърът каза да не даваме, 4е в млякото има достаъ4но..пие 4ай4е за колики.

Дано скоро се нормализират неЩата при вас, пиШи как сте Hug... ( не ти виждам снимките Thinking).....

Ето малки снимки на Раенцето, да се посмеете: http://good-times.webshots.com/photo/2680214340093247097HEICck

Целувки и лека ве4ер на вси4ки  bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 6 794
Деси, и аз не виждам снимките.
denise, защо да се смеем, тази Рая е много сладка. Ама много, да я нацелуваш!

# 82
  • Мнения: 2 379
Клеми и Денисче, я споделете какви са диетите ви след раждане?

Денис, ти си страшна направо! За нула време стопи всичко! Сега ще гледам и новите ви снимки.

А като чета Бимбичка и направо се плаша Crazy Мен ако ми ревне бебето така цяла нощ и сигурно ще се побъркам. Не за друго, ами ще се притесня, че не успявам да реагирам и не знам какво да правя. Ама гледам, че казвате, че това си е нормален период...
Да взема да го разкажа това на Симоне, че той какъвто е поспаланко... От сега да се подготвя Twisted Evil

# 83
  • Мнения: 2 379
Иначе си спомням какво е разправяла Милена (mcdirock) за раждането на Джулия.
И тя е преносвала седмица вече и на 8-мия ден е трябвало да влиза в болницата, за да й предизвикват раждане, обаче тя Джулката взела, че сама излязла Heart Eyes
Утре Милена ще ме поправи, ако бъркам, ама мисля, че при тях така беше.

# 84
  • Мнения: 1 545
Денис, голяма е сладурана Рая, манекенка от малка!
Лени, благодарско! Записвачки значи! newsm78
Клеми, забравих да ти кажа, много готина и слаба бременна в 9-тия месец си! Блазе ти!
Между другото, и аз малко след като родих бях по-слаба, от преди да забременея. Още имам едни готини дънки, които си купих във втория месец (още не бях наддала нищо), и сега си висят на закачалката, щото са ми големи. Ама не се знае, може пак да наддам  Laughing Не че съм слаба де, 65 кила съм си!

# 85
  • София
  • Мнения: 6 794
Ани, след какви ли не опити да свлая нещо с какви ли не диети, намерих "моята". Нисковъглехидратната диета, ама както каза сестра ми, ако ме чуят с нея ще ме изгонят от Италия. В общи линии не ядеш никакви въглехидрати, освен тези, които се съдържат отчасти в другите храни. Т.е. не ядеш хляб, ориз, картофи, царевица...паста разбира се, никакво сладко, без плодове, освен сутрин на галдно един, но най-добре цитросов. Ядеш зеленчуци, месо, яйца и млечни продукти, ядки по 50гр на ден. Аз отслабнах адски бързо с нея, останалите ми 3-4кг, които мъчих с какво ли не, то не беше зелева супа, то не беше каквото се сетиш и няма и няма, не мърдах надолу. Та сега си знам урока, директно спирам всякакви въглехидрати и килограмите ще изчезнат за 0 време. Но за тази диета не трябва да си в Италия.  Laughing

# 86
  • Мнения: 6 167
Добре де, защо я мъчат!
Какво е това нещо , не могат ли да й поставят инжекция и да роди.
От 2 седмици е с болки. Това не е нормално отношение.
Хубаво, по-хубаво от естественото няма, но това е прекалено.
Отива, връща се, има болки...тапата й падна.

Между другото исках да кажа за тая тапа ( без да плаша Влади)
Повечето хора казват, че 24 часа след падането на тапата бебето се ражда.
Приятелката ми роди 10 дни след падането на тапата.
Даже помня, като падна и майка ми каза " е, тая нощ ще роди".
Да, ама не.

# 87
  • Мнения: 1 100
Хехе, thanks ladies  bouquet

Аааа, мойта диета е лесна и "жестока": закуска: кафе и 2/3 бисквитки, обяд : салата само от марули и някой кракер интеграле, след обед: плод, ве4ер: варен ориз или зелен боб, овесени ядки с обезмаслено мляко, пилеШка пържола или рибно филе ( само едно от изброените неЩа Stop) свалях 1 кг. на седмица...
Не понсям диетите, затова бързо възвръЩам килограмите си и запо4вам да си ям Crossing Arms Празници се задават все пак....  chef

Пък Влади много слаби4ка ни е била, затуй сега си е екстра, не и ли4ат килцата, пък и коремката е много голяма. И Клем4ето ни е бременна манекенка Heart Eyes

Хайде 4ао мили дами.

П:П Оф и на мен ми се Ще ве4е да улеснят Владито, измъ4и ве4е толкоз време. Аз родих 18 4аса след падането на тапата ..... Така или ина4е сега трябва сигурно да ходи на запис на тоновете на беб всеки ден, нали Thinking

# 88
  • Мнения: 1 545
Гледат ли ви се коледните ми украси?
http://family.webshots.com/album/556335893SrYTvl

# 89
  • Мнения: 2 379
Wow! Страхотна елха! Браво, Деси Grinning

Денис, Рая е невероятна сладурка Hug

Общи условия

Активация на акаунт