Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте момичета,

Искам да си купя хубави и евтини ботуши Wink.

Насочила съм се към т.нар. МОЛОВЕ( с малкия няма как да обикалям от магазин на магазин) - та въпроса ми е къде - Мол София, Скай центъра или София сити център или пък  ЦУМ?

Благодаря за отговорите ви предварително  Hug
Цитирай

sofia

Зависи какво разбираш под "евтини"защото в МОЛ-овете под триста лева няма ботуши Wink Аз си купих от Пиротска за 110 лв. хубави и  евтини от естествена кожа.
Цитирай

София

Казаха ми, че в София сити център имало някакво намаление в един от магазините  Thinking- купуваш един чифт и втория ти е на половин цена - една позната си взела оня ден във вторник от там един чифт за 80 лева , а втория за 50, ама като забравих от кой точно магазин newsm78.

Зависи какво разбираш под "евтини"

Е, цени около 200 лв, повече не давам Mr. Green
Цитирай

под голямата лоза

Казаха ми, че в София сити център имало някакво намаление в един от магазините  Thinking- купуваш един чифт и втория ти е на половин цена - една позната си взела оня ден във вторник от там един чифт за 80 лева , а втория за 50, ама като забравих от кой точно магазин newsm78.

В магазин "ЛЕОНАРДО", на втория етаж Peace
Това е единствения "човешки" магазин там.  Whistling
Цитирай

sofia

Това е в CITY CENTUR на 2-рия етаж има голям магазин има и евтини и скъпи ботуши
Цитирай

София

ние с майка ми си взехме много готини немски ботуши от естествен велур /тя сини, аз черни/ от София Мол,, като на промоция бяха двата чифта ботуши за 129 лв. т.е. купуваш си два чифта с някоя приятелка и ви излизат по 65 лв. много са хубави и топли.
има и други много хубави модели, а около 200 лв ще се уредиш без проблем. също виж и в Geox има обикновено готини...в Бата днес ходих, но там са доста солени newsm78
Цитирай

Paris

Aurora може ли да покажеш ботушките?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.