Пак въпрос за ботушите?

  • 691
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте момичета,

Искам да си купя хубави и евтини ботуши Wink.

Насочила съм се към т.нар. МОЛОВЕ( с малкия няма как да обикалям от магазин на магазин) - та въпроса ми е къде - Мол София, Скай центъра или София сити център или пък  ЦУМ?

Благодаря за отговорите ви предварително  Hug

# 1
  • sofia
  • Мнения: 171
Зависи какво разбираш под "евтини"защото в МОЛ-овете под триста лева няма ботуши Wink Аз си купих от Пиротска за 110 лв. хубави и  евтини от естествена кожа.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Казаха ми, че в София сити център имало някакво намаление в един от магазините  Thinking- купуваш един чифт и втория ти е на половин цена - една позната си взела оня ден във вторник от там един чифт за 80 лева , а втория за 50, ама като забравих от кой точно магазин newsm78.

Зависи какво разбираш под "евтини"

Е, цени около 200 лв, повече не давам Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 723
Казаха ми, че в София сити център имало някакво намаление в един от магазините  Thinking- купуваш един чифт и втория ти е на половин цена - една позната си взела оня ден във вторник от там един чифт за 80 лева , а втория за 50, ама като забравих от кой точно магазин newsm78.
 

В магазин "ЛЕОНАРДО", на втория етаж Peace
Това е единствения "човешки" магазин там.  Whistling

# 4
  • Мнения: 167
 Това е в CITY CENTUR на 2-рия етаж има голям магазин има и евтини и скъпи ботуши

# 5
  • София
  • Мнения: 3 880
ние с майка ми си взехме много готини немски ботуши от естествен велур /тя сини, аз черни/ от София Мол,, като на промоция бяха двата чифта ботуши за 129 лв. т.е. купуваш си два чифта с някоя приятелка и ви излизат по 65 лв. много са хубави и топли.
има и други много хубави модели, а около 200 лв ще се уредиш без проблем. също виж и в Geox има обикновено готини...в Бата днес ходих, но там са доста солени newsm78

# 6
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Aurora може ли да покажеш ботушките?

Общи условия

Активация на акаунт