Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бременна съм в 28г.с. преди 2 месеца започна да ми се "къдри"дупето.Направо ужас newsm69 Въпроса ми е дали след като родя ще се оправи този проблем,то е ясно че ще се спортува ама да не е само като стрийте-непоправимо!
Цитирай

sofia

Чак непоправимо не е , ама иска много усилия.
 Здрава бременост и успешно раждане  bouquet.Това от мен ,а за борбата с целулита има мн материали разрови  се малко и си избери подходящ метод Peace
Цитирай

София

Ще се оправи! Аз съм оптимист. С подходяща диета и най-вече спорт, стават чудеса. И моето дупе от известно време е вълнисто, но избягвам да се вторачвам в огледалото, явно при бременност е трудно да се избегне. Преди време целулита отново ме беше нападнал, но с упорити тренировки във фитнес-залата изчезна.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Много зависи от това какво ядеш и колко си напълняла.
Цитирай

То се е видяло че без залата няма да стане,представям си до края за какво ще става на въпрос.малеееееееееее smile3514
Цитирай

Варна

И аз съм с около 12 кг вече отгоре и съм на същия хал,ама реших да не чакам края на бремеността, че ме е страх, че ще стане много лошо. Вечерта си мажа корема против стрии, а дупето против целулит с кремчето на Ейвън-преди имах резултат от него. На сутринта мажа всичко навсякъде против стрии. Дано има резултат някакъв!
Цитирай

Бристол

Доста често срещано явление. За сега си карай спокойна бременност, а после ще действаш. Аз бях почти цялата в целулит и бях 20кг отгоре. Една година след раждането изглеждах по-добре от преди забременяването. Само стрии да нямаш иначе другото се оправя Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.