Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 9 дек. 2006, 18:36 ч.

Normalno li e da zakasnqva s 1 sedmica,sled spiraneto na hap4etata?

  • 220
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте, това ми е първата тема и не ми се сърдете ако не съм я пуснал на правилното място, но трябва да ви попитам нещо:
Нормално ли е приятелката ми след като е пила "Диане 35" 3 месеца и "Ясмин" 1 месец, като спре да пие хапчетата, да и закъснее със седмица или повече!? Благодаря за отговорите предварително;)

# 1
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 425
Да възможно е.Аз ги пих 3г. и първите месеци ми се удължи цикъла,като аз си мислих че ми закъснява.!Така че е възможно,но има възможност да е и нещо друго,така че нека се консултира с гинеколога си! Peace



Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт