Marks & Spencer

  • 1 664
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 880
мацки, харесва ли ви този магазин в София Сити Център? аз отскоро се върнах на работа и ми трябват офис дрешки.
препоръчайте готини магазини за такива дрехи, които да не стоят лелченски, нали се сещате Wink

# 1
  • Мнения: 2 013
Зависи какъв ти е офисът, ако не е много тежко - става.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 880
ами не, не е...но просто тея две години бръмчах здраво с дънки и спортни дрешки, та затова трябва нещо по-така.

# 3
  • Мнения: 382
Току що писах в "Придобивките' ,питах за един магазин,който рекламират,че скоро откриват.Бяха ми пуснали в пощата брошура,има страхотни неща и по-елегантни и по-спортни на много хубави цени.Май на 14 го откриват някъде на 'Витошка' Нямам друга информация,но нещата изглеждат хубави.Ако не ти е спешно изчакай. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 880
а помниш ли името?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 654
На мен лично не ми хареса. Голяма част от дрехите изглеждаха доста демоде и все едно бяха от магазин секънд хенд. Мисля че само един шал задържа погледа ми. Mо-добре мини през Etere и Kensol- спортно елеганти и с отлично качество.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 880
Kensol къде се намира?
благодаря за инфото! Hug

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
На мен точно на Marks & Spencer дрешките ми се виждат лелски.
За елегантни делови дрешки бих те пратила в Миролио (на Графа) или ДИка.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 880
има не толкова лоши неща, успях днес да изкопая един панталон и две блузи...но определено са консервативни дрехи.
много искам да си купя няколко ризи, но да са по тялото и по възможност да са бели и да не са съвсем дюс.
абе, и аз съм с едни претенции...
ама мерси, ще трябва да си размърдам гъза, аз искам да влезна в Мола и наведнъж да купя всичко, май няма да стане така Wink

# 9
  • Мнения: 803
Току що писах в "Придобивките' ,питах за един магазин,който рекламират,че скоро откриват.Бяха ми пуснали в пощата брошура,има страхотни неща и по-елегантни и по-спортни на много хубави цени.Май на 14 го откриват някъде на 'Витошка' Нямам друга информация,но нещата изглеждат хубави.Ако не ти е спешно изчакай. Peace

Да не е "Sprinder"? Имаше брошура във в. Стандарт, само че не разбрах дали е открит или тепърва предстои да отвори врати. Иначе адресът му е бул. Витоша 37. Имаше хубави дрешки на прилични цени. Sunglasses

# 10
  • София
  • Мнения: 1 654
Kensol къде се намира?
благодаря за инфото! Hug
В Скай Сити в Гио Милев ги има и двата магазина които ти препоръчах. Кенсол има и на Графа в посока пазарчето, след Попа, отдясно

# 11
  • Мнения: 382

Да не е "Sprinder"? Имаше брошура във в. Стандарт, само че не разбрах дали е открит или тепърва предстои да отвори врати. Иначе адресът му е бул. Витоша 37. Имаше хубави дрешки на прилични цени. Sunglasses

Sprider Stores,пише на брошурата.Мисля,че все още не е открит на брошурката пише 14.12. И на мен много ми наресаха нещата Peace

# 12
  • Мнения: 1 793
Я, Маркс и Спенсър ги имало и в Бг вече?  Simple Smile Честно казано на мен не ми харесват дрехите там. Много лелски ми се виждат. Чат-пат има нещо елегантно, което да ми хване окото и което да не е пенсионерско, но като цяло не ми допадат. Винаги като съм влизала в този магазин тук, все лели и баби оглеждат дрехите и пазаруват.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 896
Намират се и някои не толкова леленски дрехи - в моят случай хибавото на тази верига е, че имат големи номера, много ми улесняват живота. Миналият месец си купих блуза с дълъг ракав в много приятен коралов цвят и бежова риза с къс ръкав, кото нося отгоре. 

# 14
  • София
  • Мнения: 3 880
да, и аз казах на майчето ми, че може да си вземе от там големи номерации дрешки...макар моделите да са консервативни ми направи добро впечатление материите, надявам се да пускат и по-младежки неща. имат хубави детски дрешки, аз купих на Ники един комплект дънки, ризка и блузка много готини и едни пантофки.

гледах някакви марки непознати за мен Toi&Moi, French Connection, Stefanel...какви са ви впечатленията от там? аз не влезнах, щото като не съм чувала нещо и все така правя, което може би е глупаво Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт