Ресторант в Младост

  • 21 756
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 147
След няколко месеца ми предстои мероприятие и трябва да събера около 40-ина души някъде. Вкъщи няма как да е, тъй като сме в двустаен апартамент, затова остава варианта ресторант. Обаче пък искам да ми е близичко, тоест в Младост. Преди малко се прибрахме с милия от "разузнаване" в емблематичната ЗИЗИ, дето била супер, обаче аз съвсем не съм очарована. Та засега може би ще избираме от ГЕРГАНА, БИЖУ и ЗАМЪКА. Поне на първо време това ми хрумва. Вие имате ли отзиви за организирани тържества в тези ресторанти или други в района и евентуално ориентировъчно цени да споделите /поне за представа, че знае ли се след 1 януари/?

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз ти препоръчвам Биляна в Студ. град. Близо е до Младост и е подходящ за мероприятия точно.

# 2
  • Мнения: 4 053
Бижу newsm10
цени не помня ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 407
Джураре в Мл1, но незнам дали ще се поберете.Цените са много добри и готвят много хубаво.

# 4
  • София
  • Мнения: 245
В Гергана като обстановка не е лошо, а готвят направо превъзходно. Обаче май не побира 40 човека  newsm78

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Джураре в Мл1, но незнам дали ще се поберете.Цените са много добри и готвят много хубаво.

мдаааа, в ДжОраре не е зле.
И в Лъчони в Мл.2 също. Точно с/у магазин ХИТ е. Но е нужна предварителна резервация и за 2-те места. Дори може вече да сте закъснели... Confused

# 6
  • Мнения: 703
И аз съм за Джораре!

# 7
  • София
  • Мнения: 67
В Лъчони е много вкусно и приятно  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз да подкрепя идеята за Лъчони. Другото ми предложение е "Мания", намира се на 50 метра от Лъчони

# 9
  • Мнения: 4 053
В Лъчони е много вкусно и приятно  Simple Smile

и това ще предложа smile3503

# 10
  • Мнения: 1 152
"Дъ хаус" на Йерусалим, ако се съгласят за частно парти и затворят за вас  Simple Smile

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
"Дъ хаус" на Йерусалим,

там си е цифромания  Money Money

# 12
  • Мнения: 1 152
"Дъ хаус" на Йерусалим,

там си е цифромания  Money Money
По-добре уют, отколкото гнусната столова Лъчони Naughty

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
"Дъ хаус" на Йерусалим,
там си е цифромания  Money Money
По-добре уют, отколкото гнусната столова Лъчони Naughty

ама чакай сега... за такива пари хранене, толкоз. За ОНАКИВА пари - уют.  Wink

# 14
  • Мнения: 172
В Лъчони е добре , но е малко, има страшно много маси е и ужасно шумно....

Общи условия

Активация на акаунт