До бившите стари кучета на този подфорум

  • 21 756
  • 541
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 091
Марлийс (липсваха ми твойте рими), Фъстъче - супер сладки са ви бебоците, да са живи и здрави Blush
Гризка, може това да ни е темичката Sunglasses

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Оооййеее  Party Party Party
Радвам се на всеки постинг в тази тема......като циганче пред месарски магазин съм Mr. Green

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Алооо, Херииичч, ние новите сега какво да правим, да умираме ли Rolling Eyes -
Хайде сега за умиралка ли ще си говорим Rolling Eyes ние тука за бебета, сексове, мечти и пиячка говорим ти ще опъваш краката...недей Mr. Green Heart Eyes

П.П поздрави на мъжо  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 9 990
Помня...четох ви половин година преди да започна да пиша в седмичната. Започнах, престраших се и се разхвърляхте -кой забременя, кой отиде в проблемно...навсякъде...Гледах ви снимките от срещите, сипвах си маврудец вкъщи.Признавам, че бяхте банда, беше кеф да се чете темата, чак не смеех да се впусна и аз в приключението, в раздумките ви, сякаш нямаше да се впиша така добре.Помня на Хера една зимна снимка, снежна...таман бяха ходили някъде-беше май пак предколедно...Също надничам в проблемното, и макар да не бях част от вашият кръжок, някак съм съпричастна и видя ли ник от онова време-винаги следя какво се случва...
Весела и много щастлива Коледа на всички!  bouquet

# 34
  • Мнения: 4 970
Лелееееее- как  можахте ......! Херка, благодаря за теми4ката Heart EyesСега седя и цивря от умиление HugОбичам ви моми4ета! Няма какво друго да добавя. Думите са излишни.Хайде наистина да се видим  скоро време, 4е се загубихме Embarassed.Разрових се в архива- още от първия си постинг  при вас....И като нахлуха едни спомени............
Наистина- тази година си казахме 4е ще е НАШАТА година Peace Аз си направих тест наавръх НГ, и май бях първата съобщила за 2006-а.Имам едно процедурно предложение- нека преброим бебенцата за таз година, 4е Голдън4ето едни сънища сънуваше...... WinkТя ми е късмет4ето newsm51Че се сбъдват- то е ясно, ми да взема пак да посънува за останалите Hug.Голдиииии- къде си ?!?!?!?!?!( ПОмниш ли....?И кръстница щеше ми ставаш.....)
Ох..спирам до тук.Още веднъж- благодаря ви за емоциите.Хайде ако има желаещи да си направим седми4на теми4ка ThinkingЕй така- разтоварваща, нетемати4на..абе- страхотна - както преди Peace

# 35
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Целувам ви всички и ви прегръщам от сърце!  Heart Eyes
В новогодишната нощ си пожелайте най-голямото и хубаво желание и то ще се сбъдне, ще видите!  Wink
BANче, обичам те!  Hug

# 36
  • Мнения: 1 037
Херка,мен не ме споменаваш,ама аз съм от по-старите кучета!Нищо де,и аз да се включа!  bouquet
И на мен много ми липсва времето,когато с трепет очаквах вески тест и споделяхме с момичетата тук!А ето,че вече е на път и второто ми съкровище,но този път само за малко се появих в този подфорум(просто нямам много време)
Успех на всички и поне една сбъдната мечта през Новата година!Целувки! Praynig

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Херка,мен не ме споменаваш,ама аз съм от по-старите кучета!Нищо де,и аз да се включа!  bouquet
И на мен много ми липсва времето,когато с трепет очаквах вески тест и споделяхме с момичетата тук!А ето,че вече е на път и второто ми съкровище,но този път само за малко се появих в този подфорум(просто нямам много време)
Успех на всички и поне една сбъдната мечта през Новата година!Целувки! Praynig
Браво, Дидке, ей на това му се вика изпълнение на плана  Peace Лека бременност!
П.П. Аз те помня от едно време Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 376
Леле Дидке, ако не ти бях видяла профила нямаше да се сетя коя си  Grinning И аз те помня, ти беше страхотен ентусиаст и много положителен човек. Радвам се да видя, че и второто вече е на път Party Много ме кефи, че и отдавна "уволнили се" наши кадри се разписват тук  Hug

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Моля за извинение тези, които не съм споменала в първият си постинг  Heart Eyes Там написах, че вече забравих и всичките но сега си ги припомних тотално. Как да не те помня Дидка...даже помня, че забременя след шест месеца опити и то след като излекува едно течение/някви гъбички май бяха/  Flutter

# 40
  • Мнения: 1 037
Ей,че драго ми стана!Благодаря ви Херка,Светле и Гризка!  bouquet,радвам се че ме помните.Да,аз си смених ника,да-бях голям ентусиаст и наистина след 6 м. опити и след лечение забременях!Херич-голяма памет бре моме!Браво! Heart EyesА твоя сладур е страхотен!пу-пу
А искам да питам за Сънчи,какво става с нея?Виждам,че още е модератор,но....
Весела Коледа и Щастлива Нова Година от мен!  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 101
То и мен никой не ме споменава, ама и едва ли някой ме помни. Не се отчитах особено често. Аз ви помня повечето от по - "старите кучета", помня как съм се радвала на положителните тестове на някои от вас и колко от вас наблюдавах скришно, да видя как сте... И аз вече си се радвам на рожбичката си - повече от година и половина  Heart Eyes Поздрави на всички и сбъдване на мечтите ви   bouquet

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Ей на сетих се...как да не те помня..ти си прави теста у офиса Mr. Green Ей тва нещо жената е страшно...слонска памет  Crazy

# 43
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
То се видя, че всички стари кучета сме си още тука, само дето сме се пръснали по разни подфоруми... Освен да си спретнем и ние една специална седмична тема, че да възобновим старите връзки  Laughing

Подкрепям идеята  Peace
Мен помните ли ме? Не че съм кой знае колко забележителна!

Тук преди време се чувствах като у дома. Беше топло,уютно и приятно. Много смях,сълзи,надежди и сбъднати мечти. Обичах да чета постовете с магариите на Борко на Леа, мъдростта  и точността на Морена и Гризката. Прекланях се пред духа на Ренци! Помня повечето от нас   bouquet
Някои продължават борбата,други са се отказали,трети вече имат най прекрасното нещо на света - детски плач,смях и много магарии!
Много ми липсвате, така да знаете! Пиша в отчетните,пиша в кърмачките пиша къде ли не.. но нямам мое местенце..
Преди много време прекарвах и в чата. Приятно ми беше с вас момичета!

Весели празници! Много здраве, щастие и дано Дядо Коледа не подмине никого!

Обичам ви!

# 44
  • София
  • Мнения: 293
Прекрасна темичка!   bouquet Аз и преди повече четях, отколкото пишех, но ми стана много щастливо като ви видях тук "стари кучета"  Hug Весели празници и ... всеки ден стават чудеса  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт