Едно бързо и лесно бисквитено руло от мен

  • 38 483
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Трябва да взема и аз да пробвам с потапянето на бисквитите в мляко  Thinking Може би ще стане още по мекичко и вкусно.
Шани Ако имаш желание за това рулце не ти трябва много време.Аз също не мога много,много  да се развихрям със сладкишите,въпреки,че много обичам.Използвам моментите когато татито е в къщи ,за да гледа малчо и тогава ела та гледай.Само в кухничката стоя  Laughing

# 31
  • Мнения: 1 640
Не ви съветвам да топите бисквитите в мляко или компот.От самото стоене и от мармалада и маслото достатъчно се овлажнява!Ако  е мн. влажно,лепне повече по зъбите.Опитайте рецептата на авторката,а после правете по ваш вкус,за да прецените кое е по-добре.Аз харесвам оригинала-с шипков марм.,масло и орехи.

# 32
  • Мнения: 1 403
М... много добре ми изглежда, може днес да го направя  Crazy

# 33
  • Мнения: 7 474
Завъртях едно, сега отлежава ,после ще докладвам Crazy

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Трябва да взема и аз да пробвам с потапянето на бисквитите в мляко  Thinking Може би ще стане още по мекичко и вкусно.
Шани Ако имаш желание за това рулце не ти трябва много време.

да бре  ooooh!... ей досега се врътках в кухнята  Crazy... без кръст съм  Tired (ама и пица правя, де).
Снимки по-късно..., но дали да са на рулото или на мъжО?  Thinking newsm78

# 35
  • Мнения: 7 474
Готово, стана чудесно  Crazy Но топих бисквитите и ги поръсих с шок. пръчици, поради липса на орехи, другия път ще си потърся карамелизирани ядки и ще ги смеля. Крема е течен шоколад и закв.  сметана. Намерих цели ,само едни нови на Житен дар, шоколадови, с масло и с мляко, но както виждате са малки. Ще пробвам и с мармалад другия път. Crazy

  bouquet за рецептата  Hug

# 36
  • Мнения: 2 381
Вчера вечерта спретнах 3 рулца.Редувах какови и от бисквитките с масло-станаха шахматни рулцата.Много ни харесаха на всички
 LaughingСложих сладко от ягоди.
Благодаря за рецептата  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз днес ще го направя, но ще пробвам с обикновенни бисквити, защото само такива имам, а ме мързи да ходя да търся други. Сладкото ми ще е от ягоди /желето на Лео Hug/, предполагам че ще омекнат от него. Вие как мислите? Дали да ги топна малко в мляко бисквитките или... newsm78

# 38
  • Мнения: 337
Ето какво ще направя тази вечер Simple Smile
Това рулце става съпер, а не съм се сещала за него отдавна Simple Smile
Меси за идеята   bouquet

# 39
  • Мнения: 750
Правих рулото. Някога мама го правеше често и всички го обичахме. Сега изобщо не ми хареса. Много ми е мазно с това масло. Е, мъжа ми си го лапка Laughing А на мен изобщо цялата комбинация не ми допада. Много ми се е променил вкуса. Дали съм единствената, на която не й е вкусно?

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Едва ли си единствената  Naughty Според мен има и други на които не им допада.Но мисля,че е нормално.Всеки си има свой вкус  Wink

# 41
  • Мнения: 814
Рулото е страхотно, правя го с шипков мармалад и не топя бисквитите в прясно мляко, малмаладът е достатъчен да ги овлажни и да не остават сухи. Бях го забравила, както съм забравила как се правеше друго руло, пак с бисквити, но натрошени на малки парченца, с нещо слепващо и оваляно на финала  в натрошени  на много дребно бисквити, като се нареже на филийки  прилича на салам  newsm78, сеща ли се някоя от вас? Ще ви бъда благодарна, ако намеря рецептата за него, защото и дъщеря ми, и съпругът ми много го харесват. Извинете ме за изместването на темата.

# 42
  • Мнения: 311
А маслото разбива ли се със захарта?Щото нямам миксер.

# 43
  • Мнения: 1 802
Рулото е страхотно, правя го с шипков мармалад и не топя бисквитите в прясно мляко, малмаладът е достатъчен да ги овлажни и да не остават сухи. Бях го забравила, както съм забравила как се правеше друго руло, пак с бисквити, но натрошени на малки парченца, с нещо слепващо и оваляно на финала  в натрошени  на много дребно бисквити, като се нареже на филийки  прилича на салам  newsm78, сеща ли се някоя от вас? Ще ви бъда благодарна, ако намеря рецептата за него, защото и дъщеря ми, и съпругът ми много го харесват. Извинете ме за изместването на темата.

arita, за сладък салам ли иде реч? Ако е това ще ти пратя рецептата на лични!  wavey

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 257
sweetrozi аз го размесвам(разбивам) с вилица. Wink

Общи условия

Активация на акаунт