Търся бурканчета за детска кухня!

  • 461
  • 5
  •   1
Отговори
..Записах дъщеричката си на детска кухня...Обаче без дори и да прдполагам, че ще ми искат 33 бурканчета от пюрета "АМ АМ" или от старите на Ганчев...+60 капачки от същите...Не  знам кои са тия стари на Ганчев, защото съм ползвала само новите, чиито капачки за нищо не стават....А пък на АМ-АМ имам само един...Капачки разбрах че продават в магазините за един лев, обаче за бурканчета нищо не мога да измисля за съжаление...Единственото, за което се с етих е да пусна тема и ако някоя майка случайно има събрани да ми помогне и да ми пише...Ще си ги платя!...Предварително благодаря!...

# 1
  • Мнения: 91
За първи път чувам,че искат бурканчета и това е невероятно тъпо,бих искала да ти помогна ,но съм изхвърлила всичко за къжаление

# 2
  • Мнения: 2 956
И при нас искаха като я записах обаче да си призная така и не има занесох  Rolling Eyes доколкото разбрах се продавали на пазара - централния

# 3
  • Мнения: 69
Не разбрах от къде си , но аз си купих от пазара на "Красно село" , там продават и бурканчета и капачки. На самия зеленчуков пазар на една сергия.Ако искаш ще обясня по- точно.

# 4
...Живея В София, Обеля2...Би ли ми обяснила къде точно се продават да си купя..И дали са точно такива каквито искат...На Ам-Ам".....

# 5
  • Варна
  • Мнения: 552
3 деца на кухня съм гледала, ама такова нещо сега чувам!

Общи условия

Активация на акаунт