Събувате ли си чорапите? (неделно-развлекателна)

  • 7 787
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 952
 hahaha не ...да не е педикюрист Joy

# 76
  • Мнения: 2 952
и да добавя ....ами.....поне нещо да си имам ...поне чорапки, то и чорапките ли да си  свалям , брех!Имам си достойнство Mr. Green

# 77
  • Мнения: 516
Не не ги събувам освен лятото когато съм боса. МНОГО ЯКА тема Peace

# 78
# 79
  • Мнения: 492
и да добавя ....ами.....поне нещо да си имам ...поне чорапки, то и чорапките ли да си  свалям , брех!Имам си достойнство Mr. Green
Peace  Blush  newsm78 Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 978
Темата е много забавна. Не си събувам чорапите

# 81
  • Мнения: 3 360
 toothНе!/забавна темичка/ Peace

# 82
  • Мнения: 22 865
Не ги събувам.Отивам зад параванчето,събличам от кръста надолу,обличам оствената за еднократно ползване престилка ,обувам оставените чехли и ХОП ..на магарето.Ама и без тези екстри не ме е страм особено.Доктора ми е много тактичен и те КАНИ Crazyна магарето,когато е приготвено за твоя преглед.

# 83
  • Мнения: 7 723
..........обличам оствената за еднократно ползване престилка ,...........

Еееееййй, къде ги раздават тези престилчици #Crazy,
аз все с придърпване на блузката отивам до магарето, като всячески се опитвам да избягвам да не засеча погледа му (на доктора, де) Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 1
Аз пък измислих начин да не ходя по голо дупе - нося си едно късо сатенено халатче. Не тежи, а и се чуствам много спокойна докато отида до магарето. През зимата съм си с чорапи, няма да шляпам боса я. Wink

# 85
  • Мнения: 22 865
..........обличам оствената за еднократно ползване престилка ,...........

Еееееййй, къде ги раздават тези престилчици #Crazy,
аз все с придърпване на блузката отивам до магарето, като всячески се опитвам да избягвам да не засеча погледа му (на доктора, де) Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Много сконфузно,даааа.Ама човека явно влиза в положение и е въвел практиката като в чужбина-до магарето с престилчица.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
на мен това ми беше първата реакция  Mr. Green Док като каза иди там зад паравана и се съблечи и аз почнах от чорапите   newsm62

# 87
  • София
  • Мнения: 1 252
Много се забавлявах на темичката  Joy
Като бременна имах много кофти преглед. Коридорът препълнен с народ. Влизам и доки казва да се съблека. Излизам от параванчето и влетява някаква сестра и забравя да затвори врата. Аз по голо дупе и чорапки в средата на кабинета, а де що народ имаше вън се радва на прелестите ми. БЯх с дълга блуза, но се оказа недостатъчно.  smile3515 Това бе последния преглед при този доктор. След онзи срам втори път там не посмях да отида. smile3512

# 88
  • Мнения: 2 381
Не, не ги събувам Grinning

# 89
  • Мнения: 35 962
не, не ги събувам

Общи условия

Активация на акаунт