Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Варна

Здравейте, имам въпрос...
какви пинсети използвате...марки, качество, цени? Искам да знам всичко   Praynig
...и съшо така откъде във Варна бих могла да си закупя качествена такава... Wink
мерси предварително   bouquet
Цитирай

София

За скубане на вежди ли? Най-обикновена, от толкова години е, че не помня откъде се взе... май цял комплект за маникюр беше... Имам доста, но тази захваща косъмчето много плътно, не изпуска, но не мисля, че е нещо особено като марка или цена.
Цитирай

Варна

ДА...за вежди...и аз имам обикновени но...не захващат добре...и направо е мъка...
Цитирай

София

аз имам много тънки косъмчета и използвам една мъничка, в швейцарското ми ножче беше  newsm78 . Много съм доволна, всичко хваща.
Цитирай

Пловдив

Съвсем обикновенна, от 30 стотинки, от онези черните в червеното пликче Crazy Като се поизноси, сменям я. Но ми държи по много време...май преди 2 години си купих последно.
Цитирай

Ето я моята:http://images12.snimka.bg/001690491.jpg
На Солинген е,12лв беше.Честно казано не ми се даваха толкова пари за една пинсета,но тази беше единствената,която открих с такъв профил.Старата ми беше 1:1 с тази,но струваше някакво стотинки преди години,а беше също толкова ефикасна.За съжаление си изживя живота  Confused
Цитирай

Варна

да...може би е особено важно формата...леля ми има пинсета от около 7 години на Solingen но е купена от Турция и е безотказна...не се е износила и е направо вълшебна...
Цитирай

София

reflex, можеш ли да ми кажеш твоята пинсета с равни страни ли завършва или са наклонени, под ъгъл някак си, дано ме разбираш, че не се вижда на снимката?
Аз си търся накрая да са на една страна, като 45` ъгъл. Някой да има идея Thinking
Цитирай

Когато се допрат двете рамена,допират се плътно.Дано съм разбрала правилно въпроса ти.За по-сигурно-това е профилът (грозно рисувам,още по-зле снимам,но май се вижда).
Цитирай

София

Не, имам в предвид не дали се допират плътно, а друго.
Значи  края на рамената, там където попада косъмът като го хванеш за да го дръпнеш - т
а този край на рамената /хващащата част/ класически ли са си /равни, успоредни на горната част/ или са леко като отрязани, под ъгъл /т.е да не държиш пинсетата перпендикулярно на кожата, а под ъгъл 45 `/?
Ама как обяснявам -  Embarassed
Цитирай

Моята е професионална на VITRY-дадох 20 лв. за нея, имам а от 1 година и съм много доволна...
Цитирай

Равни са,но цялата част е по-тясна от милиметър,така че можеш да хванеш косъма както ти е удобно,не е задължително да спазваш определен ъгъл.
Цитирай

Моята е на Солинген ама хич не помня от къде и колко съм я купила!
Цитирай

Асеновград

ERLINDA - ЦЕНАТА И Е 12 ЛЕВА И Е В РОЗОВА ОПАЛОВКА  Peace / ПАК Е SOLINGEN GERMANY/
Цитирай

Съвсем обикновенна, от 30 стотинки, от онези черните в червеното пликче Crazy Като се поизноси, сменям я. Но ми държи по много време...май преди 2 години си купих последно.
И аз така.Безотказна е.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора