Могат ли хомеопатичните лекарства да отключат алергии

  • 1 839
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
  в хомеопатията има  над  4000 вида  лекарства ,за да се разбере кое лекарство да се даде трябва да се направи така нареченото интервю..Аз лекувам децата си така и съм много доволна.

# 16
  • Мнения: 44
Не може да му навреди по никакъв начин!
Относно 3-месечното чакане-това е само за първото посещение, а и  не е повече от месец! Все пак мисля, че децата ни заслужаваат най-доброто!

# 17
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Относно 3-месечното чакане......................

 - Чудя се и няма никога да мога да се начудя!.... този народ как, по какви критерии  отграничава качественото от некачественото.... сам ли си е създал критерии или е лесно внушаем...
  - Или кара на принципа от времето на социализъма - щом има опашка - значи няма какво да му мисли - нареждаме се, пък после ще видим...

 - Чета например: - детето подложено 3 (три) години) на тежки, ежедневни приеми на антибиотици, кортикостероиди и още една торба таблетки, които досега не носят никакво подобрение, но родителите му упорито не искат и да чуят че с това упорство не само до никъде не стигат, но и увреждат крехкия му организъм и психика.

 - както е казал преди 120 години Захари Стоянов - българина най се впечатлява от лъскавия мундир с парадните копчета...

 

Общи условия

Активация на акаунт